Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie

Mitsubishi T-2K je japonský nadzvukový výcvikový stroj vyvinutý počátkem 70. let. V aktualizaci 1.87 dostanou japonští piloti příležitost postoupit do nadzvukové éry díky zavedení ozbrojené verze T-2, která se ve hře objeví již velmi brzy!

 

 

Ve zkratce: První japonský nadzvukový stroj, jak historicky, tak i ve War Thunderu.

Něco z historie
 

Po konci 2. sv. války a vytvoření JSDF se japonská výzbroj, alespoň co se týkalo letadel, skládala zejména ze zahraničních strojů. Zatímco se v druhé polovině 20. století vojenské letectví přesunovalo do nadzvukové éry, Japonsko řešilo jak udržet krok s rychlým technologickým vývojem.

V polovině 60. let Japonsko začalo hledat nový nadzvukový výcvikový letoun, který měl nahradit již nevyhovující podzvukový Fuji T-1. Muselo padnout rozhodnutí, jestli nakupovat v zahraničí, nebo vyvinout vlastní letadlo. Nakonec byla vybrána druhá možnost.

V roce 1967 poslaly tři japonské firmy své návrhy a vyhrál ten od Mitsubishi. V březnu 1968 byla dokončena technická dokumentace a začala konstrukce prototypu označeného jako XT-2. Počátkem 1971 byl prototyp hotov a v červenci téhož roku proběhl jeho první let.

Po úspěšném prvním letu prvního prototypu byly objednány další tři. Ze čtyř zkonstruovaných prototypů byly dva bez výzbroje a dva se zbraněmi. Ty pak sloužily jako základ pro výrobu sériových strojů.

XT-2 splnil dané požadavky a začal být vyráběn pod označením T-2. Bylo objednáno 90 sériových letounů, ale do konce výroby v roce 1988 jich bylo vyrobeno celkem 96, počítaje prototypy a zkušební verze. Stroje T-2 byly zařazeny do výzbroje JSDF v roce 1975 a zůstaly ve službě až do roku 2006.

 

image

 

Ve War Thunderu bude T-2K prvním nadzvukovým strojem na 6. úrovni japonského tech. stromu letectva - v nadcházející aktualizaci 1.87. Již brzy budou mít japonští piloti příležitost bojovat v nadzvukových rychlostech s pokročilou řízenou výzbrojí!

 

image
Stáhnout tapetu: 1280x1024 1920x1080 2560x1440

T-2K pohání dva proudové motory Ishikawa-Harima TF40-801A, což jsou japonské licenčně vyráběné verze motorů Rolls-Royce Turbomeca Adour. Každý z těchto motorů dokáže vyprodukovat v tahu až 20,95 kN a až 31,76 kN při zapnutí přídavného spalování. Tato hrubá síla znamená, že T-2K dokáže vyvinout rychlost až 1975 km/h (Mach 1,6) ve výšce 10 km.

Kuriozita: T-2 byl prvním čistě japonským letounem, který prorazil zvukovou bariéru a cestoval nadzvukovou rychlostí.

Navzdory faktu, že T-2 byl výcvikový stroj, japonští piloti ve War Thunderu se nemusí bát, že bychom je do bitvy poslali s prázdnou! T-2K představuje vyzbrojenou verzi tohoto výcvikového stroje a nabízí tak svým pilotům slušnou možnost volby.

t2_06_1280h720_48d7dfe61ea747d39d78d71ab

Kromě hlavní výzbroje, kterou tvoří jeden 20mm rotační kanón v nose, může T-2K nést konvenční pumy, raketnice s neřízenými střelami a také dvě střely vzduch-vzduch typu AIM-9B Sidewinder! Díky výběru podvěsné výzbroje bude T-2K podávat vynikající výkony nejen v leteckých bitvách, ale lze ho použít i v kombinovaných.

