Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie

MiG-19S je další verzí první sovětské nadzvukové stíhačky, kterou již hráči znají ze hry ve verzi MiG-19PT. V aktualizaci 1.87 budou mít němečtí piloti šanci dosáhnout nadzvukových rychlostí za kniplem Východoněmeckého MiGu-19S, který se ve War Thunderu objeví již velmi brzy!

 

 

Ve zkratce: Další verze MiG-19, nabízející lepší ovladatelnost a vyšší palebnou sílu.

 

Něco z historie:
 

Vývoj MiG-19S začal v polovině 50. let s cílem vylepšit ovládání MiGu-19. Sovětští konstruktéři kvůli tomu provedli několik aerodynamických změn v konstrukci letounu a několik dalších menších úprav. Kromě toho značně zvýšili palebnou sílu stroje nahrazením původních 23mm kanónů za 30mm.

 

Nový MiG-19S měl vstoupit do produkce v září 1955, ale kvůli několika problémům, které zpoždily zkoušky se začal vyrábět až v červnu 1956. Výroba pokračovala do roku 1959 a celkem bylo vyrobeno 683 letadel.

 

Sovětské letectvo začalo nasazovat MiG-19S ve Východním Německu už v roce 1957. Letectvo Východního Německa dostalo vlastní stroje MiG-19S a MiG-19PM v roce 1959, 12 letadel od každé verze.

 

Protože ale vývoj leteckých technologií pokračoval překotným tempem a začaly se objevovat pokročilejší letadla, MiG-19 rychle zastaral. Kromě toho vedla poměrně velká nespolehlivost MiGu-19 k vysokým ztrátám kvůli nehodám, což vedlo k vyřazení letounu ze služby DDR v roce 1968.

 

image
image
 

Piloti a fanoušci sovětského letectva ve War Thunderu si již mohli vyzkoušet MiG-19PT, který jsme uvedli v minulé velké aktualizaci “Supersonic”. V nadcházející aktualizaci 1.87 budou i němečtí piloti moci bojovat v nadzvukových rychlostech v novém MiG-19S v barvách DDR!

 

Ačkoliv mezi sebou MiG-19PT a MiG-19S sdílí mnoho podobností - nakonec to jsou dvě různé verze stejného letadla - najdete tu několik rozdílů, na které by jejich pilot měl myslet.

 

image
Stáhnout tapetu:

 

Zaprvé, MiG-19S je trochu lehčí. Ve srovnání vzletových hmotností je na tom MiG-19S o 170 kg méně, než MiG-19PT. I když se to nemusí zdát jako moc, má to poměrně znatelný dopad na výkon - MiG-19S může dosáhnout rychlosti až 1452 km/h ve srovnání s 1397 km/h u verze PT.

 

Kromě úspory hmotnosti, která dovoluje dosáhnout o něco vyšší rychlosti, prošel MiG-19S množstvím menších úprav aerodynamiky, což s menší hmotností vede k lepší ovladatelnosti. Tyto rozdíly jsou obzvláště znatelné při intenzivních vertikálních manévrech.

 

I když je MiG-19S co se týče ovládání a rychlosti lepší, je tu jeden zásadní nedostatek. Na rozdíl od verze PT nemá MiG-19S přístup k řízené munici typu vzduch-vzduch. Kvůli tomu se němečtí piloti budou muset spoléhat na hlavňovou výzbroj. Naštěstí ji tvoří trojice 30mm kanónů ve srovnání s dvojicí u verze PT.

 

mig_19s_06_1280h720_14da11432b03842d793e

mig_19s_05_1280h720_34660853190a1f2a1a69

mig_19s_04_1280h720_baf650e9089bf13d21d8

 

To ale neznamená, že MiG-19S nemá žádnou sekundární výzbroj. Naopak! Pod křídly najdete čtyři závěsníky, pod které lze podvěsit buďto dvě 250kg pumy, nebo čtyři raketnice na neřízené střely s celkem 36 projektily. To dovoluje použít MiG-19S i v kombinovaných bitvách!

