Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie

Nedávno jsme do hry přidali další unikátní stroje, které mohou hráči získat jen za aktivní účast v náhodných bitvách (kromě možnosti je koupit za Zlaté orlice).

Nová modifikace legendární ‘Vlaštovky’, tedy konkrétně Me 262A-1a/U1 přiletí v jedné z budoucích aktualizací do War Thunderu jako jeden ze strojů pro svazové hráče!

 

Me 262A-1a/U1, proudová stíhačka, "svazový stroj", Německo, V. úroveň.

Klady

 • Velmi silná čelní výzbroj 6 kanónů
 • Velká variabilita dostupné munice pro různé účely
 • Nízké BR

Zápory

 • Absence podvěsné výzbroje
 • Ve srovnání s poválečnými letouny jen průměrná max. rychlost
Něco z historie

Me 262A-1a/U1 je jednou z modifikací světově prvního masově vyráběného proudového letounu, německé Me 262 ‘Schwalbe’. Výzbroj subsérie A-1, tedy čtveřice 30mm kanónů MK108 s sebou nesla spoustu nevýhod, například problémy se zasekáváním a obecně komplexní balistickou křivku. Kvůli tomu konstruktéři experimentovali s různou výzbrojí, včetně silnější kanónové. V rámci tohoto programu tak vznikla verze Me 262A-1a/U1. Německým konstruktérům se do nosu letounu podařilo vměstnat šest kanónů: 2x20mm MG.151/20, 2x30mm základní verze MK.108 a 2x30mm MK.103. Pro ty poslední zmíněné navíc vyvinuli novou munici s vysokou úsťovou rychlostí a navíc měly tyto zbraně oproti MK.108 delší hlaveň a úsťovou brzdu - vše s účelem vylepšení chatrné balistiky těžkých nábojů. Byl postaven prototyp (podle některých zdrojů rovnou tři jednotky), ale projekt nevstoupil do fáze sériové výroby. Na jednom z exemplářů létalo jedno z nejefektivnějších proudových es 2. sv. války, Heinz Bär, který na něm létal do konce dubna 1945 a se kterým se mu na nebi nad Německem podařilo sestřelit několik strojů Thunderbolt.

image

Ve War Thunderu bude Me 262A-1a/U1 odměnou za aktivní účast ve hrách pro svazové hráče. Zkušení piloti už klasickou "Schwalbe" dobře znají a tato verze se od ostatních Me 262 moc neliší. Při letu s tímto strojem je důležité mít nadbytek energie a nepouštět se do točivých soubojů (zejména s pístovými stroji) a samozřejmě nezapomínat na to, že vaši soupeři mohou být rychlejší, než vy. Protože ale díky relativně příznivému BR s tímto strojem jiné prouďáky moc často nepotkáte, může se z Me 262A-1a/U1 jednoduše stát vládce nebe.

image

Tři různé typy hlavňové výzbroje mají k dispozici každý tři různé typy nábojových pásů. To lze považovat za tu nejzajímavější vlastnost Me 262A-1a/U1 - v jednu chvíli tak můžete například použít vynikající protipancéřovou munici pro MK.103 a silnou tříštivo-trhavou pro MK.108 a MG.151/20. Ve velké výšce tak můžete překvapit nepozorný bombardér, rychle sestoupit a "zakousnout" se do nějakých pozemních cílů - možností je spousta!

Tým War Thunder

ZDROJ: www.WarThunder.com


tým War Thunderu


You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

28 May 2019

Hráči War Thunderu!

Před měsícem jsme vyhlásili Finále War Thunder ligy. Dnes představíme turnajové hodnocení nutné k účasti v těchto turnajích.

Pro účast v grandfinále a finálových turnajích Zlaté divize ligy musí hráči získat následující turnajové ohodnocení v žebříčku:

Explore the Story

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

Novinky

19 October 2019

Hráči,

Máme pro vás další kolo otázek a odpovědí, s producentem War Thunderu Vjačeslavem Bulannikovem!

Explore the Story

18 October 2019

V nadcházejících změnách BR plánujeme zvýšit maximální hodnotu BR pro bojová vozidla na 10.3, na které se nově ocitnou ta technologicky nejpokročilejší vozidla.

Explore the Story

12 October 2019

Materiály z Operace "Loděnice" nyní lze nejen obchodovat na trhu, ale také jejich pomocí můžete vyhrát další ceny, nebo je vyměnit za Dluhopisy.

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

22 October 2019

Vickers Mk.7 je britský hlavní bitevní tank, vyvinutý v průběhu 80. let jako potenciální náhrada za Challenger 1 a pro exportní účely. Navzdory tomu, že nebyl nikdy sériově vyráběn, mohou se hráči těšit na vysoce zajímavý Vickers Mk.7, který se ve War Thunderu objeví v aktualizaci 1.93!

Explore the Story

19 October 2019

Jeden z nejlepších moderních bitevních vrtulníků přichází do War Thunderu: slavný ruský Mi-28N Havoc!

Explore the Story

18 October 2019

Bréguet 693 je francouzský dvoumotorový bitevník, který vstoupil do služby u Armée de l'air těsně před vypuknutím 2. sv. války. Bréguet 693 přijde do War Thunderu jako součást připravované aktualizace 1.93 a umožní francouzským pilotům převzít kontrolu nad novým a velmi silným bitevníkem nízké úrovně!

Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  30 May 2019

  Po dlhej medzere po vydaní PCI Express 3.0 v roku 2010 skupina PCI Special Interest Group (PCI-SIG) pripravila plán na urýchlenie vývoja a vydania následných štandardov PCIe. V nadväznosti na tento plán, koncom roka 2017 skupina vydala PCIe 4.0, ktorý zdvojnásobil šírku pásma PCIe 3.0. Teraz menej ako dva roky po PCIe 4.0 - a prvý hardvér pre tento štandard práve pristáva - skupina je opäť s vydaním špecifikácie PCIe 5.0, ktorá opäť zdvojnásobuje šírku pásma dostupnú prostredníctvom linky PCI Express.

  Explore the Story

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info