Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie

Belfast byl velmi moderní lehký křižník ve službách Královského námořnictva. Tato loď je nastálo ukotvena na Temži poblíž Tower Bridge.

HMS Belfast, lehký křižník, prémiový stroj, VB, IV. úroveň.

Klady

 • Dobré pancéřování
 • Silná výzbroj
 • Silná protiletadlová výzbroj

Zápory

 • Absence torpédové výzbroje
Něco z historie

Lehký křižník „Belfast“ byl dalším velkým krokem v konstrukci lodí, který následoval po křižnících Manchester a podle odborníků byla tato loď (spolu s její sesterskou lodí, křižníkem Edinburgh) nejpokročilejším lehkým křižníkem v královském námořnictvu Velké Británie během druhé světové války. Kýl Belfastu byl položen v roce 1938 a o rok později se křižník dostal do služby. Loď zpočátku hrála roli v britské námořní blokádě německých sil během druhé světové války, avšak v listopadu 1939 Belfast najela na minu a strávila tři roky opravami, během nichž také získala řadu vylepšení.

Modernizovaný lehký křižník byl poté nasazen k doprovodu arktických konvojů mířících do SSSR, kde poprvé bojoval s německou flotilou. V červnu 1944 poskytl Belfast krytí byl Belfast poslán do Tichého oceánu, kde byl zařazen do britské tichomořské flotily. Další bojovou akcí byla korejská válka, jíž se Belfast účastnil v letech 1950 až 1952.

Po další řadě vojenských operací a misí v jihovýchodní Asii a Tichém oceánu se v roce 1963 tento ostřílený válečný veterán konečně odebral do důchodu. Éra těchto lodí skončila a zdálo se, že Belfast je odsouzen k sešrotování. Křižník měl ale štěstí, protože skupina nadšených válečných historiků, mezi nimi i bývalý velitel Belfastu, přesvědčila britskou vládu, aby použila loď jako muzeum válečných dějin. Od roku 1978 slouží lehký křižník Belfast jako výstava Královského muzea války a je trvale ukotven na Temži v Londýně.

image
image

V naší hře se Belfast stal prémiovou lodí IV. úrovně v technologickém stromu Royal Navy. Technicky je to křižník třídy Town, stejně jako Southampton, s nímž jsou již naši hráči dobře obeznámeni. Nicméně Belfast se od ní mírně liší - a k lepšímu. Pro naši hru jsme si vybrali verzi lodi po její poslední významné modernizaci během služby. V roce 1959 tvořila primární výzbroj křižníku čtyři trojitá 152mm děla (celkem 12) a čtyři univerzální děla ráže 102 mm (celkem 8).

Stáhnout tapetu:

Charakteristickým rysem Belfastu je její extrémně silná protivzdušná výzbroj, z nichž všechna je ráže 20 mm, s výjimkou 40mm kanónů, které nahradily některé ze 102mm univerzálních děl. Sečteno a podtrženo, paluba tohoto lehkého křižníku nese dvanáct protiletadlových děl: šest dvojitých 40mm děl, všechny připravené pro odpuzování leteckých úderů. Vzhledem k tomu všemu je Belfast také velmi dobře chráněný - její obvodový pancíř má tloušťku 114 mm, zatímco palubní pancíř dosahuje 76 mm nad zásobníky a 51 mm nad strojovnami. Věže s hlavní výzbrojí mají samotné 102mm pancéřování.

 
 

Stručně řečeno, Belfast ve War Thunderu reprezentuje fenomenální lehký křižník. Tuto loď nelze hráčům nedoporučit - a to nejen za účelem výzkumu nových těžkých lodí V. úrovně, ale jen pro tu zábavu samotnou, protože silná výzbroj Belfastu, vynikající protiletadlová obrana a skvělé pancéřování z ní dělají plavidlo, se kterým si zdaleka neporadí každý protivník.

Belfast je legendární lodí a současnou londýnskou turistickou atrakci, která připlula do hry v aktualizaci 1.93. Zachovejte klid a ovládněte vlny!

 

Tým War Thunder

ZDROJ: www.WarThunder.com


You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

28 May 2019

Hráči War Thunderu!

Před měsícem jsme vyhlásili Finále War Thunder ligy. Dnes představíme turnajové hodnocení nutné k účasti v těchto turnajích.

Pro účast v grandfinále a finálových turnajích Zlaté divize ligy musí hráči získat následující turnajové ohodnocení v žebříčku:

Explore the Story

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

Novinky

15 December 2021

Nový herní národ s leteckým stromem v podobě Izraele, průzkumné letouny pro námořní bitvy, vliv větru na herní prostředí, nové mapy, spousta nových strojů a dlouhý seznam oprav chyb - to vše na vás čeká ve velké aktualizaci "Winged Lions"!

Explore the Story

10 March 2021
Aktualizace "Ixwa Strike" - seznam změn
 

Do hry dorazila nová řada jihoafrických bojových vozidel, první proudové letadlo s variabilní geometrií křídel a více než třicítka nové bojové techniky! Nová mapa, taktické střely vzduch-země a HUD pro piloty spolu s novými grafickými efekty, novými zvuky střelby pro letadla a mnoho dalšího!

 

Explore the Story

17 November 2020

Nová verze Dagor engine, první bitevní lodě, nové letadlové lodě, nová obloha, letadla svislého vzletu a mnoho dalších důležitých změn.

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

28 October 2021

Naše nejnovější velká aktualizace "Ground Breaking" přináší mnoho vylepšení ve všech oblastech hry! Včetně nových map, grafických efektů a různé nové bojové techniky - a nesmíme zapomenout na náš nový herní národ - Izrael! V současné době hostí prémiový Spitfire LF Mk.IXe a A-4E. Největší novinkou této aktualizace je samozřejmě terramorfing - bomby, děla velké ráže a tanky s radlicemi nyní mohou upravovat a tvarovat terén a měnit průběh bitvy!

Explore the Story

07 September 2021

Warthunder Aktualizace "Direct Hit" - seznam změn

Tato aktualizace přináší do War Thunderu spoustu nové bojové techniky vozidel a vylepšení, včetně legendárních letadel jako MiG-27M a švédský Viggen! Do hry se dostávají nové naváděné bomby a mnoho dalších funkcí - dvě nové mapy, aktualizovaná testovací jízda, systém řízení palby pro lodě, nové grafické efekty, Nvidia DLSS 2.2 a mnoho dalšího!

Explore the Story

03 June 2021

Aktualizace "Red Skies" - seznam změn

VII. úroveň pro letectvo, zbrusu nový velitelský zaměřovač pro vybraná vozidla, kamera pro sledování námořních střel a téměř 30 nových strojů ve hře! Dvě nové mapy, nové efekty jaderného výbuchu, aktualizované zvuky a mnoho dalšího!

Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  30 May 2019

  Po dlhej medzere po vydaní PCI Express 3.0 v roku 2010 skupina PCI Special Interest Group (PCI-SIG) pripravila plán na urýchlenie vývoja a vydania následných štandardov PCIe. V nadväznosti na tento plán, koncom roka 2017 skupina vydala PCIe 4.0, ktorý zdvojnásobil šírku pásma PCIe 3.0. Teraz menej ako dva roky po PCIe 4.0 - a prvý hardvér pre tento štandard práve pristáva - skupina je opäť s vydaním špecifikácie PCIe 5.0, ktorá opäť zdvojnásobuje šírku pásma dostupnú prostredníctvom linky PCI Express.

  Explore the Story

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info