Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie

Jeden z nejlepších moderních bitevních vrtulníků přichází do War Thunderu: slavný ruský Mi-28N Havoc!

Mi-28N, bitevní vrtulník, SSSR/Rusko, VII. úroveň

Klady

 • Dobrá ochrana posádky
 • Dokonalá všestrannost
 • Termovize

Zápory

 • Průměrná obratnost
obraz
obraz
 

Jak se ukázalo v sovětsko-afghánské válce a dalších bojích, kdy byly vrtulníky používány jinými zeměmi - sovětská armáda potřebovala čistokrevný bitevní vrtulník schopný mimo jiné účinně ničit nepřátelská obrněná vozidla. V roce 1976, poté, co sovětské politbyro vyhlásilo soutěž o vývoj nového bitevníku s rotorem, stanuly proti sobě v ringu dvě významné konstrukční kanceláře: Kamov a Mil. Inženýři z Kamova představili nový druh ruského vrtulníku k testování jako první: známý Ka-50 „Black Shark“ (černý žralok) byl uveden do služby v roce 1993.

 

Tým inženýrů a designérů z Milu se zaměřil na zdokonalování vylepšené verze svého dítěte, Mi-28A, pro denní i noční použití za každého počasí i roční doby. Projekt se jmenoval Mi-28N („produkt 294“) a „Night Hunter“ (noční lovec) se stal primárním bitevním vrtulníkem ruské armády.

 

Mi-28N je v současné době sériově vyráběn pro ruskou armádu a vrtulník je vyvážen do Iráku a Alžírska. Stroj dostal svůj křest ohněm jako součást ruských leteckých sil v Sýrii, kde se Mi-28N účastnil osvobození Fallúdže iráckou armádou, bitvou u Ramádi a dalších operací.

 

Mi-28N Havoc je nový špičkový stroj v sovětsko-ruském tech. stromě. Je to moderní útočný vrtulník se všemi nejnovějšími vojenskými technologiemi typickými pro svou třídu.

 V boji se může tento vrtulník utkat s „měkkými“ nepřátelskými silami, lehce obrněnými vozidly, tanky a dokonce i letadly a je také schopen se bránit proti protiletadlovým systémům a dělostřelectvu. To vše najdete v oslavovaném Havocu. Má 30mm kanón 2A42 umístěný v otočné věžičce na nose vrtulníku (stejný jako na BMP-2) a jeho AP munice může snadno sundat jakékoli protiletadlové vozidlo případně prorazit boky/střechu tanků. Jako každý jiný moderní bitevní vrtulník, má i Mi-28N obrovskou škálu zavěšené výzbroje a jejich kombinací.

To zahrnuje kontejnery s 23mm kanóny a raketnice, ale to nejlepší jsou samozřejmě řízené střely! Jakmile vyzkoumáte modifikaci 1. úrovně odemknete si „Ataka“ 9M120: robustní a silné PTŘS, které byste již měli znát z Mi-35. Mi-28N může nést až 16 těchto střel. Pro vzdušné cíle můžete nainstalovat až osm raket 9M39 „Igla“. Jedná se o vynikající moderní střely vzduch-vzduch s infračerveně naváděnými hlavicemi.

Mimochodem, do jedné bitvy si s sebou můžete naložit výzbroj pro každou potenciální situaci: 2x20 raket, osm PTŘS a 4 střely Igla. To by mělo stačit každému! Havoc má samozřejmě i tepelné pohlcovače a termovizi - tyto technologie jsou povinné pro špičkové vrtulníky v naší hře.

mi_28_01_1280s720_0c23e98d299a2d403d68c8
Stáhnout tapetu:

Mi-28N má rychlostní charakteristiky podobné charakteristikám Mi-35, ale je výrazně dynamičtější a lépe ovladatelný. Mi-28N je známý tím, že disponuje nejlepší pasivní obranou mezi moderními bitevními vrtulníky - celá jeho kabina je pancéřovaná (včetně pancéřových skel). Celý vnitřní oddíl Havocu je v podstatě jeden pancéřovaný modul. Tato obrana ho nezachrání před přímým zásahem rakety s naváděnou hlavicí nebo salvou průbojných protiletadlových střel, ale poskytuje spolehlivou ochranu proti kulkám, střepinám a vysoce výbušným nábojům malé ráže.

