Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie

S vydáním aktualizace War Thunderu: „New Power“ přidáme do hry nové typy AI letadlových lodí, které slouží jako námořní základny pro letadla.

Dobrou zprávou pro piloty War Thunderu je, že v připravované aktualizaci „New Power“ se ve hře objeví několik nových typů AI letadlových lodí, které slouží jako námořní základny v misích s mořem a oceánem. Pro tyto letadlové lodě jsme vyrobili plnohodnotné, velmi podrobné modely ve srovnatelné kvalitě s hratelnými čluny a loděmi již existujícími ve hře.

HMS Ark Royal

 • aircraftcarrier_ark_royal_01_1280h720_d3
 • aircraftcarrier_ark_royal_02_1280h720_97
 • aircraftcarrier_ark_royal_03_1280h720_09
Stáhnout tapetu:

Letadlová loď Royal Navy, jedna z prvních s nakloněnou letovou palubou. Loď začala být původně stavěna pod jménem Irresistible, ale později byla přejmenována na HMS Ark Royal, na počest slavné letadlové lodi z druhé světové války, z jejíž paluby vzlétla letadla Swordfish, které následně způsobila kritické poškození německé bitevní lodi Bismarck. Novější Ark Royal se nezúčastnil boje, ale aktivně se účastnil různých cvičení a testů, včetně obecných cvičení v NATO. Na konci 60. let, po modernizaci, dostala letová paluba ještě větší úhel a dovolila tak provoz modernějších palubních letounů typu Buccaneer a Phantom. Ark Royal se tak stala jedinou neamerickou letadlovou lodí schopnou provozovat Phantomy. Letecká skupina na lodi sestávala z asi 40 proudových letadel a palubních vrtulníků. V době svého vyřazení z provozu v roce 1979 byla Ark Royal poslední britskou letadlovou lodí s katapulty a přistáním tzv. „na lana“.

Baku

 • aircraftcarrier_baku_02_1280h720_c445ea7
 • aircraftcarrier_baku_03_1280h720_3363a2e
 • aircraftcarrier_baku_05_1280h720_8b4fb94
 • aircraftcarrier_baku_07_1280h720_2ebce81
Stáhnout tapetu:

Těžký křižník s letovým komplementem projektu 1143.4 a se jménem Baku byl postaven v roce 1986 a krátce nato zařazen do služby sovětského námořnictva. Během vojenské služby Baku vykonávala bojové mise v Černém, Středozemním a Barentsově moři a účastnila se různých cvičení. Mezi palubní stroje patřily letouny Jak-38M schopné svislého vzletu i přistání a také protiponorkové vrtulníky. V roce 1990 byl křižník s letadly přejmenován na „Admirál Gorškov“, použit k testování nadzvukového VTOL Jak 141 a v roce 2000 byla loď prodána Indii. Po sérii vylepšení pro potřeby indického námořnictva byla loď v roce 2013 přesunuta do Indie, kde získala jméno Vikramaditya.

USS Forrestal

 • aircraftcarrier_forrestal_02_1280h720_af
 • aircraftcarrier_forrestal_03_1280h720_b6
 • aircraftcarrier_forrestal_06_1280h720_bd
 • aircraftcarrier_forrestal_07_1280h720_6b
Stáhnout tapetu:

Americká letadlová loď Forrestal byla postavena v roce 1954 na základě zkušeností získaných americkým námořnictvem během druhé světové války a byla zaměřena na přepravu proudových letadel. Provozní záznamy lodi jsou poměrně rozsáhlé - od výcvikových misí v domácích vodách po „vyvěšení vlajky“ ve Středomoří a účast ve vietnamské válce. Letadlová loď vytvořila rekord ve vzletu a přistání nejtěžšího letadla během série testů amerického C-130 Hercules, při kterých tyto masivní turbovrtulové dopravní letouny několikrát úspěšně vzlétly a přistály na palubě Forrestalu. Tato letadlová loď je nechvalně známá několika náhodnými požáry, při nichž zahynulo velké množství členů její posádky. K nejtragičtější události došlo během války ve Vietnamu, kdy zahynulo více než 130 členů osádky a 21 letadel bylo nenávratně ztraceno. Loď byla vyřazena z provozu v roce 1993 a prodána do šrotu za 1 cent.

