Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie

Leopard 2A6 je dalším vývojovým stupněm známého německého bitevního tanku, který kombinuje vynikající ochranu předchozích variant s větší palebnou silou. Tankisté brzy dostanou šanci velet modernímu Leopardu 2A6, který se stane novým vrcholným klenotem německého stromu pozemních sil v aktualizaci War Thunderu s podtitulem „New Power“

Krátce: Postavený na základech tanku 2A5 v sobě Leopard 2A6 kombinuje své předchůdce s prodlouženým dělem Rh 120 L55 s lepšími balistickými vlastnostmi.

Leopard 2A6, bitevní tank, Německo, VII. úroveň.

Klady

 • Vylepšené dělo
 • Vynikající mobilita a skvělá ochrana věže

Zápory

 • Nedostatečná ochrana trupu
Něco z historie

Po nasazení verze Leopard 2A5 se zvýšenou ochranou začali němečtí inženýři ve spolupráci s mezinárodními partnery okamžitě pracovat na vylepšení palebné síly tohoto tanku.

Toho bylo dosaženo mimo jiných úprav také prodloužením děla Rh 120 L44 o 132 cm, čímž vzniklo dělo Rh 120 L55. To mělo kromě pozitivního dopadu na balistické vlastnosti také následek ve formě zvýšení dostřelu.

Výroba vozidla začala počátkem nového tisíciletí přestavbou starších modelů Leopard 2A4 a A5 na nový standard. Zpočátku bylo pro německý Bundeswehr vyrobeno asi 225 Leopardů 2A6. Kromě domácího použití je Leopard 2A6 mimo jiné také ve službách holandské, kanadské, řecké a portugalské armády. Konkrétně Leopard 2A6 byl v roce 2007 použit Kanaďany v Afghánistánu, což značilo jeho první operační nasazení.

Leopard 2A6 je v provozu dodnes a spolu s dalšími variantami tvoří hrot obrněných jednotek německého Bundeswehru.

obraz
obraz

Ve War Thunderu se Leopard 2A6 stane novým korunovačním klenotem německého stromu pozemních sil v příští velké aktualizaci, mířící do hry. Leopard 2A6, který přebírá žezlo do svého předchůdce, se může pochlubit podobnými kvalitami, které kombinuje s vyšší palebnou silou díky dělu Rh 120 L55 - prodloužené verze známého děla Rh 120!

Jak již bylo zmíněno, Leopard 2A6 si zachovává všechny funkce i výkon, které tankisté již dobře znají z Leopardu 2A5. Rozlišujícím rozdílem mezi těmito dvěma vozidly je tak přítomnost nového děla Rh 120 L55 na Leopardu 2A6. Tato prodloužená verze jedné z nejrozšířenějších zbraní na vozidlech nejvyšších úrovní má zvýšený dostřel a přesnost oproti standardní verzi L44 a to díky vyšší úsťové rychlosti.

Stáhnout tapetu:

Kromě zdůraznění již existujících kvalit děla Rh 120 je na Leopardu 2A6 tato zbraň ještě více smrtící, a to díky moderní kinetické munici. Ve výsledku tak bude Leopard 2A6 účinnější při ničení nepřátelských obrněných cílů díky silnější munici a lepší přesnosti na větší vzdálenosti. Leopard 2A6 tedy dobře zapadne do špičkových sestav německé bojové techniky ve formě specializovaného odstřelovače a na bojištích War Thunderu se bude jednat o obávaného protivníka!

 

Leopard 2A6 dorazí na nejvyšší úroveň německého stromu pozemních sil spolu s vydáním aktualizace War Thunderu „New Power“, která do hry přijde velmi brzy! Mezitím sledujte novinky, protože pokračujeme ve sdílení dalších zajímavých nových věcí z připravované velké aktualizace. Do té doby přejeme šťastný lov, tankisté!

zdroj: www.warthunder.com

 

 

You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

28 May 2019

Hráči War Thunderu!

