Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie

Jeden z nejlepších moderních bitevních vrtulníků přichází do War Thunderu: slavný ruský Mi-28N Havoc!

Mi-28N, bitevní vrtulník, SSSR/Rusko, VII. úroveň

Klady

 • Dobrá ochrana posádky
 • Dokonalá všestrannost
 • Termovize

Zápory

 • Průměrná obratnost
obraz
obraz
 

Jak se ukázalo v sovětsko-afghánské válce a dalších bojích, kdy byly vrtulníky používány jinými zeměmi - sovětská armáda potřebovala čistokrevný bitevní vrtulník schopný mimo jiné účinně ničit nepřátelská obrněná vozidla. V roce 1976, poté, co sovětské politbyro vyhlásilo soutěž o vývoj nového bitevníku s rotorem, stanuly proti sobě v ringu dvě významné konstrukční kanceláře: Kamov a Mil. Inženýři z Kamova představili nový druh ruského vrtulníku k testování jako první: známý Ka-50 „Black Shark“ (černý žralok) byl uveden do služby v roce 1993.

 

Tým inženýrů a designérů z Milu se zaměřil na zdokonalování vylepšené verze svého dítěte, Mi-28A, pro denní i noční použití za každého počasí i roční doby. Projekt se jmenoval Mi-28N („produkt 294“) a „Night Hunter“ (noční lovec) se stal primárním bitevním vrtulníkem ruské armády.

 

Mi-28N je v současné době sériově vyráběn pro ruskou armádu a vrtulník je vyvážen do Iráku a Alžírska. Stroj dostal svůj křest ohněm jako součást ruských leteckých sil v Sýrii, kde se Mi-28N účastnil osvobození Fallúdže iráckou armádou, bitvou u Ramádi a dalších operací.

 

Mi-28N Havoc je nový špičkový stroj v sovětsko-ruském tech. stromě. Je to moderní útočný vrtulník se všemi nejnovějšími vojenskými technologiemi typickými pro svou třídu.

 V boji se může tento vrtulník utkat s „měkkými“ nepřátelskými silami, lehce obrněnými vozidly, tanky a dokonce i letadly a je také schopen se bránit proti protiletadlovým systémům a dělostřelectvu. To vše najdete v oslavovaném Havocu. Má 30mm kanón 2A42 umístěný v otočné věžičce na nose vrtulníku (stejný jako na BMP-2) a jeho AP munice může snadno sundat jakékoli protiletadlové vozidlo případně prorazit boky/střechu tanků. Jako každý jiný moderní bitevní vrtulník, má i Mi-28N obrovskou škálu zavěšené výzbroje a jejich kombinací.

To zahrnuje kontejnery s 23mm kanóny a raketnice, ale to nejlepší jsou samozřejmě řízené střely! Jakmile vyzkoumáte modifikaci 1. úrovně odemknete si „Ataka“ 9M120: robustní a silné PTŘS, které byste již měli znát z Mi-35. Mi-28N může nést až 16 těchto střel. Pro vzdušné cíle můžete nainstalovat až osm raket 9M39 „Igla“. Jedná se o vynikající moderní střely vzduch-vzduch s infračerveně naváděnými hlavicemi.

Mimochodem, do jedné bitvy si s sebou můžete naložit výzbroj pro každou potenciální situaci: 2x20 raket, osm PTŘS a 4 střely Igla. To by mělo stačit každému! Havoc má samozřejmě i tepelné pohlcovače a termovizi - tyto technologie jsou povinné pro špičkové vrtulníky v naší hře.

mi_28_01_1280s720_0c23e98d299a2d403d68c8
Stáhnout tapetu:

Mi-28N má rychlostní charakteristiky podobné charakteristikám Mi-35, ale je výrazně dynamičtější a lépe ovladatelný. Mi-28N je známý tím, že disponuje nejlepší pasivní obranou mezi moderními bitevními vrtulníky - celá jeho kabina je pancéřovaná (včetně pancéřových skel). Celý vnitřní oddíl Havocu je v podstatě jeden pancéřovaný modul. Tato obrana ho nezachrání před přímým zásahem rakety s naváděnou hlavicí nebo salvou průbojných protiletadlových střel, ale poskytuje spolehlivou ochranu proti kulkám, střepinám a vysoce výbušným nábojům malé ráže.

