Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie

Jak již možná víte, ve velké aktualizaci War Thunderu 1.95 přichází plný švédský letecký tech. strom. Švédské letouny budou postupně přidávány do hry během betatestu a hráči, kteří si zakoupili balíčky dřívějšího přístupu, budou mít šanci prozkoumat všechna švédská letadla ihned po vydání aktualizace.

J6B Jaktfalken II, stíhačka, rezervní stroj. Švédsko, I. úroveň

Klady

 • Skvělá ovladatelnost
 • Velký výběr kulometné munice

Zápory

 • Průměrná rychlost blízko země
 • Slabá výzbroj

 

image
image
 

Výzkum jakéhokoli herního národa ve War Thunderu začíná rezervami, a proto jsme si jedno takové letadlo pro dnešní představení vybrali: předválečný dvojplošník J6B Jaktfalken II (česky „raroh“) od Svenska Aero AB. Příběh tohoto letadla začal v roce 1930, kdy švédská společnost Svenska Aero AB představila stíhačku J5 Jaktfalken. J5 byl adekvátní, ale nejednalo se o nic zvláštního ve srovnání se zahraničními modely vyráběnými ve Švédsku na základě licence. Jedinou věcí, která švédskému letectvu silně chyběla, byl výcvikový letoun. Ve Svenska Aero AB tak rychle upravili J5 a předělali ho na cvičné letadlo. Prototyp dostal interní označení SA14, ale u švédského letectva byl pojmenován J6 Jaktfalken I a do zkoušek byl zařazen v roce 1930. Celkem bylo postaveno sedm letadel.

 

V létě roku 1931 švédské letectvo schválilo výrobu dalších tří stíhacích letounů Jaktfalken I. Ve srovnání s předchozím modelem byla nová letadla kompletně přepracována. Byly vyrobeny v roce 1932 a uvedeny do provozu pod označením J6A.

 

J6B se objevil o něco později, když švédská vláda objednala dalších sedm letadel. Ty si opět prošly mnoha vylepšeními. Nová řada byla uvedena do provozu ve Švédsku v roce 1935 a všechna letadla byla do roku 1941 vyřazena z výzbroje.

 

Svenska Aero J6B Jaktfalken II je klasický předválečný dvouplošník. Letadlo bylo částečně pokryto kovem a tkaninou. Kokpit byl otevřený a pohonnou jednotkou byl britský hvězdicový motor Bristol Jupiter o výkonu 500 koní. J6B je vyzbrojen dvojicí 8mm kulometů vyrobených ve Švédsku - jedná se o licenční kopii Browning M1919 s novou ráží. Díky svému ne úplně vynikajícímu motoru je rychlost J6B v blízkosti země přinejlepším průměrná, ale letadlo je díky dvojitému křídlu výborně ovladatelné i při nízkých rychlostech.

news_j6b_com_990f70fb33c1e65d04637d751a6
Stáhnout tapetu:

Kuriozita: několik strojů J6B bylo dodáno finskému letectvu a tato letadla byla používána jako cvičné letouny až do roku 1945.

J6B je dobré počáteční letadlo pro hráče Švédska. Je to dobrá volba pro „sandbox“ hry nejnižších úrovní, což umožňuje hráčům získat svá první vítězství a tedy i Stříbrné lvy k nákupu dalších letadel první úrovně. Rychlost letu J6B je relativně nízká, takže je nejlepší získat nadmořskou výšku dál od velkých soubojů. Celkově má ve výzbroji dva kulomety, ale pilot má široký výběr munice včetně zápalné, průbojné a trasovací.

 

j6b_06_1280h720_81a941131d37ad1e9e4e6b30

j6b_05_1280h720_f009021fd5ff8a814d4c3206

j6b_04_1280h720_4f67926750c37a81b89c830d

 

Hráči zjistí, že švédské letouny se předvedou jako zajímavé a unikátní válečné stroje. Zůstaňte naladěni na naše devblogy a dozvíte se více o skvělých novinkách na cestě do War Thunderu ve velké aktualizaci 1.95. Uvidíme se tam!


tým War Thunderu

Tým War Thunder

ZDROJ: www.WarThunder.com


You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

28 May 2019

Hráči War Thunderu!

Před měsícem jsme vyhlásili Finále War Thunder ligy. Dnes představíme turnajové hodnocení nutné k účasti v těchto turnajích.

Pro účast v grandfinále a finálových turnajích Zlaté divize ligy musí hráči získat následující turnajové ohodnocení v žebříčku:

Explore the Story

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

Novinky

15 December 2021

Nový herní národ s leteckým stromem v podobě Izraele, průzkumné letouny pro námořní bitvy, vliv větru na herní prostředí, nové mapy, spousta nových strojů a dlouhý seznam oprav chyb - to vše na vás čeká ve velké aktualizaci "Winged Lions"!

Explore the Story

10 March 2021
Aktualizace "Ixwa Strike" - seznam změn
 

Do hry dorazila nová řada jihoafrických bojových vozidel, první proudové letadlo s variabilní geometrií křídel a více než třicítka nové bojové techniky! Nová mapa, taktické střely vzduch-země a HUD pro piloty spolu s novými grafickými efekty, novými zvuky střelby pro letadla a mnoho dalšího!

 

Explore the Story

17 November 2020

Nová verze Dagor engine, první bitevní lodě, nové letadlové lodě, nová obloha, letadla svislého vzletu a mnoho dalších důležitých změn.

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

28 October 2021

Naše nejnovější velká aktualizace "Ground Breaking" přináší mnoho vylepšení ve všech oblastech hry! Včetně nových map, grafických efektů a různé nové bojové techniky - a nesmíme zapomenout na náš nový herní národ - Izrael! V současné době hostí prémiový Spitfire LF Mk.IXe a A-4E. Největší novinkou této aktualizace je samozřejmě terramorfing - bomby, děla velké ráže a tanky s radlicemi nyní mohou upravovat a tvarovat terén a měnit průběh bitvy!

Explore the Story

07 September 2021

Warthunder Aktualizace "Direct Hit" - seznam změn

Tato aktualizace přináší do War Thunderu spoustu nové bojové techniky vozidel a vylepšení, včetně legendárních letadel jako MiG-27M a švédský Viggen! Do hry se dostávají nové naváděné bomby a mnoho dalších funkcí - dvě nové mapy, aktualizovaná testovací jízda, systém řízení palby pro lodě, nové grafické efekty, Nvidia DLSS 2.2 a mnoho dalšího!

Explore the Story

03 June 2021

Aktualizace "Red Skies" - seznam změn

VII. úroveň pro letectvo, zbrusu nový velitelský zaměřovač pro vybraná vozidla, kamera pro sledování námořních střel a téměř 30 nových strojů ve hře! Dvě nové mapy, nové efekty jaderného výbuchu, aktualizované zvuky a mnoho dalšího!

Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  30 May 2019

  Po dlhej medzere po vydaní PCI Express 3.0 v roku 2010 skupina PCI Special Interest Group (PCI-SIG) pripravila plán na urýchlenie vývoja a vydania následných štandardov PCIe. V nadväznosti na tento plán, koncom roka 2017 skupina vydala PCIe 4.0, ktorý zdvojnásobil šírku pásma PCIe 3.0. Teraz menej ako dva roky po PCIe 4.0 - a prvý hardvér pre tento štandard práve pristáva - skupina je opäť s vydaním špecifikácie PCIe 5.0, ktorá opäť zdvojnásobuje šírku pásma dostupnú prostredníctvom linky PCI Express.

  Explore the Story

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info