Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie

Bréguet 693 je francouzský dvoumotorový bitevník, který vstoupil do služby u Armée de l'air těsně před vypuknutím 2. sv. války. Bréguet 693 přijde do War Thunderu jako součást připravované aktualizace 1.93 a umožní francouzským pilotům převzít kontrolu nad novým a velmi silným bitevníkem nízké úrovně!

 

Bréguet 693, bitevník, Francie, II. úroveň.

Klady

 • Vynikající letové vlastnosti
 • Dobrá palebná síla

Zápory

 • Nízké užitečné zatížení
obraz
obraz
Něco z historie

V roce 1934 se několik francouzských výrobců letadel rozhodlo navrhnout nové strategické stíhací letadlo. Mezi ně patřila i firma Bréguet, ve které se rozhodli nerespektovat dané specifikace ve víře, že omezení nebylo možné dodržet bez dopadu na výkon stroje. Není divu, že Bréguet v této soutěži prohrál, ale ve vývoji svého projektu se pokračovalo nadále už ve formě soukromého podniku.

Ačkoli vývoj postupoval pomalu, první prototyp - Bre 690.01 - byl dokončen v roce 1938 a úspěšně absolvoval svůj první let. S blížící se válkou koncem roku 1938 a francouzskou armádou zoufale potřebující vybavení byl Bre 691 spěšně objednán do výroby, přičemž počáteční objednávka činila 100 letadel.

Výroba začala krátce nato. Brzy se ale ukázalo, že motory Hispano-Suiza, respektive jejich nedostatečná spolehlivost a dostupnost výrobu značně prodlužují a komplikují. V důsledku toho bylo rozhodnuto vybavit Bre 691 francouzskými motory s podobnými výkonnostními parametry. Upravená verze obdržela nové označení „Bre 693“, přestože design zůstal identický s předchůdcem.

Během invaze do Francie v roce 1940 byly letouny Bréguet 693 v neustále permanenci a jejich osádky je oceňovaly za snadnou manipulaci, robustnost a jednoduchou údržbu. Nedostatečná francouzská taktika a silné německé protiletadlové zbraně však v prvních týdnech invaze vedly k vysokým ztrátám.

Po podpisu příměří byla rodina strojů Bréguet 690 z velké části vyřazena z aktivní služby a byla využívána hlavně pro výcvikové účely. Do podpisu příměří bylo vyrobeno asi 350 letadel z rodiny Bréguet 690, z nichž více než polovina byla ztracena v akci nebo zničena na zemi.

Ve War Thunderu bude Bréguet 693A-B2 novým bitevníkem, který se objeví na II. úrovni francouzského leteckého stromu a bude k dispozici všem pilotům po jeho implementaci v rámci připravované aktualizace 1.93. Podobně jako letadla řady Potez 630, která je již známa mnoha pilotům, nabízí Bréguet 693 hráčům vysoce ovladatelný, rychlý a dobře vyzbrojený dvoumotorový stroj, který lze díky své univerzálnosti pohodlně použít jak při pozemním útoku, tak v roli těžké stíhačky.

Bréguet 693, poháněný dvěma hvězdicovými motory Gnome-Rhône 14M, je schopen dosáhnout maximální rychlosti 480 km/h v 5 000 m, zatímco v nižších nadmořských výškách jeho maximální rychlost klesá na 360 km/h. Ačkoli to na první pohled není moc působivě, ve spojení se svou poměrně slušnou obratností jsou piloti v okamžiku schopni změnit cíle, což může být velkým překvapením pro některé nepozorné protivníky.

Stáhnout tapetu:

Když už mluvíme o nedávání pozor - pokud byste se někdy ocitli v zaměřovači Bréguetu 693, buďte si jisti, že bodnutí této dvoumotorové vosy bude pořádně bolet! Bréguet 693 je vyzbrojen jedním 20mm kanónem HS.404, který doplňuje pár kulometů MAC ráže 7,5 mm, takže Bréguet 693 udělá rychlý proces s většinou protivníků, se kterými se v bitvě setká. Zadní polokoule letadla je navíc střežena jednou otočnou kulometnou věží a jedním kulometem napevno umístěným na spodní straně trupu.

