Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie

Hráči, máme skvělé zprávy! Ve War Thunderu 1.93 „Shark Attack“ se objeví nový herní národ - Švédsko! Představení švédské bojové techniky začne letadly - ve verzi War Thunderu 1.93 dostanete šanci být mezi prvními majiteli letadla tohoto nového herního národa.

 

Nabízíme dřívější přístup k švédskému technologickému stromu ve dvou předobjednávkových balíčcích, jejichž součástí je prémiový letoun, unikátní emblémy, tituly a exkluzivní přístup k testování švédských letadel ve hře. Dnes vám povíme o letadle z jednoho z těchto balíčků - švédské proudové stíhačce SAAB J29D.

 

První dvě letadla švédského letectva budou k dispozici v připravované aktualizaci 1.93 „Shark attack“. Uzavřené beta testování švédského leteckého stromu začne později, v následující velké aktualizaci War Thunderu.

 

Předobjednávka - Saab J-29D balíček
Předobjednávka - Saab J-29D balíček
Obsahuje:
 • Saab J-29D (5. Úroveň, Švédsko - k dispozici po vydání aktualizace 1.93;
 • 2000 Zlatých orlic;
 • Prémiový účet na 15 dní;
 • Předobjednávkový bonus: unikátní emblém „Östgöta Air Force Wing“;
 • Předobjednávkový bonus: unikátní titul „Viking“.
 

Zatímco Švédsko tradičně dováželo velké množství vojenské techniky, včetně letadel, švédští letečtí inženýři přesto vyvinuli a postavili bojová letadla podle vlastního návrhu. Podobně jako světové mocnosti, i Švédsko bezprostředně po konci války zaměřilo své výzkumné schopnosti na proudová letadla. Ještě před vypuknutím druhé světové války již ve Švédsku probíhal výzkum proudových motorů a válka poskytla odborníkům v oboru příležitost získat neocenitelné zkušenosti již získané jinými zeměmi, zejména Německem.

Počátkem roku 1945 se v ústředí SAAB zrodil projekt na vybudování prvního stíhacího letounu. Ihned po skončení války koupili Švédové licenci na výrobu proudových motorů od britské společnosti de Havilland a začali konvertovat své stíhače s pístovými motory J-21 na stíhačky s proudovými motory. S příchodem nového britského motoru Ghost a slibným výzkumem zkosených křídel začali v SAAB vyvíjet zásadně nový druh stíhačky, u kterého od začátku počítali s použitím proudového motoru. Švédské letectvo během krátké doby obdrželo J29 Tunnan. Pojmenován byl na základě svého tvaru po švédském slově pro „sud“.

 

Tunnan byl neforemně vyhlížející stroj, který ale disponoval vynikajícími letovými vlastnostmi, zejména díky svým zkoseným křídlům. Posuďte sami: úspěšné testování proběhlo v roce 1948, v roce 1951 následovala výroba a v roce 1954 ustavila modifikace J29B světový rychlostní rekord na uzavřeném okruhu. To je působivé!

 

obraz
obraz

 

Našim hráčům nabízíme upravený prototyp švédského „sudu“ - J29D. Ve srovnání s předchozími variantami se může pochlubit novým výkonným motorem a vylepšenou čelní výzbrojí. Pokud jde o pohonnou jednotku, byl licencovaný motor Ghost nahrazen motorem SFA RM2B s přídavným spalováním, který měl téměř o 25% větší tah.

Tento stíhací letoun je schopen dosáhnout rychlosti mírně nad 1000 km/h u hladiny moře, s rychlostí stoupání 55 metrů za sekundu se zapnutým přídavným spalováním. Místo 20mm kanónů je letoun vybaven britskými 30mm kanóny ADEN. Od verze B dostal letoun podkřídelní závěsníky pro rakety o průměru 75 mm, 145 mm, 150 mm a 180 mm pro použití na pozemní a námořní cíle.

saab_j29d_01_1280h720_c135fe1d59db3e57c8
Stáhnout tapetu:

Výsledným produktem je dobře postavený stíhací letoun s vynikajícími letovými vlastnostmi, výkonnou čelní výzbrojí pro letecké bitvy a podvěšenou výzbrojí pro útoky na pozemní cíle. Přímými protějšky J29D ve hře jsou americký Sabre a sovětský MiG-15bis. J29D ukazuje svou individualitu ve všech aspektech: svým neobvyklým vzhledem, vynikající kombinací rychlosti a manévrovatelnosti, jakož i univerzálností, která ho odlišuje od většiny ostatních letadel.