T-2K je na svém finálním přiblížení do nejvyšší úrovně tech. stromu japonských letadel - jeho přílet je očekáván spolu s vydáním aktualizace 1.87. Mezitím sledujte novinky s informacemi o dalších aspektech velké aktualizace mířící do hry. Do té doby přejeme šťastný lov, piloti!

 

Tým War Thunder

ZDROJ: www.WarThunder.com


Comments  

# Super User 2019-03-01 16:27
T-2K dokáže vyvinout rychlost až 1975 km/h (Mach 1,6) ve výšce 10 km.

You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

28 May 2019

Hráči War Thunderu!

Před měsícem jsme vyhlásili Finále War Thunder ligy. Dnes představíme turnajové hodnocení nutné k účasti v těchto turnajích.

Pro účast v grandfinále a finálových turnajích Zlaté divize ligy musí hráči získat následující turnajové ohodnocení v žebříčku:

Explore the Story

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

Novinky

15 December 2021

Nový herní národ s leteckým stromem v podobě Izraele, průzkumné letouny pro námořní bitvy, vliv větru na herní prostředí, nové mapy, spousta nových strojů a dlouhý seznam oprav chyb - to vše na vás čeká ve velké aktualizaci "Winged Lions"!

Explore the Story

10 March 2021
Aktualizace "Ixwa Strike" - seznam změn
 

Do hry dorazila nová řada jihoafrických bojových vozidel, první proudové letadlo s variabilní geometrií křídel a více než třicítka nové bojové techniky! Nová mapa, taktické střely vzduch-země a HUD pro piloty spolu s novými grafickými efekty, novými zvuky střelby pro letadla a mnoho dalšího!

 

Explore the Story

17 November 2020

Nová verze Dagor engine, první bitevní lodě, nové letadlové lodě, nová obloha, letadla svislého vzletu a mnoho dalších důležitých změn.

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

28 October 2021

Naše nejnovější velká aktualizace "Ground Breaking" přináší mnoho vylepšení ve všech oblastech hry! Včetně nových map, grafických efektů a různé nové bojové techniky - a nesmíme zapomenout na náš nový herní národ - Izrael! V současné době hostí prémiový Spitfire LF Mk.IXe a A-4E. Největší novinkou této aktualizace je samozřejmě terramorfing - bomby, děla velké ráže a tanky s radlicemi nyní mohou upravovat a tvarovat terén a měnit průběh bitvy!

Explore the Story

07 September 2021

Warthunder Aktualizace "Direct Hit" - seznam změn

Tato aktualizace přináší do War Thunderu spoustu nové bojové techniky vozidel a vylepšení, včetně legendárních letadel jako MiG-27M a švédský Viggen! Do hry se dostávají nové naváděné bomby a mnoho dalších funkcí - dvě nové mapy, aktualizovaná testovací jízda, systém řízení palby pro lodě, nové grafické efekty, Nvidia DLSS 2.2 a mnoho dalšího!

Explore the Story

03 June 2021

Aktualizace "Red Skies" - seznam změn

VII. úroveň pro letectvo, zbrusu nový velitelský zaměřovač pro vybraná vozidla, kamera pro sledování námořních střel a téměř 30 nových strojů ve hře! Dvě nové mapy, nové efekty jaderného výbuchu, aktualizované zvuky a mnoho dalšího!

Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  30 May 2019

  Po dlhej medzere po vydaní PCI Express 3.0 v roku 2010 skupina PCI Special Interest Group (PCI-SIG) pripravila plán na urýchlenie vývoja a vydania následných štandardov PCIe. V nadväznosti na tento plán, koncom roka 2017 skupina vydala PCIe 4.0, ktorý zdvojnásobil šírku pásma PCIe 3.0. Teraz menej ako dva roky po PCIe 4.0 - a prvý hardvér pre tento štandard práve pristáva - skupina je opäť s vydaním špecifikácie PCIe 5.0, ktorá opäť zdvojnásobuje šírku pásma dostupnú prostredníctvom linky PCI Express.

  Explore the Story

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info