ZDROJ: www.warthunder.com

 


You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

28 May 2019

Hráči War Thunderu!

Před měsícem jsme vyhlásili Finále War Thunder ligy. Dnes představíme turnajové hodnocení nutné k účasti v těchto turnajích.

Pro účast v grandfinále a finálových turnajích Zlaté divize ligy musí hráči získat následující turnajové ohodnocení v žebříčku:

Explore the Story

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

Novinky

15 December 2021

Nový herní národ s leteckým stromem v podobě Izraele, průzkumné letouny pro námořní bitvy, vliv větru na herní prostředí, nové mapy, spousta nových strojů a dlouhý seznam oprav chyb - to vše na vás čeká ve velké aktualizaci "Winged Lions"!

Explore the Story

10 March 2021
Aktualizace "Ixwa Strike" - seznam změn
 

Do hry dorazila nová řada jihoafrických bojových vozidel, první proudové letadlo s variabilní geometrií křídel a více než třicítka nové bojové techniky! Nová mapa, taktické střely vzduch-země a HUD pro piloty spolu s novými grafickými efekty, novými zvuky střelby pro letadla a mnoho dalšího!

 

Explore the Story

17 November 2020

Nová verze Dagor engine, první bitevní lodě, nové letadlové lodě, nová obloha, letadla svislého vzletu a mnoho dalších důležitých změn.

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

28 October 2021

Naše nejnovější velká aktualizace "Ground Breaking" přináší mnoho vylepšení ve všech oblastech hry! Včetně nových map, grafických efektů a různé nové bojové techniky - a nesmíme zapomenout na náš nový herní národ - Izrael! V současné době hostí prémiový Spitfire LF Mk.IXe a A-4E. Největší novinkou této aktualizace je samozřejmě terramorfing - bomby, děla velké ráže a tanky s radlicemi nyní mohou upravovat a tvarovat terén a měnit průběh bitvy!

Explore the Story

07 September 2021

Warthunder Aktualizace "Direct Hit" - seznam změn

Tato aktualizace přináší do War Thunderu spoustu nové bojové techniky vozidel a vylepšení, včetně legendárních letadel jako MiG-27M a švédský Viggen! Do hry se dostávají nové naváděné bomby a mnoho dalších funkcí - dvě nové mapy, aktualizovaná testovací jízda, systém řízení palby pro lodě, nové grafické efekty, Nvidia DLSS 2.2 a mnoho dalšího!

Explore the Story

03 June 2021

Aktualizace "Red Skies" - seznam změn

VII. úroveň pro letectvo, zbrusu nový velitelský zaměřovač pro vybraná vozidla, kamera pro sledování námořních střel a téměř 30 nových strojů ve hře! Dvě nové mapy, nové efekty jaderného výbuchu, aktualizované zvuky a mnoho dalšího!

Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  30 May 2019

  Po dlhej medzere po vydaní PCI Express 3.0 v roku 2010 skupina PCI Special Interest Group (PCI-SIG) pripravila plán na urýchlenie vývoja a vydania následných štandardov PCIe. V nadväznosti na tento plán, koncom roka 2017 skupina vydala PCIe 4.0, ktorý zdvojnásobil šírku pásma PCIe 3.0. Teraz menej ako dva roky po PCIe 4.0 - a prvý hardvér pre tento štandard práve pristáva - skupina je opäť s vydaním špecifikácie PCIe 5.0, ktorá opäť zdvojnásobuje šírku pásma dostupnú prostredníctvom linky PCI Express.

  Explore the Story

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info