Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie

Třída Isuzu byla skupina čtyř fregat postavená pro JMSDF na počátku 60. let jako náhrada za starší plavidla v té době ve službě. Brzy budou mít kapitáni příležitost převzít velení nad tímto japonským plavidlem z období studené války, které dorazí do War Thunderu jako součást připravované aktualizace 1.95 „Northern Wind“!

 

Krátce: Předchůdce známé fregaty Čikugo s výkonnější výzbrojí a větší osádkou.

Isuzu, fregata, Japonsko, II. úroveň.

Klady

 • Rychlopalná děla hlavní ráže
 • Větší osádka
 • Dobrá odolnost

Zápory

 • Nedostatek pancéřování

 

image
image
 

Koncem 50. let, japonské námořní sebeobranné síly (JMSDF) plánovaly rozšíření své flotily torpédoborců o několik nových lodí určených k doplnění tehdy nedávno modernizovaných torpédoborců pronajatých od amerického námořnictva. Tyto plány však byly krátce nato revidovány kvůli tomu, že si v JMSDF uvědomili, že jejich tehdy provozované fregaty, jakož i starší pronajatá americká plavidla, začala ukazovat svůj věk a přibližovala se k plánovanému odchodu do důchodu, naplánovaného na začátek 60. let.

 

Koncem 50. let tak začal vývoj nové fregaty, ze které se nakonec vyklubala třída Isuzu. Kýly prvních dvou lodí třídy - Isuzu a Mogami byly položeny v dubnu a srpnu 1960, zatímco u zbývajících dvou lodí, Kitakami a Ōi, byly položeny v červnu 1962.

 

První skupina lodí vstoupila do služby u JMSDF v roce 1961, druhá polovina byla uvedena do provozu v roce 1964. Lodě třídy Isuzu věrně sloužily v JMSDF až do jejich vyřazení z provozu na počátku 90. let a sloužily také jako základ pro vývoj jejího nástupce - třídy Čikugo.

 

Ve War Thunderu se fregata Isuzu objeví na II. úrovni stromu japonského námořnictva s příchodem další velké aktualizace mířící do hry. Na rozdíl od svého přímého nástupce, třídy Čikugo, je Isuzu starší, ale má silnější výzbroj a výdrž v boji, což určitě spousta kapitánů ocení!

 

Ad palebná síla - Isuzu má podobnou primární výzbroj jako Čikugo, jen jí má dvakrát tolik. Ve výsledku tak Isuzu nabízí svým kapitánům přístup ke čtyřem 76mm rychlopalným kanónům ve dvou věžích - každá na konci plavidla. Kromě toho budou mít kapitáni k dispozici také jediný, uprostřed lodi umístěný čtverný torpédomet ráže 324 mm.

news_destroyer_isuzu_com_3f1c91d7b4006e1
Stáhnout tapetu:

Na rozdíl od Čikugo však Isuzu nenabízí žádný druh sekundárního zbraňového systému pro doplnění hlavních zbraní, samozřejmě nepočítaje torpédovou výzbroj. To znamená, že budoucí kapitáni této lodi si budou muset extrémně dobře vybírat souboje a udržovat si vysokou úroveň situačního povědomí, protože protivníky ve vzduchu i na vodě budou muset zaměřovat ručně. Naštěstí však primární zbraně nabízejí široký výběr munice, což poskytuje nezbytnou flexibilitu v boji.

 

Další důležité vylepšení, které Isuzu nabízí oproti modernější sestřičce, se týká odolnosti. Díky své mírně větší velikosti, která umožňuje umístění dalších 18 námořníků ve srovnání s Čikugem, je tedy celkový počet posádky Isuzu zvýšen na 183, což z jeho podstaty činí schopnější absorbovat bitevní poškození a v důsledku toho nabídnout celkově větší odolnost.

