Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie

Seccu byla druhým ze dvou dreadnoughtů třídy Kawači postavených pro japonské císařské námořnictvo po rusko-japonské válce na počátku 20. let minulého století. Tato impozantní válečná loď, byla prvním dreadnoughtem postavenou v Japonsku, se také brzy stane první bitevní lodí, která dorazí do řad IJN ve War Thunderu jako součást příští velké aktualizace „New Power“!

Ve zkratce: První válečná loď typu dreadnought postavená v Japonsku, která se může pochlubit vynikající ochranou a palebnou silou, ale slabou mobilitou a protivzdušnou obranou.

Seccu, bitevní loď, Japonsko, V. úroveň

Klady

 • Dost děl velké ráže
 • Silné pancéřování
 • Torpéda

Zápory

 • Chybí protiletadlová výzbroj
 • Nelze vystřelit ze všech zbraní na jediný cíl
Něco z historie

Po skončení rusko-japonské války na počátku 20. let byl stav IJN vysoce postavenými japonskými úředníky obecně vnímán jako neuspokojivý. Pokud jde o kvantitu a kvalitu, japonské námořnictvo dále zaostávalo za ostatními námořními mocnostmi, jako je Velká Británie nebo Spojené státy. Kromě toho všeho po válce silná hospodářská recese výrazně snížila schopnost Japonska stavět nová válečná plavidla a rozšiřovat své námořnictvo.

Přesto byla přijata nová strategie rozšiřování flotily, jejíž prvními kroky byla konstrukce dvou nových bitevních lodí typu dreadnought. To vedlo k vytvoření třídy Kawači, složené z bitevních lodí Kawači a Seccu. Tyto dvě válečné lodě se staly prvními dvěma japonskými dreadnoughty.

Kýl Seccu byl položen v lednu 1908 ve vojenských loděnicích v Kure, loď spuštěna na vodu v březnu 1911 a dokončena v červenci 1912. Během první světové války Seccu sloužila po boku své sesterské lodě, ale zažila jen omezenou akci. V roce 1919 byla Seccu převedena do záloh, kde prošla generální opravou a v roce 1922 byla podle podmínek Washingtonské námořní smlouvy odzbrojena.

Krátce poté byl Seccu přestavěna na cvičný cíl a tuto roli si udržela po celé meziválečné období i druhou světovou válku. Nakonec byla Seccu těžce poškozena spojeneckým náletem na Kure v červenci 1945, kvůli kterému loď zůstala uvězněná na břehu. Vrak lodi byl bezprostředně po válce vyzvednut a sešrotován.

obraz
obraz

Ve War Thunderu bude Seccu první bitevní lodí, která dorazí do řad japonského císařského námořnictva ve War Thunderu v další velké aktualizaci. Podobně jako u jiných lodí této třídy se Seccu vyznačuje mimořádně dobrou ochranou a ničivou palebnou silou, přičemž kompromisem je nevýrazná mobilita a prakticky žádná protiletadlová výzbroj.

Primární výzbroj Seccu se skládá z dvanácti 12'' (305mm) děl, rozdělených mezi šest dvojitých věží, rozložených v šestihranném uspořádání po hlavní palubě lodi. Kvůli takovému rozložení nebude kapitán nikdy schopen zacílit všech šest věží na jednoho protivníka, což na první pohled snižuje surovou palebnou sílu lodi. Výhodou tohoto uspořádání je však větší flexibilita a schopnost útočit na více cílů po obou stranách lodi za předpokladu, že velitel plavidla umí dělat více věcí zaráz a má vysoký stupeň situačního povědomí.

Stáhnout tapetu:

Kromě primárních zbraní se Seccu může pochlubit také úctyhodným sekundárním arzenálem. Ta sestává z celkem pěti 6'' (152mm) kasematových děl po obou stranách trupu a osmi 4,7'' (120mm) děl, z nichž polovina je umístěna v kasematách na přídi a zádi, zatímco druhá polovina je umístěna na hlavní palubě. A konečně, Seccu je také vybavena čtyřmi 3'' (80mm) děly v protivzdušné roli, a třemi 457mm torpédomety; po jednom na obou stranách trupu a třetí na zádi plavidla.

Jelikož se jedná o bitevní loď, nemělo by být žádným překvapením, že Seccu je mimořádně dobře chráněna. Ve skutečnosti má pancéřový pás Seccu tloušťku až 305 mm, zatímco dělové věže a velitelskou věž chrání 279 mm, respektive 254 mm oceli. Tím je ochrana Seccu v souladu s ostatními loděmi typu, což znamená, že kapitáni budou dobře chráněni před přilétající nepřátelskou palbou všech ráží kromě těch největších.

