Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie

Na konci 70. let začala továrna Kurganmašzavod vyvíjet nové bojové vozidlo pěchoty, které mělo nahradit BMP-1. Vozidlo bylo postaveno na novém experimentálním podvozku určeného pro lehký tank. První modely měly být vybaveny 30mm kanónem ve formě primární výzbroje a také granátomety, kulomety a PTŘS. Armáda ale považovala takovou výzbroj za nedostatečnou a uvedla, že oproti BMP-1 nenabízí žádnou skutečnou výhodu. Aby se situace napravila, navrhli inženýři z Tuly novou věžičku s následující výzbrojí: 100mm poloautomatické dělo (také jako odpalovací zařízení PTŘS), 30mm automatický kanón a kulomet PKT.

 

Vozidlo v tomto stavu úspěšně prošlo zkouškami a v roce 1987 bylo přijato do výzbroje sovětské armády pod označením BMP-3. Od té doby bylo toto bojové vozidlo používáno ruskou armádou a více než deseti dalšími zeměmi, přičemž velké množství nakoupily Spojené Arabské Emiráty, kde byla vozidlu dána přednost před stroji Bradley a Warrior. BMP-3 se neustále inovuje a je stále považován za jedno z nejlepších bojových vozidel své třídy na světě.

BMP-3, lehký tank, SSSR, VII. úroveň

Klady

 • Vynikající kombo 100mm děla s PTŘS a 30mm kanónu s vysokou kadencí.
 • Překonává vodní překážky
 • Slušná mobilita

Zápory

 • Slabá ochrana před HEAT municí
 • Náboje ze 100mm děla mají nízkou úsťovou rychlost
image
image

Ve War Thunderu bude BMP-3 k dispozici na VII. úrovni ve větvi obrněných vozidel SSSR/Ruska. Bojová role vozidla ve hře War Thunder je aktivní průzkum včetně překonávání vodních překážek protože BMP-3 je obojživelné a při „plavbě“ dokáže i střílet. BMP-3 má tříčlennou osádku. Jeho pancéřování odolá šrapnelům a čelním zásahům 25-30mm municí. Vozidlo je docela mobilní - má poměr výkonu k hmotnosti činí 25 koní na tunu a jeho maximální rychlost je 72 km/h.

Stáhnout tapetu:

Jeho dělo ráže 100 mm může střílet HEF munici a - ještě lépe - laserem naváděné protitankové střely schopné prorazit až 750 mm pancéřování. Toto dělo má vlastnost, která stojí za zmínku: složitá balistika v kombinaci s poměrně malou letovou rychlostí PTŘS. Jinými slovy, na jedné straně není k dispozici žádná rychlá kinetická nebo nebo kumulativní munice, ale na druhou stranu můžete střílet zpoza krytu a PTŘS jsou ovladatelnější. 30mm automatický kanón spřažený s hlavním dělem může střílet tříštivo-trhavou, trasovací a průraznou munici, které dokáže vyřadit nepřátelské vrtulníky a lehké tanky.

 
 

BMP-3 ve War Thunderu vyplní chybějící roli špičkového lehkého tanku v sovětském tech. stromě. Vozidla této třídy nemohou konkurovat tankům z hlediska přežití, ale stojí méně bodů nasazení a jsou mobilnější. BMP-3 je skvělý doplněk k top-tier sestavě bojové techniky pro Zjednodušené nebo kombinované bitvy. Trumf BMP-3 tkví v jeho obojživelnosti a také úspěšné kombinaci děla větší ráže s PTŘS a 30mm kanónu. Sovětští velitelé tanků již dlouho potřebují vozidlo jako BMP-3 v top-tier bitvách a s vydáním aktualizace 1.93 tak budou řady sovětských pozemních sil o něco více rozmanitější.

emůžeme se dočkat, až bude aktualizace vydána, a momentálně jsme v plném proudu příprav oznámení dalších skvělých nových strojů z aktualizace War Thunderu 1.93. Díky za hraní!


tým War Thunderu

Tým War Thunder

ZDROJ: www.WarThunder.com


You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

28 May 2019

Hráči War Thunderu!

Před měsícem jsme vyhlásili Finále War Thunder ligy. Dnes představíme turnajové hodnocení nutné k účasti v těchto turnajích.

Pro účast v grandfinále a finálových turnajích Zlaté divize ligy musí hráči získat následující turnajové ohodnocení v žebříčku:

Explore the Story

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

Novinky

12 November 2019

11. listopad je velice důležitým dnem pro polský lid. Před 101 lety ukončilo příměří podepsané v Compiègne Velkou válku. Polsko, země rozdělená mezi Německo, Rusko a Rakousko-Uhersko, získalo svou nezávislost po 123 letech neustálých šarvátek a povstání. U příležitosti oslav tohoto výročí jsme připravili něco speciálního pro všechny naše hráče! Oslavme toto důležité výročí společně!

Explore the Story

08 November 2019

Nové emblémy budou dostupné jen omezený čas, po jehož uplynutí budou nahrazeny novými. Hráčům zůstanou již odemknuté emblémy napořád!

Do hry jsme přidali emblémy, které budou dostupné do 28. listopadu. Najdete je v nabídce úpravy strojů v sekci “week’s latest”.

Určitě sledujte novinky, ať vám v budoucnu neuniknou unikátní emblémy!

Explore the Story

29 October 2019

od 10:00 nebudou dostupné servery kvůli implementaci aktualizace 1.93 "Shark Attack" do War Thunderu. O skončení údržby vás budeme informovat.

Děkujeme za vaši trpělivost!

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

01 November 2019

Belfast byl velmi moderní lehký křižník ve službách Královského námořnictva. Tato loď je nastálo ukotvena na Temži poblíž Tower Bridge.

Explore the Story

26 October 2019

VL Pyörremyrsky je finský prototyp stíhacího letounu z konce války, který měl zajistit nezávislou finskou výrobu stíhaček tváří v tvář zhoršující se válečné situaci. I když VL Pyörremyrsky nikdy neopustil fázi prototypu, piloti budou mít již brzy šanci vzlétnou k nebi v tomto vysoce zajímavém stroji - v nadcházející aktualizaci War Thunderu 1.93!

Explore the Story

26 October 2019

M1A2 patří mezi nejnovější a nejefektivnější verze amerického bitevního tanku Abrams s vylepšeními zejména v ochraně osádky, ale i dalších místech. Již brzy se dlouho očekávaný tank M1A2 objeví i ve War Thunderu jako součást aktualizace 1.93, kde zaujme pozici korunního klenotu amerického stromu bojových vozidel!

Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  30 May 2019

  Po dlhej medzere po vydaní PCI Express 3.0 v roku 2010 skupina PCI Special Interest Group (PCI-SIG) pripravila plán na urýchlenie vývoja a vydania následných štandardov PCIe. V nadväznosti na tento plán, koncom roka 2017 skupina vydala PCIe 4.0, ktorý zdvojnásobil šírku pásma PCIe 3.0. Teraz menej ako dva roky po PCIe 4.0 - a prvý hardvér pre tento štandard práve pristáva - skupina je opäť s vydaním špecifikácie PCIe 5.0, ktorá opäť zdvojnásobuje šírku pásma dostupnú prostredníctvom linky PCI Express.

  Explore the Story

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info