 

destroyer_isuzu_02_1280n720_dcd79f49acf3

destroyer_isuzu_05_1280n720_24e0b859e811

destroyer_isuzu_07_1280n720_67695afe0cff

destroyer_isuzu_04_1280n720_e62b2c7f0a29

 

Přes tyto rozdíly sdílí Isuzu a Čikugo prakticky identickou mobilitu, přičemž obě lodě jsou schopny dosáhnout maximální rychlosti 26 uzlů (48 km/h). Pokud budete chtít Isuzu vyzkoušet, budete se s ní cítit skoro jako doma, pokud jste iž získali nějaké zkušenosti za kormidlem Čikuga.

 

Isuzu brzy připluje na II. úroveň japonského námořního stromu s vydáním připravované aktualizace War Thunderu 1.95 „Northern Wind“, kdy bude k dispozici všem kapitánům.

 

Mezitím zůstaňte naladěni na novinky o dalších přírůstcích do hry, které dorazí již velmi brzy - v nadcházející velké aktualizaci. Do té doby klidná moře a šťastný lov!

 

Tým War Thunder

ZDROJ: www.WarThunder.com


You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

28 May 2019

Hráči War Thunderu!

Před měsícem jsme vyhlásili Finále War Thunder ligy. Dnes představíme turnajové hodnocení nutné k účasti v těchto turnajích.

Pro účast v grandfinále a finálových turnajích Zlaté divize ligy musí hráči získat následující turnajové ohodnocení v žebříčku:

Explore the Story

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

Novinky

15 February 2020

Ve War Thunderu máme rádi tradice, které dokáží připomenout povznášející pocity bojovníkům na moři, ve vzduchu i na zemi. Proto tímto vzdáváme hold jednomu z nejkrásnějších dní v roce - Valentýnovi! Přejeme vám, abyste byli milováni a sami milovali a další vítězství ve vašem životě!

Explore the Story

15 February 2020

Je naší povinností připomenout vám důležitost jednoho z nadcházejících dní! Procvičte si svůj jemnocit a vytvořte ty nejromantičtější kamufláže pro své oblíbené stroje.

Všechny práce musí být přihlášeny do soutěže do 3. března, 21:00

Nahrajte svou kamufláž na WT:LIVE se speciálním hashtagem #valentinesday2020, abyste měli šanci na výhru!

Explore the Story

15 February 2020

Piloti, tankisté a kapitáni,

je tu další kolo otázek a odpovědí s producentem War Thunderu, Vjačeslavem Bulannikovem!

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

28 February 2020

Pvkv II je experimentální stíhač tanků, vyvinutý počátkem 50. let jako dočasné řešení pro švédskou armádu, které na počátku studené války citelně chyběly moderní tanky. Tento zajímavý prototyp dorazí do hry v rámci tech. stromu švédských bojových vozidel, který se ve War Thunderu objeví v připravované aktualizaci 1.97!

Explore the Story

28 February 2020

Tank AMX-32 je vylepšenou verzí francouzského bitevního tanku AMX-30, vyvíjenou primárně pro exportní účely. Od svého předchůdce se liší lepší ochranou a dělem větší ráže - AMX-32 již brzy posílí nejvyšší úrovně francouzských bojových vozidel v nadcházející aktualizaci 1.97!

Explore the Story

27 February 2020

Samohybná dělostřelecká platforma Ikv 103 plynule navazuje na druhoválečná švédská samohybná děla. Bude z ní jedno z nejpoužívanějších vozidel bitev nízkých úrovní.

Infanterikanonvagn 103, samohybné dělo, Švédsko, III. úroveň

Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  30 May 2019

  Po dlhej medzere po vydaní PCI Express 3.0 v roku 2010 skupina PCI Special Interest Group (PCI-SIG) pripravila plán na urýchlenie vývoja a vydania následných štandardov PCIe. V nadväznosti na tento plán, koncom roka 2017 skupina vydala PCIe 4.0, ktorý zdvojnásobil šírku pásma PCIe 3.0. Teraz menej ako dva roky po PCIe 4.0 - a prvý hardvér pre tento štandard práve pristáva - skupina je opäť s vydaním špecifikácie PCIe 5.0, ktorá opäť zdvojnásobuje šírku pásma dostupnú prostredníctvom linky PCI Express.

  Explore the Story

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info