Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie

Vickers Mk.7 je britský hlavní bitevní tank, vyvinutý v průběhu 80. let jako potenciální náhrada za Challenger 1 a pro exportní účely. Navzdory tomu, že nebyl nikdy sériově vyráběn, mohou se hráči těšit na vysoce zajímavý Vickers Mk.7, který se ve War Thunderu objeví v aktualizaci 1.93!

Vickers Mk.7, hlavní bitevní tank, Británie, VI. úroveň. 

Klady

 • Silné dělo
 • Vynikající mobilita

Zápory

 • Velký profil

 

image

 

image

 

Po neúspěšném konci předcházejícího projektu Mk. 4 Valiant nepřestávali ve společnosti Vickers s prací na svém designu, věříce v jeho úspěch. Výsledkem bylo dokončení verze Mk.7 tank koncem 80. let s použitím věže z verze Mk.4, namontované na šasi Leopardu 2.

 

Oproti předpokladům neprojevila britská armáda o Mk.7 zájem a jeho tvůrci se tak zaměřili na exportní trhy, stejně jako tomu bylo u Mk.4 Valiant. Vickers vyvinul vylepšenou verzi tohoto vozidla, schopnou nést mnoho různých 120mm děl, což mělo přitáhnout zájem ze zahraničí. Vysoká cena za jednotku Vickers Mk.7 ale měla za následek úplný opak, když zahraniční zájemci radši dali přednost jiným a výsledně levnějším tankům.

 

Kromě toho koncem 80. let zavedlo Německo zákaz dovážení vojenského vybavení do nestabilních zemí, zejména těch na Blízkém východě. Vickers, který používal v Německu vyrobené šasi tanku Leopard 2 tak nemohl být prodán potenciálnímu zájemci o Mk.7 - Spojeným Arabským Emirátům.

 

Kvůli vysoké jednotkové ceně a nízkému zahraničnímu zájmu a také po zvážení důsledků externích faktorů byl vývoj Vickers Mk.7 zastaven a vyrobený tak byl jediný prototypový kus určený ke zkouškám. I když se nakonec z Vickersu Mk.7 stal další z nedokončených projektů, mnoho zkušeností získaných při jeho návrhu bylo později využito během tvorby mnohem úspěšnějšího tanku Challenger 2.

 

Ve War Thunderu bude Vickers Mk.7 novým přídavkem na VI. úrovni britského stromu bojových vozidel, který se ve hře objeví v aktualizaci 1.93. Kombinace vynikající mobility dané podvozkem tanku Leopard 2 s dobře chráněnou věží a silným dělem - tedy klasickými vlastnostmi britských tanků od dob Chieftainu - Vickers Mk.7 pomůže přemostit díru mezi tanky Challenger na nejvyšších úrovních a zároveň poskytne zkušeným britským tankistům trochu jiné vozidlo, než na které jsou zvyklí.

 

Tankisté, kteří si již dobře zvykli na Leopard 2, lépe řečeno jeho mobilitu, se budou s Vickersem Mk.7 cítit jako doma. Protože tento tank používá stejný podvozek a pohonné ústrojí jako na prvních tancích Leopard 2, mohou jeho potenciální velitelé čekat vynikající mobilitu na silnici i mimo ní, když Mk.7 dokáže vyvinout rychlost až 72 km/h.

vickers_mk_7_01_1280s720_64eb5bd16239674
Stáhnout tapetu:

 

Pancéřování trupu z Leopardu 2 na tanku Vickers Mk.7 je tak identické se svým plnokrevným německým kolegou, takže se tankisté nemohou úplně spoléhat na to, že je uchrání před přímým zásahem, ale dokáže odolat lehčím zbraním (kanónům menší ráže a kulometům) a případnému zásahu na velkou vzdálenost.

 

Dost už o německém podílu na tanku Vickers Mk.7, pojďme se podívat na jinou, tentokrát čistě britskou část - věž. Věž tanku Vickers Mk.7 je převzata rovnou z předchozího experimentu společnosti Vickers - tanku Mk.4 Valiant. Na věži najdete kompozitní pancéřování Chobham a také schopnost pojmout několik různých 120mm děl z výzbroje NATO. Protože ale byl tank určen k exportu, bylo kvůli úspoře nákladu u tanku Vickers Mk.7 použito tenčí pancéřování, než na tanku Challenger 1.

