Historie vzniku -CSM- a -ACS- aliance...

 

Jak vznikla náša komunita, historie -CSM- a vznik -ACS- Aliance

erb kridla

-CSM- Dobrovolníci Járy Cimrmana (1CSM+CSM+CSM1+CSM2+DRAFT)- je člen ACS Aliance CZ/SK klanov v hre WarThunder - 

Zajímá Vás vznik a historie komunity -CSM- Dobrovolníci Járy Cimrmana ? Zde se dočtete náš příběh....
Bylo nebylo ... nene, použiju raději zkrácenou verzi Cool

Vznik a historie názvu:

 A teď seriozněji..původně jsem to nechtěl ( kecám, muselo k tomu dojít ), ale představím i naši squadronu, ;)

.. ve WT jsme nováčci, i když rozhodně ne všichni ( takže takový lamky, což s postupem času  už vlastně bude platit jen asi na 70, 50, 30 % ...

snad se nedočkám toho, že by jsme se začali chovat jako mimozemšťani ), nikoli na poli online hraní ( SF, WoT, WoW, BF, FA ... ),

které tahle hra zaujala... a vzhledem k tomu že tvůrcům v jejich práci věříme, tu budem nyní dosahovat svých vysněných úspěchů o které se chcem dělit a usilovat o ně společně.

Proto byla založena squadrona -CSM-, která taky nečekaně -  nabízí nic.

...pokud se ale za nic považuje chuť se hrou bavit, nehrotit, zasmát se, pokecat a třeba i společně porazit diktátora, 

ulovit "sněžného muže či objevit 10tý div světa", jako třeba vrtuly ;)

.... a vždycky bude platit, že nováčky vítáme a rádi pomůžem :-)

-CSM- je Založeno a vždy bude fungovat na Cimmarmanovské myšlence, kdy všichni jsme kamarádi a nejsme vojenský klan-komunita,

 problém je v tom, že pokud chceme vést klan-komunitu, tak musíme držet pevnou ruku, což je proti Cimmermanově myšlence tohoto klanu-komunity, samořejme ale pořadek být musi.

Bylo by dobré, kdyby lidi smýšleli tímto směrem. Hlavně je problém v tom, že lidi nepřemýšlí a nečtou. Hodně se uráží.

Naopak my si ctíme soupeře, který ukázal bojovnost, schopnosti a "mazanost" , ať už jsme s ním prohráli či zvítězili.

Jak jsem psal napočítejte do deseti a poté odpovězte. Řešit vše s klidnou hlavou.

Rádi uvítáme jen návštěvy na pokec a společné létání a jezdení...nestyďte se a přijďte.


-CSM- vzniklo 23.6.2013 ve hře War Thunder. A to jako jeden z prvních Česko - Slovenských klanů, krátce potom, co hra v open beta fázi umožnila tvorbu squadron. do názvu jsem vybral písmena CSM jako zkratku pro spolek Čechů, Slováků a Moravanů v této hře. A kde se vzal Jára Cimrman ? Koho jiného mít za kmotra a patrona, než právě jednoho z největších Čechů a především vlastenců, Járu Cimrmana ( jistě znáte jeho boj za naše národy v době služby u Františka Ferdinanda )


Zaměření:

Náš klan-komunita byl zpočátku formován jen jako uskupení lidí, co si zajdou občas zahrát, pobavit se a odreagovat společně. 
Složen většinou z méně zkušených nebo nováčků. Pak přišel hrač s nickem Master_Heman, který chtěl udělat něco více a nechtěl za to nic, přišel plný pozitivního myšlení, nadšení, energie, ambic, má skvělé plany do budoucna které jsou podobné těm mým, často cestuji pracovně do zahraničí na delší dobu,  získal si mou plnou důvěru proto jsem se mu rozhodl svěřit nejvyšší velení a starost nadcelym klanem neboť mu věřím že bude držet CSM klan tím správním směrem a má mou podporu.

