Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie

M1128 Stryker MGS je americké kolové obrněné vozidlo, vyvinuté na počátku nového tisíciletí jako překlenující stroj mezi stávajícími těžšími a lehčími bojovými vozidly. Velmi očekávaný Stryker MGS se brzy dostane do nejvyšších řad amerického stromu pozemních sil, kdy do War Thunderu dorazí v rámci nadcházející velké aktualizace „New Power“!

Krátce: Americké obrněné vozidlo z počátku 21. století, vyvinuté pro podporu pěchotních operací pomocí kombinace vysoké mobility a smrtící palebné síly.

M1128 Stryker MGS, lehký tank, USA, VII. úroveň

Klady

 • Silné 105mm dělo
 • Mechanismus automatického nabíjení

Zápory

 • Lehké pancéřování
 • Nízká zásoba munice
Něco z historie

Po skončení studené války se přední teoretici americké armády domnívali, že obrněná větev ozbrojených sil již není vhodně vybavena pro provádění budoucích operací, které měly být již jen „nízké intenzity“. Začalo být stále jasnější, že je potřeba nové vozidlo, které by přemostilo mezeru mezi těžkými a lehkými obrněnými vozidly.

Za tímto účelem armáda vydala soubor požadavků na nový stroj a vyzvala téměř tucet výrobců, aby do konce roku 1999 navrhli demonstrační vozidla, která budou následně testována. Vítězem soutěže byl v listopadu 2000 nakonec vyhlášen „LAV III-105“ od společnosti General Dynamics Land Systems. Krátce poté dostal LAV III-105 název „Stryker“ a bylo plánováno vyrobit více než 2100 vozidel.

V roce 2002 byl vyroben model XM-M1128 MGS, avšak technické potíže a nedostatky v konstrukci způsobily zpoždění zahájení výroby. Do roku 2005 byla schválena kusová výroba vozidla a zároveň byly zjištěny nové nedostatky v konstrukci. Nakonec vozidlo v roce 2008 prošlo významným přepracováním některých prvků, které bylo později schváleno pro plnou výrobu až v roce 2014.

Během počáteční fáze výroby bylo několik vozidel Stryker MGS odesláno do zámoří k bojovým zkouškám na Středním východě, z nichž tři byla ztracena. Do současnosti bylo vyrobeno více než 140 vozidel M1128 Stryker MGS, které aktivně slouží americké armádě.

obraz
obraz

Ve War Thunderu se dlouho očekávaný M1128 Stryker MGS konečně dostane do nejvyšších úrovní amerického stromu pozemních sil s vydáním příští velké aktualizace „New Power“. S příchodem M1128 Stryker získají američti tankisté také přístup k vysoce mobilnímu a dobře vyzbrojenému bojovému vozidlu, srovnatelnému s některými protějšky ve stromech jiných zemí, jako je Centauro nebo MCV typ 16!

M1128 Stryker MGS je vyzbrojen 105mm dělem M68A1E8 - další pokročilou modifikací děla M68, které již ze hry zná většina ostřílených amerických tankistů. Dělo Strykeru však přichází s novinkou, alespoň co se týče tohoto typu děla - má plně automatizovaný nabíjecí mechanismus!

Stáhnout tapetu:

Kuriozita: M1128 Stryker získal své jméno po dvou držitelích čestné medaile Kongresu se stejným příjmením.

Na konci dne je však Stryker kolovým obrněným bojovým vozidlem s obvyklými nevýhodami spojenými s touto třídou vozidel a také s některými spojenými konkrétně se samotným Strykerem. Jmenovitě má Stryker MGS jen velmi tenké pancéřování, což znamená, že vozidlo spolehlivě odolá zásahům z ručních palných zbraní a lehkých kanónů na větší vzdálenosti. Velkorážná děla a naváděná munice však udělá s lehce obrněným Strykerem velmi rychlý proces.

 

Kromě toho Stryker nese pro svůj kanón pouze poměrně omezených 18 nábojů, což znamená, že ctižádostiví velitelé tohoto vozidla nebudou mít příliš mnoho šancí vynahradit si střelu, která padne vedle. Používejte proto systém řízení palby naplno, abyste neminuli ani jeden výstřel!

M1128 Stryker MGS se spolu s vydáním další velké aktualizace War Thunderu dostane na nejvyšší pozici amerického stromu bojových vozidel. Mezitím zůstaňte naladěni na novinky, protože pokračujeme v odhalování nového a vzrušujícího obsahu, který na vás čeká v nadcházející aktualizaci War Thunderu s podtitulem „New Power“! Do té doby přejeme šťastný lov, tankisté!

zdroj:  www.warthunder.com

 

 

You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

28 May 2019

Hráči War Thunderu!