 

vickers_mk_7_03_1280s720_554e0e41df24ff4

vickers_mk_7_02_1280s720_b95fdc9587b2b5f

 

Jediný prototyp byl pro účely testů vyzbrojen britským dělem L11 a tuto verzi tak najdete i ve War Thunderu. Spolu se 120mm dělem L11A5 mají tankisté k dispozici stejný výběr munice jako u tanku Challenger MBT, takže i Vickers Mk.7 bude hrozbou i na velké vzdálenosti.

 

Vickers Mk.7 přijíždí do War Thunderu v nadcházející aktualizaci 1.93 a bude dostupný všem tankistům na VI. úrovni britského tech. stromu. Mezitím zůstaňte na příjmu, ať vám neunikne nic nového ohledně chystaných přídavků v rámci další velké aktualizace hry. Do té doby přejeme šťastný lov, tankisté!

 

Tým War Thunder

ZDROJ: www.WarThunder.com


You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

28 May 2019

Hráči War Thunderu!

Před měsícem jsme vyhlásili Finále War Thunder ligy. Dnes představíme turnajové hodnocení nutné k účasti v těchto turnajích.

Pro účast v grandfinále a finálových turnajích Zlaté divize ligy musí hráči získat následující turnajové ohodnocení v žebříčku:

Explore the Story

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

Novinky

15 December 2021

Nový herní národ s leteckým stromem v podobě Izraele, průzkumné letouny pro námořní bitvy, vliv větru na herní prostředí, nové mapy, spousta nových strojů a dlouhý seznam oprav chyb - to vše na vás čeká ve velké aktualizaci "Winged Lions"!

Explore the Story

10 March 2021
Aktualizace "Ixwa Strike" - seznam změn
 

Do hry dorazila nová řada jihoafrických bojových vozidel, první proudové letadlo s variabilní geometrií křídel a více než třicítka nové bojové techniky! Nová mapa, taktické střely vzduch-země a HUD pro piloty spolu s novými grafickými efekty, novými zvuky střelby pro letadla a mnoho dalšího!

 

Explore the Story

17 November 2020

Nová verze Dagor engine, první bitevní lodě, nové letadlové lodě, nová obloha, letadla svislého vzletu a mnoho dalších důležitých změn.

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

28 October 2021

Naše nejnovější velká aktualizace "Ground Breaking" přináší mnoho vylepšení ve všech oblastech hry! Včetně nových map, grafických efektů a různé nové bojové techniky - a nesmíme zapomenout na náš nový herní národ - Izrael! V současné době hostí prémiový Spitfire LF Mk.IXe a A-4E. Největší novinkou této aktualizace je samozřejmě terramorfing - bomby, děla velké ráže a tanky s radlicemi nyní mohou upravovat a tvarovat terén a měnit průběh bitvy!

Explore the Story

07 September 2021

Warthunder Aktualizace "Direct Hit" - seznam změn

Tato aktualizace přináší do War Thunderu spoustu nové bojové techniky vozidel a vylepšení, včetně legendárních letadel jako MiG-27M a švédský Viggen! Do hry se dostávají nové naváděné bomby a mnoho dalších funkcí - dvě nové mapy, aktualizovaná testovací jízda, systém řízení palby pro lodě, nové grafické efekty, Nvidia DLSS 2.2 a mnoho dalšího!

Explore the Story

03 June 2021

Aktualizace "Red Skies" - seznam změn

VII. úroveň pro letectvo, zbrusu nový velitelský zaměřovač pro vybraná vozidla, kamera pro sledování námořních střel a téměř 30 nových strojů ve hře! Dvě nové mapy, nové efekty jaderného výbuchu, aktualizované zvuky a mnoho dalšího!

Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  30 May 2019

  Po dlhej medzere po vydaní PCI Express 3.0 v roku 2010 skupina PCI Special Interest Group (PCI-SIG) pripravila plán na urýchlenie vývoja a vydania následných štandardov PCIe. V nadväznosti na tento plán, koncom roka 2017 skupina vydala PCIe 4.0, ktorý zdvojnásobil šírku pásma PCIe 3.0. Teraz menej ako dva roky po PCIe 4.0 - a prvý hardvér pre tento štandard práve pristáva - skupina je opäť s vydaním špecifikácie PCIe 5.0, ktorá opäť zdvojnásobuje šírku pásma dostupnú prostredníctvom linky PCI Express.

  Explore the Story

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info