Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie

M1A2 patří mezi nejnovější a nejefektivnější verze amerického bitevního tanku Abrams s vylepšeními zejména v ochraně osádky, ale i dalších místech. Již brzy se dlouho očekávaný tank M1A2 objeví i ve War Thunderu jako součást aktualizace 1.93, kde zaujme pozici korunního klenotu amerického stromu bojových vozidel!

 

Ve zkratce: Nejpokročilejší modifikace tanku Abrams ve hře se zásadními vylepšeními v ochraně a se širším výběrem munice.

M1A2, hlavní bitevní tank, USA, VII. úroveň.

Klady

 • Lepší ochrana
 • Silnější a univerzálnější munice
 • Termovize pro řidiče i střelce
 • O něco větší kapacita vezené munice

 

Zápory

 • O něco menší mobilita kvůli zvětšené hmotnosti
 • Ochrana trupu byla převzata z předešlých modelů

 

image
image
 

V druhé polovině 80. let byl zahájen vývoj s cílem vylepšit bojovou efektivitu bitevního tanku Abrams. Výsledkem bylo vytvoření verze M1A2.

 

Tato nová verze měla vylepšený systém řízení střelby, nezávislý panoramatický průhled pro velitele a také lepší ochranu díky použití kompozitního pancíře druhé generace s ochuzeným uranem. Všechna tato vylepšení dohromady značně zvyšovala bojové schopnosti tanku Abrams. Výroba M1A2 začala v roce 1986 a k jeho oficiálním uvedení do výzbroje americké armády došlo v roce 1992.

 

M1A2 a jeho podverze jsou dodnes jedněmi z nejpokročilejších modifikací tanku Abrams ve výzbroji. Celkově bylo vyrobeno přes 1500 tanků M1A2 a některá starší vozidla byla na novou verzi modernizována. Kromě Spojených států jako primárního provozovatele najdete tanky M1A2 i u ozbrojených sil Kuvajtu a Saúdské Arábie.

 

Ve War Thunderu bude M1A2 vrcholem amerického stromu bojových vozidel, který do hry dorazí v rámci chystané aktualizace 1.93. I když se jeho vnější vzhled moc neliší od svého přímého předchůdce, nese M1A2 pod tou vší ocelí několik velkých vylepšení, které ho zásadně odlišují od M1A1.

m1a2_abrams_01_1280O720_5488fc544522fdda
Stáhnout tapetu:

Ty největší rozdíly vězí v pancéřové ochraně M1A2. Na rozdíl od M1A1 najdete na M1A2 kompozitní pancéřování druhé generace s ochuzeným uranem, které zásadně vylepšuje ochranu před všemi typy munice. Jinými slovy, resp. čísly - ty největší rozdíly naleznete zepředu po stranách, které dokáží pohltit okolo 600 mm průrazu kinetickou a 900m kumulativní municí.

 

Ačkoli je díky tomuto vylepšení M1A2 tvrdším oříškem k rozlousknutí, je díky tomu také o něco těžší, což negativně ovlivňuje celkovou mobilitu. Kvůli tomu, že M1A2 má stejnou turbínu o výkonu 1500 koní z předešlých verzí a jeho hmotnost byla zvýšena na necelých 62 tun, je výsledkem o něco menší poměr výkonu ke hmotnosti, což znamená pomalejší zrychlení. Navzdory zvýšení hmotnost zůstala maximální rychlost stejná jako u M1A1, tedy 68 km/h.

 

m1a2_abrams_05_1280O720_78c40cfcef7efd8d

m1a2_abrams_02_1280O720_8437bb0a4966bb45

m1a2_abrams_03_1280O720_8851a061e5c684ae

 

Mezi další vylepšení patří několik nových typů munice a nezávislý průhled pro velitele i s termovizí. Co se týče toho prvního, tak M1A2 dostane k dispozici nový náboj M830A1 HEAT-MP-T. Ačkoliv tato munice na první pohled nabízí o něco menší průraznost, kompenzuje to bezkontaktní roznětkou, díky čemuž lze použít jako velmi silný protiletadlový náboj, který bezesporu prokáže svou účinnost zejména proti vrtulníkům v bitvách nejvyšších úrovní.