 

MiG-19S bude již brzy dostupný všem pilotům War Thunderu na nejvyšší úrovni německého tech. stromu letadel spolu s vydáním další velké aktualizace 1.87. Mezitím sledujte novinky o dalších přídavcích do War Thunderu. Do té doby přejeme šťastný lov, piloti!

 

Tým War Thunder

ZDROJ: www.WarThunder.com


You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

28 May 2019

Hráči War Thunderu!

Před měsícem jsme vyhlásili Finále War Thunder ligy. Dnes představíme turnajové hodnocení nutné k účasti v těchto turnajích.

Pro účast v grandfinále a finálových turnajích Zlaté divize ligy musí hráči získat následující turnajové ohodnocení v žebříčku:

Explore the Story

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

Novinky

15 December 2021

Nový herní národ s leteckým stromem v podobě Izraele, průzkumné letouny pro námořní bitvy, vliv větru na herní prostředí, nové mapy, spousta nových strojů a dlouhý seznam oprav chyb - to vše na vás čeká ve velké aktualizaci "Winged Lions"!

Explore the Story

10 March 2021
Aktualizace "Ixwa Strike" - seznam změn
 

Do hry dorazila nová řada jihoafrických bojových vozidel, první proudové letadlo s variabilní geometrií křídel a více než třicítka nové bojové techniky! Nová mapa, taktické střely vzduch-země a HUD pro piloty spolu s novými grafickými efekty, novými zvuky střelby pro letadla a mnoho dalšího!

 

Explore the Story

17 November 2020

Nová verze Dagor engine, první bitevní lodě, nové letadlové lodě, nová obloha, letadla svislého vzletu a mnoho dalších důležitých změn.

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

28 October 2021

Naše nejnovější velká aktualizace "Ground Breaking" přináší mnoho vylepšení ve všech oblastech hry! Včetně nových map, grafických efektů a různé nové bojové techniky - a nesmíme zapomenout na náš nový herní národ - Izrael! V současné době hostí prémiový Spitfire LF Mk.IXe a A-4E. Největší novinkou této aktualizace je samozřejmě terramorfing - bomby, děla velké ráže a tanky s radlicemi nyní mohou upravovat a tvarovat terén a měnit průběh bitvy!

Explore the Story

07 September 2021

Warthunder Aktualizace "Direct Hit" - seznam změn

Tato aktualizace přináší do War Thunderu spoustu nové bojové techniky vozidel a vylepšení, včetně legendárních letadel jako MiG-27M a švédský Viggen! Do hry se dostávají nové naváděné bomby a mnoho dalších funkcí - dvě nové mapy, aktualizovaná testovací jízda, systém řízení palby pro lodě, nové grafické efekty, Nvidia DLSS 2.2 a mnoho dalšího!

Explore the Story

03 June 2021

Aktualizace "Red Skies" - seznam změn

VII. úroveň pro letectvo, zbrusu nový velitelský zaměřovač pro vybraná vozidla, kamera pro sledování námořních střel a téměř 30 nových strojů ve hře! Dvě nové mapy, nové efekty jaderného výbuchu, aktualizované zvuky a mnoho dalšího!

Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  30 May 2019

  Po dlhej medzere po vydaní PCI Express 3.0 v roku 2010 skupina PCI Special Interest Group (PCI-SIG) pripravila plán na urýchlenie vývoja a vydania následných štandardov PCIe. V nadväznosti na tento plán, koncom roka 2017 skupina vydala PCIe 4.0, ktorý zdvojnásobil šírku pásma PCIe 3.0. Teraz menej ako dva roky po PCIe 4.0 - a prvý hardvér pre tento štandard práve pristáva - skupina je opäť s vydaním špecifikácie PCIe 5.0, ktorá opäť zdvojnásobuje šírku pásma dostupnú prostredníctvom linky PCI Express.

  Explore the Story

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.





  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info