 

mi_28_08_1280s720_e4c2a39fd7c603d781a845mi_28_06_1280s720_e6debb6c194d5675988228mi_28_03_1280s720_19edf9fa808504a5a61139

 

Celkově vzato je Mi-28N bezpochyby jedním z nejlepších vrtulníků ve hře. Vyznačuje se vynikajícími letovými vlastnostmi, výkonnou univerzální výzbrojí a spoustou technologických „doplňků“ typických pro špičkové helikoptéry, to vše v Havocu přichází v aktualizaci 1.93! Nemůžeme se dočkat!

 

ZDROJ: warthunder.com


You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

28 May 2019

Hráči War Thunderu!

Před měsícem jsme vyhlásili Finále War Thunder ligy. Dnes představíme turnajové hodnocení nutné k účasti v těchto turnajích.

Pro účast v grandfinále a finálových turnajích Zlaté divize ligy musí hráči získat následující turnajové ohodnocení v žebříčku:

Explore the Story

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

Novinky

15 December 2021

Nový herní národ s leteckým stromem v podobě Izraele, průzkumné letouny pro námořní bitvy, vliv větru na herní prostředí, nové mapy, spousta nových strojů a dlouhý seznam oprav chyb - to vše na vás čeká ve velké aktualizaci "Winged Lions"!

Explore the Story

10 March 2021
Aktualizace "Ixwa Strike" - seznam změn
 

Do hry dorazila nová řada jihoafrických bojových vozidel, první proudové letadlo s variabilní geometrií křídel a více než třicítka nové bojové techniky! Nová mapa, taktické střely vzduch-země a HUD pro piloty spolu s novými grafickými efekty, novými zvuky střelby pro letadla a mnoho dalšího!

 

Explore the Story

17 November 2020

Nová verze Dagor engine, první bitevní lodě, nové letadlové lodě, nová obloha, letadla svislého vzletu a mnoho dalších důležitých změn.

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

28 October 2021

Naše nejnovější velká aktualizace "Ground Breaking" přináší mnoho vylepšení ve všech oblastech hry! Včetně nových map, grafických efektů a různé nové bojové techniky - a nesmíme zapomenout na náš nový herní národ - Izrael! V současné době hostí prémiový Spitfire LF Mk.IXe a A-4E. Největší novinkou této aktualizace je samozřejmě terramorfing - bomby, děla velké ráže a tanky s radlicemi nyní mohou upravovat a tvarovat terén a měnit průběh bitvy!

Explore the Story

07 September 2021

Warthunder Aktualizace "Direct Hit" - seznam změn

Tato aktualizace přináší do War Thunderu spoustu nové bojové techniky vozidel a vylepšení, včetně legendárních letadel jako MiG-27M a švédský Viggen! Do hry se dostávají nové naváděné bomby a mnoho dalších funkcí - dvě nové mapy, aktualizovaná testovací jízda, systém řízení palby pro lodě, nové grafické efekty, Nvidia DLSS 2.2 a mnoho dalšího!

Explore the Story

03 June 2021

Aktualizace "Red Skies" - seznam změn

VII. úroveň pro letectvo, zbrusu nový velitelský zaměřovač pro vybraná vozidla, kamera pro sledování námořních střel a téměř 30 nových strojů ve hře! Dvě nové mapy, nové efekty jaderného výbuchu, aktualizované zvuky a mnoho dalšího!

Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  30 May 2019

  Po dlhej medzere po vydaní PCI Express 3.0 v roku 2010 skupina PCI Special Interest Group (PCI-SIG) pripravila plán na urýchlenie vývoja a vydania následných štandardov PCIe. V nadväznosti na tento plán, koncom roka 2017 skupina vydala PCIe 4.0, ktorý zdvojnásobil šírku pásma PCIe 3.0. Teraz menej ako dva roky po PCIe 4.0 - a prvý hardvér pre tento štandard práve pristáva - skupina je opäť s vydaním špecifikácie PCIe 5.0, ktorá opäť zdvojnásobuje šírku pásma dostupnú prostredníctvom linky PCI Express.

  Explore the Story

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info