 

Jak jsme již zmínili, mezi další vylepšení provedené na tanku Abrams ve verzi A2 patří i panoramatický průzor pro velitele s termovizí. Tato užitečná věcička dovoluje velitelům M1A2 plně využít termovizní technologii - přidanou v minulé aktualizaci - nejen v zaměřovači, ale i při hledání cílů pomocí dalekohledu.


You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

28 May 2019

Hráči War Thunderu!

Před měsícem jsme vyhlásili Finále War Thunder ligy. Dnes představíme turnajové hodnocení nutné k účasti v těchto turnajích.

Pro účast v grandfinále a finálových turnajích Zlaté divize ligy musí hráči získat následující turnajové ohodnocení v žebříčku:

Explore the Story

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

Novinky

15 December 2021

Nový herní národ s leteckým stromem v podobě Izraele, průzkumné letouny pro námořní bitvy, vliv větru na herní prostředí, nové mapy, spousta nových strojů a dlouhý seznam oprav chyb - to vše na vás čeká ve velké aktualizaci "Winged Lions"!

Explore the Story

10 March 2021
Aktualizace "Ixwa Strike" - seznam změn
 

Do hry dorazila nová řada jihoafrických bojových vozidel, první proudové letadlo s variabilní geometrií křídel a více než třicítka nové bojové techniky! Nová mapa, taktické střely vzduch-země a HUD pro piloty spolu s novými grafickými efekty, novými zvuky střelby pro letadla a mnoho dalšího!

 

Explore the Story

17 November 2020

Nová verze Dagor engine, první bitevní lodě, nové letadlové lodě, nová obloha, letadla svislého vzletu a mnoho dalších důležitých změn.

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

28 October 2021

Naše nejnovější velká aktualizace "Ground Breaking" přináší mnoho vylepšení ve všech oblastech hry! Včetně nových map, grafických efektů a různé nové bojové techniky - a nesmíme zapomenout na náš nový herní národ - Izrael! V současné době hostí prémiový Spitfire LF Mk.IXe a A-4E. Největší novinkou této aktualizace je samozřejmě terramorfing - bomby, děla velké ráže a tanky s radlicemi nyní mohou upravovat a tvarovat terén a měnit průběh bitvy!

Explore the Story

07 September 2021

Warthunder Aktualizace "Direct Hit" - seznam změn

Tato aktualizace přináší do War Thunderu spoustu nové bojové techniky vozidel a vylepšení, včetně legendárních letadel jako MiG-27M a švédský Viggen! Do hry se dostávají nové naváděné bomby a mnoho dalších funkcí - dvě nové mapy, aktualizovaná testovací jízda, systém řízení palby pro lodě, nové grafické efekty, Nvidia DLSS 2.2 a mnoho dalšího!

Explore the Story

03 June 2021

Aktualizace "Red Skies" - seznam změn

VII. úroveň pro letectvo, zbrusu nový velitelský zaměřovač pro vybraná vozidla, kamera pro sledování námořních střel a téměř 30 nových strojů ve hře! Dvě nové mapy, nové efekty jaderného výbuchu, aktualizované zvuky a mnoho dalšího!

Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  30 May 2019

  Po dlhej medzere po vydaní PCI Express 3.0 v roku 2010 skupina PCI Special Interest Group (PCI-SIG) pripravila plán na urýchlenie vývoja a vydania následných štandardov PCIe. V nadväznosti na tento plán, koncom roka 2017 skupina vydala PCIe 4.0, ktorý zdvojnásobil šírku pásma PCIe 3.0. Teraz menej ako dva roky po PCIe 4.0 - a prvý hardvér pre tento štandard práve pristáva - skupina je opäť s vydaním špecifikácie PCIe 5.0, ktorá opäť zdvojnásobuje šírku pásma dostupnú prostredníctvom linky PCI Express.

  Explore the Story

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info