 

SAAB J29D je skvělá první volba pro seznámení se se švédskými letadly!

 

 

saab_j29d_03_1280h720_818b10525285b9477c

saab_j29d_02_1280h720_5d224542035fc075c4

 

Tým War Thunder

ZDROJ: www.WarThunder.com


You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

28 May 2019

Hráči War Thunderu!

Před měsícem jsme vyhlásili Finále War Thunder ligy. Dnes představíme turnajové hodnocení nutné k účasti v těchto turnajích.

Pro účast v grandfinále a finálových turnajích Zlaté divize ligy musí hráči získat následující turnajové ohodnocení v žebříčku:

Explore the Story

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

Novinky

15 December 2021

Nový herní národ s leteckým stromem v podobě Izraele, průzkumné letouny pro námořní bitvy, vliv větru na herní prostředí, nové mapy, spousta nových strojů a dlouhý seznam oprav chyb - to vše na vás čeká ve velké aktualizaci "Winged Lions"!

Explore the Story

10 March 2021
Aktualizace "Ixwa Strike" - seznam změn
 

Do hry dorazila nová řada jihoafrických bojových vozidel, první proudové letadlo s variabilní geometrií křídel a více než třicítka nové bojové techniky! Nová mapa, taktické střely vzduch-země a HUD pro piloty spolu s novými grafickými efekty, novými zvuky střelby pro letadla a mnoho dalšího!

 

Explore the Story

17 November 2020

Nová verze Dagor engine, první bitevní lodě, nové letadlové lodě, nová obloha, letadla svislého vzletu a mnoho dalších důležitých změn.

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

28 October 2021

Naše nejnovější velká aktualizace "Ground Breaking" přináší mnoho vylepšení ve všech oblastech hry! Včetně nových map, grafických efektů a různé nové bojové techniky - a nesmíme zapomenout na náš nový herní národ - Izrael! V současné době hostí prémiový Spitfire LF Mk.IXe a A-4E. Největší novinkou této aktualizace je samozřejmě terramorfing - bomby, děla velké ráže a tanky s radlicemi nyní mohou upravovat a tvarovat terén a měnit průběh bitvy!

Explore the Story

07 September 2021

Warthunder Aktualizace "Direct Hit" - seznam změn

Tato aktualizace přináší do War Thunderu spoustu nové bojové techniky vozidel a vylepšení, včetně legendárních letadel jako MiG-27M a švédský Viggen! Do hry se dostávají nové naváděné bomby a mnoho dalších funkcí - dvě nové mapy, aktualizovaná testovací jízda, systém řízení palby pro lodě, nové grafické efekty, Nvidia DLSS 2.2 a mnoho dalšího!

Explore the Story

03 June 2021

Aktualizace "Red Skies" - seznam změn

VII. úroveň pro letectvo, zbrusu nový velitelský zaměřovač pro vybraná vozidla, kamera pro sledování námořních střel a téměř 30 nových strojů ve hře! Dvě nové mapy, nové efekty jaderného výbuchu, aktualizované zvuky a mnoho dalšího!

Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  30 May 2019

  Po dlhej medzere po vydaní PCI Express 3.0 v roku 2010 skupina PCI Special Interest Group (PCI-SIG) pripravila plán na urýchlenie vývoja a vydania následných štandardov PCIe. V nadväznosti na tento plán, koncom roka 2017 skupina vydala PCIe 4.0, ktorý zdvojnásobil šírku pásma PCIe 3.0. Teraz menej ako dva roky po PCIe 4.0 - a prvý hardvér pre tento štandard práve pristáva - skupina je opäť s vydaním špecifikácie PCIe 5.0, ktorá opäť zdvojnásobuje šírku pásma dostupnú prostredníctvom linky PCI Express.

  Explore the Story

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info