Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie

Americký F-100D Super Sabre je nadzvuková stíhačka vyvinutá jako stíhací bombardér. Kromě dechberoucí rychlosti u ní najdete široký výběr podvěsné výzbroje. Jedná se o nejlepší americký letoun ve hře!

 

Stručně: americký proudový nadzvukový stroj vyvinutý nálety na pozemní cíle. Je velmi rychlý, vyzbrojený 20mm kanóny s vysokou kadencí a masivním arzenálem řízené a neřízené výzbroje.

Něco z historiehide

V polovině 50. let se z proudových strojů postupně staly robustní letouny, které již nasbíraly dostatek bojových zkušeností na další krok do fundamentálně nového věku: věku nadzvukových rychlostí. Nadzvukové stíhače byly ve vývoji na obou stranách studené války. V paralele se sovětským MiG-19 Američtí konstruktéři finišovali svůj vlastní nadzvukový stíhač. F-100 Super Sabre vstoupil do sériové výroby o něco později než jeho sovětský protějšek, ale potřeboval stejné množství vylepšení.

Mezi hlavní problémy F-100 patřila vysoká nespolehlivost a nedostatky v ovládacích systémech. Kromě toho se pracovala na verzi stíhacího bombardéru, která vycházela ze Super Sabre: F-100D. Ta se lišila větší plochou horizontálních i vertikálních ocasních ploch a větší kompatibilitou s různou podvěsnou výzbrojí. Nakonec se verze D stala nejrozšířenějším jednomístným Super Sabrem, a to díky lepší ovladatelnosti a vynikajícím bojovým schopnostem ať už jako stíhací bombardér, nebo jako čistá stíhačka. Co se týče podvěsné výzbroje, mohl F-100D nést přes tucet různých konfigurací, od tradičních tříštivo-trhavých pum a raket až po řízené střely vzduch-vzduch a atomové bomby.

image
image

Ve War Thunderu bude F-100D Super Sabre prvním nadzvukovým stíhačem na 6. úrovni v americkém tech. stromu letectva. Při letu v rovině dosáhne velmi vysokých rychlostí a disponuje i vynikající stoupavostí - to ale vůbec neznamená, že F100D létá jen rovně, naopak - vylepšená ovladatelnost a plocha zadních ovládacích ploch z něj dělá na pilotáž příjemné letadlo. Dobrou letuschopnost podporuje excelentní výzbroj. Tu tvoří čtveřice rychlopalných 20mm kanónů M-39A1 se zásobou munice 200 kusů na hlaveň, umístěná v nose letounu. Jedná se o vylepšenou verzi FMC T-160, tedy zbraně, kterou mnozí piloti War Thunderu poznávají ze stíhačky F-86F-2. Vynikající přesnost, nízký zpětný ráz a extrémně vysoká kadence dělají z této zbraně nejlepší leteckou zbraň své třídy: jen si dávejte pozor na zbývající munici.

Stáhnout tapetu:

Podvěsná výzbroj F-100D je kapitolou sama pro sebe. Do hry jsme vybrali 10 konfigurací z 500-, 750- a 1000lb tříštivo-trhavých pum, neřízených střel Hydra-70, řízených AGM-12 Bullpup a něco úplně nového: z řízených střel vzduch-vzduch AIM-9B Sidewinder. Tyto infračerveně naváděné střely následují tepelnou stopu cíle, což dovoluje pilotům bojovat a zničit jakýkoliv vzdušný cíl, který produkuje dostatek tepla na zaměření. V praxi to znamená, že jeho pilot může Sidewinder zaměřit na jakýkoliv proudový stroj, vrtulník s turbohřídelovým motorem, nebo i na některá vrtulová letadla a být si poměrně jistý výsledkem.

 

F-100D Sabre bude dostupný všem pilotům War Thunderu na 6. úrovni amerického tech. stromu letectva jako součást nadcházející aktualizace 1.85 “Supersonic”. Vítejte do nadzvukového věku!

Tým War Thunder

ZDROJ: www.WarThunder.com


You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

28 May 2019

Hráči War Thunderu!

Před měsícem jsme vyhlásili Finále War Thunder ligy. Dnes představíme turnajové hodnocení nutné k účasti v těchto turnajích.

Pro účast v grandfinále a finálových turnajích Zlaté divize ligy musí hráči získat následující turnajové ohodnocení v žebříčku:

Explore the Story

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

Novinky

10 March 2021
Aktualizace "Ixwa Strike" - seznam změn
 

Do hry dorazila nová řada jihoafrických bojových vozidel, první proudové letadlo s variabilní geometrií křídel a více než třicítka nové bojové techniky! Nová mapa, taktické střely vzduch-země a HUD pro piloty spolu s novými grafickými efekty, novými zvuky střelby pro letadla a mnoho dalšího!

 

Explore the Story

17 November 2020

Nová verze Dagor engine, první bitevní lodě, nové letadlové lodě, nová obloha, letadla svislého vzletu a mnoho dalších důležitých změn.

Explore the Story

01 August 2020

Od 7.8.2020 od 13:00 do 31.8.2020 do 13:00

Získejte hvězdy⭐ plněním úkolů maratonu. Čím více hvězd získáte, tím víc cen dostanete: prémiové a eventové stroje, speciální emblémy ze série "Mýtická stvoření" a dekorace "Zbraně"!

 

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

09 November 2020

M1128 Stryker MGS je americké kolové obrněné vozidlo, vyvinuté na počátku nového tisíciletí jako překlenující stroj mezi stávajícími těžšími a lehčími bojovými vozidly. Velmi očekávaný Stryker MGS se brzy dostane do nejvyšších řad amerického stromu pozemních sil, kdy do War Thunderu dorazí v rámci nadcházející velké aktualizace „New Power“!

Explore the Story

06 November 2020

T-90A je modernizovaný tank řady T-72B s výrazně vylepšenými bojovými vlastnostmi. Čekali jste na to dlouho - nový vrchol sovětské sestavy konečně dorazí do War Thunderu!

Explore the Story

06 November 2020

USS North Dakota byla druhá ze dvou amerických bitevních lodí třídy Delaware, postavených americkým námořnictvem koncem 20. let jako reakce na výskyt bitevních lodí typu dreadnought. S vydáním velké aktualizace „New Power“ se USS North Dakota stane jednou z prvních amerických bitevních lodí dostupných kapitánům War Thunderu!

Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  30 May 2019

  Po dlhej medzere po vydaní PCI Express 3.0 v roku 2010 skupina PCI Special Interest Group (PCI-SIG) pripravila plán na urýchlenie vývoja a vydania následných štandardov PCIe. V nadväznosti na tento plán, koncom roka 2017 skupina vydala PCIe 4.0, ktorý zdvojnásobil šírku pásma PCIe 3.0. Teraz menej ako dva roky po PCIe 4.0 - a prvý hardvér pre tento štandard práve pristáva - skupina je opäť s vydaním špecifikácie PCIe 5.0, ktorá opäť zdvojnásobuje šírku pásma dostupnú prostredníctvom linky PCI Express.

  Explore the Story

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info