Před měsícem jsme vyhlásili Finále War Thunder ligy. Dnes představíme turnajové hodnocení nutné k účasti v těchto turnajích.

Pro účast v grandfinále a finálových turnajích Zlaté divize ligy musí hráči získat následující turnajové ohodnocení v žebříčku:

Explore the Story

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

Novinky

26 October 2022

Nová, finská větev švédského tech. stromu - letadla i bojová vozidla, včetně Leopardu 2A6! Více než 50 nových a aktualizovaných strojů, namátkou s dlouho očekávaným americkým vozidlem M1A2 SEP s modifikací TUSK, protiletadlovým vozidlem s TOR-M1 a ikonickou japonskou bitevní lodí Fusó! Kromě toho dvě nová mapy: "Arktida" a "Skalnatý kaňon" a jako vždy dlouhý seznam oprav chyb a menších změn! Připravte se na aktualizaci "Fire and Ice"!

Explore the Story

15 December 2021

Nový herní národ s leteckým stromem v podobě Izraele, průzkumné letouny pro námořní bitvy, vliv větru na herní prostředí, nové mapy, spousta nových strojů a dlouhý seznam oprav chyb - to vše na vás čeká ve velké aktualizaci "Winged Lions"!

Explore the Story

10 March 2021
Aktualizace "Ixwa Strike" - seznam změn
 

Do hry dorazila nová řada jihoafrických bojových vozidel, první proudové letadlo s variabilní geometrií křídel a více než třicítka nové bojové techniky! Nová mapa, taktické střely vzduch-země a HUD pro piloty spolu s novými grafickými efekty, novými zvuky střelby pro letadla a mnoho dalšího!

 

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

14 December 2023

Představujeme Air Superiority!

Rok 2023 zakončíme stylově s úžasnou velkou aktualizací Air Superiority. Několik států dostalo špičkové stíhačky, mezi něž patří F-15, Su-27 a J-11, Mirage 4000 a JAS39. Zavedli jsme VIII. úroveň pro bojová vozidla a následně i nové tanky: M1A2 SEP2, Leopard 2A7V, T-90M, VT-4A1, Strv 122B+ a Challenger 3 (TD)! Spojené státy dostanou skvělou loď USS Roanoke a několik dalších lodí za jiné národy, zatímco je tu pro letadla mapa Sopečné údolí, zasazená do krásné krajiny ruského poloostrova. Byla také přidána možnost používat univerzální zálohy během bitvy a výukové mise pro používání leteckých střel a přepracovali jsme grafiku všech typů ohně pro vozidla a hořící budovy, aby vypadaly obecně lépe.

Explore the Story

19 September 2023
Bylo implementováno velké množství bojové techniky, oprav a očekávaných doplňků z časového plánu! Stěžejní letouny: F-16C Block 50, Barak II a MiG-29SMT a stíhačky pro další země. Itálie získala maďarskou větev, která zahrnuje 11 bojových vozidel počínaje Csabou a konče KF41, jakož i 3 vrtulníky. První jihokorejské vozidlo VIDAR, které přichází jako exportní varianta používaná v Norsku, přichází také do švédského stromu! Vylepšeny byly také vizuální efekty větru, kouře, detonací munice a další, přibyla VI. úroveň pro oceánská plavidla a 3 prémiové bitevní lodě. Jsou zde také dvě nové mapy, včetně návratu "Testovacího areálu - 2271".
Explore the Story

07 March 2023
První plavidla francouzského námořního stromu, nové a aktualizované grafické efekty a optimalizace datové struktury spolu s vystřelovacími sedadly pro vybrané moderní proudové letouny. Mezi 43 novými i modernizovanými modely bojové techniky nelze nezmínit skutečného obra - Char2, obratný vrtulník AH-6M "Little Bird" nebo první francouzský lehký křižník Duguay-Trouin!. Kromě toho všeho zimní verze mapy "Seversk", nová mapa pro fanoušky letadel - Pyreneje, a jako vždy mnoho vylepšení a oprav! Přivítejte aktualizaci "Sky Guardians"!
Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  30 May 2019

  Po dlhej medzere po vydaní PCI Express 3.0 v roku 2010 skupina PCI Special Interest Group (PCI-SIG) pripravila plán na urýchlenie vývoja a vydania následných štandardov PCIe. V nadväznosti na tento plán, koncom roka 2017 skupina vydala PCIe 4.0, ktorý zdvojnásobil šírku pásma PCIe 3.0. Teraz menej ako dva roky po PCIe 4.0 - a prvý hardvér pre tento štandard práve pristáva - skupina je opäť s vydaním špecifikácie PCIe 5.0, ktorá opäť zdvojnásobuje šírku pásma dostupnú prostredníctvom linky PCI Express.

  Explore the Story

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info