 

Aby mohli japonští loďaři zakomponovat veškerou tak obrovskou palebnou sílu a pancéřování do konstrukce Seccu, museli udělat nějaké ústupky v mobilitě. Výsledkem je, že navzdory tomu, že Seccu pohání 25 000 koní, může dosáhnout pouze poměrně nízké maximální rychlosti 21 uzlů (39 km/h). To, spolu s chybějící protivzdušnou obranou děla ze Seccu snadný cíl proti náletům ze vzduchu a malým torpédovým člunům. V důsledku toho budou muset potenciální kapitáni této válečné lodi předem plánovat své pohyby a vyhledávat společnost spoluhráčů - pokud se tedy chtějí vyhnout tomu, aby se z nich stal drahý korálový útes.

Seccu dorazí v rámci příští velké aktualizace blížící se do War Thunderu a stane se jednou z prvních bitevních lodí dostupných kapitánům v námořních bitvách. Mezitím sledujte novinky, ať vám neunikne nic z aktuálních informací o nejnovější aktualizaci „New Power“. Do té doby přejeme klidné moře, kapitáni!

ZDROJ: www.warthunder.com

 

 

You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

28 May 2019

Hráči War Thunderu!

Před měsícem jsme vyhlásili Finále War Thunder ligy. Dnes představíme turnajové hodnocení nutné k účasti v těchto turnajích.

Pro účast v grandfinále a finálových turnajích Zlaté divize ligy musí hráči získat následující turnajové ohodnocení v žebříčku:

Explore the Story

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

Novinky

15 December 2021

Nový herní národ s leteckým stromem v podobě Izraele, průzkumné letouny pro námořní bitvy, vliv větru na herní prostředí, nové mapy, spousta nových strojů a dlouhý seznam oprav chyb - to vše na vás čeká ve velké aktualizaci "Winged Lions"!

Explore the Story

10 March 2021
Aktualizace "Ixwa Strike" - seznam změn
 

Do hry dorazila nová řada jihoafrických bojových vozidel, první proudové letadlo s variabilní geometrií křídel a více než třicítka nové bojové techniky! Nová mapa, taktické střely vzduch-země a HUD pro piloty spolu s novými grafickými efekty, novými zvuky střelby pro letadla a mnoho dalšího!

 

Explore the Story

17 November 2020

Nová verze Dagor engine, první bitevní lodě, nové letadlové lodě, nová obloha, letadla svislého vzletu a mnoho dalších důležitých změn.

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

28 October 2021

Naše nejnovější velká aktualizace "Ground Breaking" přináší mnoho vylepšení ve všech oblastech hry! Včetně nových map, grafických efektů a různé nové bojové techniky - a nesmíme zapomenout na náš nový herní národ - Izrael! V současné době hostí prémiový Spitfire LF Mk.IXe a A-4E. Největší novinkou této aktualizace je samozřejmě terramorfing - bomby, děla velké ráže a tanky s radlicemi nyní mohou upravovat a tvarovat terén a měnit průběh bitvy!

Explore the Story

07 September 2021

Warthunder Aktualizace "Direct Hit" - seznam změn

Tato aktualizace přináší do War Thunderu spoustu nové bojové techniky vozidel a vylepšení, včetně legendárních letadel jako MiG-27M a švédský Viggen! Do hry se dostávají nové naváděné bomby a mnoho dalších funkcí - dvě nové mapy, aktualizovaná testovací jízda, systém řízení palby pro lodě, nové grafické efekty, Nvidia DLSS 2.2 a mnoho dalšího!

Explore the Story

03 June 2021

Aktualizace "Red Skies" - seznam změn

VII. úroveň pro letectvo, zbrusu nový velitelský zaměřovač pro vybraná vozidla, kamera pro sledování námořních střel a téměř 30 nových strojů ve hře! Dvě nové mapy, nové efekty jaderného výbuchu, aktualizované zvuky a mnoho dalšího!

Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  30 May 2019

  Po dlhej medzere po vydaní PCI Express 3.0 v roku 2010 skupina PCI Special Interest Group (PCI-SIG) pripravila plán na urýchlenie vývoja a vydania následných štandardov PCIe. V nadväznosti na tento plán, koncom roka 2017 skupina vydala PCIe 4.0, ktorý zdvojnásobil šírku pásma PCIe 3.0. Teraz menej ako dva roky po PCIe 4.0 - a prvý hardvér pre tento štandard práve pristáva - skupina je opäť s vydaním špecifikácie PCIe 5.0, ktorá opäť zdvojnásobuje šírku pásma dostupnú prostredníctvom linky PCI Express.

  Explore the Story

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info