 

mi_28_08_1280s720_e4c2a39fd7c603d781a845mi_28_06_1280s720_e6debb6c194d5675988228mi_28_03_1280s720_19edf9fa808504a5a61139

 

Celkově vzato je Mi-28N bezpochyby jedním z nejlepších vrtulníků ve hře. Vyznačuje se vynikajícími letovými vlastnostmi, výkonnou univerzální výzbrojí a spoustou technologických „doplňků“ typických pro špičkové helikoptéry, to vše v Havocu přichází v aktualizaci 1.93! Nemůžeme se dočkat!

 

ZDROJ: warthunder.com


You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

28 May 2019

Hráči War Thunderu!

Před měsícem jsme vyhlásili Finále War Thunder ligy. Dnes představíme turnajové hodnocení nutné k účasti v těchto turnajích.

Pro účast v grandfinále a finálových turnajích Zlaté divize ligy musí hráči získat následující turnajové ohodnocení v žebříčku:

Explore the Story

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

Novinky

12 November 2019

11. listopad je velice důležitým dnem pro polský lid. Před 101 lety ukončilo příměří podepsané v Compiègne Velkou válku. Polsko, země rozdělená mezi Německo, Rusko a Rakousko-Uhersko, získalo svou nezávislost po 123 letech neustálých šarvátek a povstání. U příležitosti oslav tohoto výročí jsme připravili něco speciálního pro všechny naše hráče! Oslavme toto důležité výročí společně!

Explore the Story

08 November 2019

Nové emblémy budou dostupné jen omezený čas, po jehož uplynutí budou nahrazeny novými. Hráčům zůstanou již odemknuté emblémy napořád!

Do hry jsme přidali emblémy, které budou dostupné do 28. listopadu. Najdete je v nabídce úpravy strojů v sekci “week’s latest”.

Určitě sledujte novinky, ať vám v budoucnu neuniknou unikátní emblémy!

Explore the Story

29 October 2019

od 10:00 nebudou dostupné servery kvůli implementaci aktualizace 1.93 "Shark Attack" do War Thunderu. O skončení údržby vás budeme informovat.

Děkujeme za vaši trpělivost!

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

01 November 2019

Belfast byl velmi moderní lehký křižník ve službách Královského námořnictva. Tato loď je nastálo ukotvena na Temži poblíž Tower Bridge.

Explore the Story

26 October 2019

VL Pyörremyrsky je finský prototyp stíhacího letounu z konce války, který měl zajistit nezávislou finskou výrobu stíhaček tváří v tvář zhoršující se válečné situaci. I když VL Pyörremyrsky nikdy neopustil fázi prototypu, piloti budou mít již brzy šanci vzlétnou k nebi v tomto vysoce zajímavém stroji - v nadcházející aktualizaci War Thunderu 1.93!

Explore the Story

26 October 2019

M1A2 patří mezi nejnovější a nejefektivnější verze amerického bitevního tanku Abrams s vylepšeními zejména v ochraně osádky, ale i dalších místech. Již brzy se dlouho očekávaný tank M1A2 objeví i ve War Thunderu jako součást aktualizace 1.93, kde zaujme pozici korunního klenotu amerického stromu bojových vozidel!

Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  30 May 2019

  Po dlhej medzere po vydaní PCI Express 3.0 v roku 2010 skupina PCI Special Interest Group (PCI-SIG) pripravila plán na urýchlenie vývoja a vydania následných štandardov PCIe. V nadväznosti na tento plán, koncom roka 2017 skupina vydala PCIe 4.0, ktorý zdvojnásobil šírku pásma PCIe 3.0. Teraz menej ako dva roky po PCIe 4.0 - a prvý hardvér pre tento štandard práve pristáva - skupina je opäť s vydaním špecifikácie PCIe 5.0, ktorá opäť zdvojnásobuje šírku pásma dostupnú prostredníctvom linky PCI Express.

  Explore the Story

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info