Ovšem jak se postupem doby z nás stávali hráči zkušenější, zapálenější a toužící se zapsat do historie WT. Tak se z nás stal klan s pevnou strukturou a vnitřní organizací, kde platí i občas nějaké to pravidlo. Naštěstí i potom zůstala základní myšlenka..JE TO JEN HRA A HRAJEME PRO ZÁBAVU...stále otevřeni nováčkům i méně aktivním hráčům a kde je hra číslo "xy" v pořadí priorit, postupně jsme začali hráť oficiálne WT turnaje a přišly první úspěchy a náš klan se rozrostl na počet více než 180 členů a stále se rozrůstáme a společně hrajeme i jiné hry...

A asi dobrý plán...s ohledem na omezené počty členů pre jeden klan -CSM- v hre, vzniklo -CSM1-;-CSM2-, nový znak, webové stránky/forum....kromě našich klanových turnajů, účastníme se i dalších turnajů které jsou pořádány ( x-fire, Gladiators, ACS turnaj,..a to jen díky iniciativě našich členů...prostě dobrá parta :-) )

Budoucnost:  To se ukáže ... ;-)  /Rasty_cz

-CSM- WT ofical forum tu: https://forum.warthunder.com/index.php?/topic/45614-csm-dobrovoln%C3%ADci-j%C3%A1ry-cimrmana/


................................................................................​...................

Aliance Československých klanů ( ACS ) ve hře War Thunder.CSM se také podílelo na založení Aliance Československých klanů ( ACS ) ve hře War Thunder. Tato aliance vznikla 9.9.2013 a sdružuje České a Slovenské hráče do pevnější komunity ve hře.

Tato aliance vzniká jako výsledek několikaměsíčních rokování velitelů 8 známých ČS klanů (zakládajících členů) a vytyčuje si následující zásady:

1. Jednotný postup v klanových válkách, společný postoj k dalším vojenským uskupením (klanům, aliancím).

2. Udržování dobrých vztahů mezi hráči v rámci aliance i v celé česko-slovenské komunitě.

3. Společný postoj v otázkách vývoje a problémů hry WT.

................................................................................​...................

Jako dlouholetí členové čs MMO komunity nejsme spokojeni se směrem, kterým se tato ubírá. Ač soutěživí hráči jsme přátelské povahy a lezeme do letadel, tanků a lodí s cílem odreagovat se při dobré zábavě s přáteli.

Je nám odporné věčné hašteření jaký klan je lepší a který stojí za houby. Unavují nás nekonečné diskuze o "nerfed", "buffed" a "OP". Nesnášíme urážky. Naopak ctíme soupeře, který ukázal bojovnost, schopnosti a "mazanost" , ať už jsme s ním prohráli či zvítězili.

Shodli jsme se, že pokud chceme změnit tvář MMO scény, jak ji známe z WoT (a jiných her), není možné déle váhat. Čím více bývalých tankistů, kteří si s sebou přinášejí nesnášenlivost a hádavý postoj, čím více free hráčů, kteří nepoznali sílu spolupráce, tím náročnější úkol nás čeká. Na druhou stranu nyní, v době kdy řady letců tvoří mnoho dlouholetých příznivců leteckých simulátorů, kdy perutě nejsou vytíženy klanovými válkami, nyní je nejlepší čas začít budovat stmelenou, přátelskou a spolupracující komunitu.

Není to úkol lehký. Mnozí se budou posmívat, že Čechoslováci nejsou schopni dlouhodobé spolupráce. Že se vždy najdou jednotliví hráči a dokonce velitelé i celé klany, kteří budou působit jako štváči. Že jakmile začnou války je konec jakékoliv alianci...

S takovými chceme bojovat a ukázat Polákům, Němcům, Rusům a dalším, že si není radno zahrávat s Aliancí Československa.

-ACS- Alia

nce je koncipována jako otevřená pro české, slovenské a česko-slovenské klany s rovností členů, kdy ti nově vstoupivší mají stejná práva a povinnosti jako členové starší či zakládající. Pro informace o ACS nebo co udělat pro vstup stačí kontaktovat kterokoli velitele členského klanu.  /Rasty_cz

SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

viac info

-CSM- Finančná zbierka

Na podporu a fungovanie -CSM-
viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

Klikny na PayPal a zadaj sumu,
Za -CSM- Ti Ďakujeme.

Viac info

-CSM- TeamSpeak 3

IP adresa1: ts.csm-clan.cz

IP adresa2: ts.csmclan.eu

TS3index.com

 

Viac info

-CSM- Informácia o nás

Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

erb kridla

Viac info