Kuriozita: Kvůli podobnosti konstrukce byla letadla Bréguet 690 považována za lehčího předchůdce Bristol Beaufighter, který přišel krátce po něm.

Jaký bitevník by Bréguet 693 byl bez pořádné výzbroje, že? Aby bylo zajištěno, že jeho cíle na zemi neodejdou domů s prázdnou, je Bréguet 693 schopen nést až osm 50 kg bomb, což představuje maximální užitečné zatížení 400 kg. Přestože vyřazení těžce obrněných cílů bude u těchto malých pum dobrou výzvou, k ničení lehce obrněných vozidel a dalších „měkkých“ cílů se hodí skvěle!

 
 

Bréguet 693 přichází do War Thunderu jako součást připravované aktualizace 1.93 a brzy bude k dispozici všem pilotům na II. úrovni francouzského leteckého stromu. Mezitím se ujistěte, že zůstanete na příjmu novinek o nadcházející velké aktualizaci 1.93. Do té doby přejeme jasné nebe, piloti!


tým War Thunderu

Tým War Thunder

ZDROJ: www.WarThunder.com


You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

28 May 2019

Hráči War Thunderu!

Před měsícem jsme vyhlásili Finále War Thunder ligy. Dnes představíme turnajové hodnocení nutné k účasti v těchto turnajích.

Pro účast v grandfinále a finálových turnajích Zlaté divize ligy musí hráči získat následující turnajové ohodnocení v žebříčku:

Explore the Story

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

Novinky

27 May 2020

S vydáním aktualizace War Thunderu “Starfighters” začínáme s betatestem italského námořnictva - Regia Marina! Během testování bude testerům k dispozici výzkum i nákup italských plavidel bez omezení - testerem se rozumí hráč, který splnil speciální úkoly, nebo si koupil alespoň jeden z balíčků, které s sebou nesou přístup k testování.

Explore the Story

26 May 2020

WAR THUNDER PŘEDSTAVUJE velkou aktualizaci „Starfighters“

Představujeme War Thunder: Starfighters, zbrusu novou velkou aktualizaci, která přináší italské námořnictvo, japonské vrtulníky, několik ikonických proudových letadel, včetně slavné rodiny F-104! Čekají na vás nová bojová vozidla, přepracované mapy a mnoho vylepšení, oprav a spousta dalších překvapení!

Explore the Story

01 May 2020

Dlouho očekávaný návrat teplejších dní na severní hemisféru s sebou přináší i velký výprodej ve War Thunderu! Zapněte si prémiový účet, vylepšete svůj stroj pomocí modifikací a kupte si nové stroje se slevou po dobu následujících dvou týdnů!

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

07 June 2020

Silně modernizovaný sovětský „veterán“ s cílem zvýšit jeho palebnou sílu. Seznamte se s novým svazovým strojem - BMP-2M Berežok s novými PTŘS, které mohou být vypuštěny po dvou.

Explore the Story

25 May 2020

USS Cleveland je americký lehký křižník z druhé světové války a zároveň vedoucí loď vůbec nejpočetnější třídy lehkých křižníků. Již brzy dostanou kapitáni War Thunderu do rukou šanci převzít velení nad touto americkou válečnou lodí, která do hry dorazí v aktualizaci Starfighters!

Explore the Story

23 May 2020

Su-7B byl vyvinutý jako nový typ bitevníku - stíhací bombardér. Sovětský svaz dostane v nadcházející aktualizaci nové bitevní letadlo - první proudový letoun ze slavné bitevní rodiny Suchojů!

Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  30 May 2019

  Po dlhej medzere po vydaní PCI Express 3.0 v roku 2010 skupina PCI Special Interest Group (PCI-SIG) pripravila plán na urýchlenie vývoja a vydania následných štandardov PCIe. V nadväznosti na tento plán, koncom roka 2017 skupina vydala PCIe 4.0, ktorý zdvojnásobil šírku pásma PCIe 3.0. Teraz menej ako dva roky po PCIe 4.0 - a prvý hardvér pre tento štandard práve pristáva - skupina je opäť s vydaním špecifikácie PCIe 5.0, ktorá opäť zdvojnásobuje šírku pásma dostupnú prostredníctvom linky PCI Express.

  Explore the Story

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info