Před měsícem jsme vyhlásili Finále War Thunder ligy. Dnes představíme turnajové hodnocení nutné k účasti v těchto turnajích.

Pro účast v grandfinále a finálových turnajích Zlaté divize ligy musí hráči získat následující turnajové ohodnocení v žebříčku:

Explore the Story

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

Novinky

26 October 2022

Nová, finská větev švédského tech. stromu - letadla i bojová vozidla, včetně Leopardu 2A6! Více než 50 nových a aktualizovaných strojů, namátkou s dlouho očekávaným americkým vozidlem M1A2 SEP s modifikací TUSK, protiletadlovým vozidlem s TOR-M1 a ikonickou japonskou bitevní lodí Fusó! Kromě toho dvě nová mapy: "Arktida" a "Skalnatý kaňon" a jako vždy dlouhý seznam oprav chyb a menších změn! Připravte se na aktualizaci "Fire and Ice"!

Explore the Story

15 December 2021

Nový herní národ s leteckým stromem v podobě Izraele, průzkumné letouny pro námořní bitvy, vliv větru na herní prostředí, nové mapy, spousta nových strojů a dlouhý seznam oprav chyb - to vše na vás čeká ve velké aktualizaci "Winged Lions"!

Explore the Story

10 March 2021
Aktualizace "Ixwa Strike" - seznam změn
 

Do hry dorazila nová řada jihoafrických bojových vozidel, první proudové letadlo s variabilní geometrií křídel a více než třicítka nové bojové techniky! Nová mapa, taktické střely vzduch-země a HUD pro piloty spolu s novými grafickými efekty, novými zvuky střelby pro letadla a mnoho dalšího!

 

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

28 October 2021

Naše nejnovější velká aktualizace "Ground Breaking" přináší mnoho vylepšení ve všech oblastech hry! Včetně nových map, grafických efektů a různé nové bojové techniky - a nesmíme zapomenout na náš nový herní národ - Izrael! V současné době hostí prémiový Spitfire LF Mk.IXe a A-4E. Největší novinkou této aktualizace je samozřejmě terramorfing - bomby, děla velké ráže a tanky s radlicemi nyní mohou upravovat a tvarovat terén a měnit průběh bitvy!

Explore the Story

07 September 2021

Warthunder Aktualizace "Direct Hit" - seznam změn

Tato aktualizace přináší do War Thunderu spoustu nové bojové techniky vozidel a vylepšení, včetně legendárních letadel jako MiG-27M a švédský Viggen! Do hry se dostávají nové naváděné bomby a mnoho dalších funkcí - dvě nové mapy, aktualizovaná testovací jízda, systém řízení palby pro lodě, nové grafické efekty, Nvidia DLSS 2.2 a mnoho dalšího!

Explore the Story

03 June 2021

Aktualizace "Red Skies" - seznam změn

VII. úroveň pro letectvo, zbrusu nový velitelský zaměřovač pro vybraná vozidla, kamera pro sledování námořních střel a téměř 30 nových strojů ve hře! Dvě nové mapy, nové efekty jaderného výbuchu, aktualizované zvuky a mnoho dalšího!

Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  30 May 2019

  Po dlhej medzere po vydaní PCI Express 3.0 v roku 2010 skupina PCI Special Interest Group (PCI-SIG) pripravila plán na urýchlenie vývoja a vydania následných štandardov PCIe. V nadväznosti na tento plán, koncom roka 2017 skupina vydala PCIe 4.0, ktorý zdvojnásobil šírku pásma PCIe 3.0. Teraz menej ako dva roky po PCIe 4.0 - a prvý hardvér pre tento štandard práve pristáva - skupina je opäť s vydaním špecifikácie PCIe 5.0, ktorá opäť zdvojnásobuje šírku pásma dostupnú prostredníctvom linky PCI Express.

  Explore the Story

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info