Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie
×

Warning

Joomla\CMS\Cache\Storage\FileStorage::_deleteFolder JFolder: :delete: Could not delete folder. Path: /www/c/s/u69013/public_html/cache/com_content

M3 Bradley je součástí rodiny amerických bojových vozidel Bradley, které byly zařazeny do výzbroje americké armády počátkem 80. let. Tankisté se mohou těšit na toto ikonické a dlouho očekávané vozidlo již v nadcházející aktualizaci War Thunderu 1.85!

 

Stručně: Vysoce mobilní americký pásový průzkumný stroj vyzbrojený rychlopalným kanónem a smrtícími PTŘS.

Něco z historiehide

Vývoj vozidla Bradley začal koncem 50. let minulého století, když americká armáda začala hledat náhradu za zastarávající M113 APC. Navzdory tomu, že vývoj začal poměrně brzy, nedostal se nástupce M113 do výzbroje americké armády ani v následujících dvaceti letech.

Důvodem byly neustále se měnící specifikace, požadavky a vojenské doktríny, které neustále zasahovaly do vývoje. Neustále se měnící požadavky pak byly důsledkem různých technických a politických problémů, které během vývoje vyvstaly.

Nakonec v roce 1978 byl finální design představen armádě, která o dva roky později dala zelenou sériové výrobě. Bradley, pojmenovaný po americkém generálovi z 2. sv. války Omaru Bradleym, vznikl ve dvou verzích, které se od sebe vzhledově moc nelišily.

Zatímco byl M2 Bradley zamýšlen jako BVP, schopný převážet a podporovat pěchotní jednotky, verze M3 Bradley CFV (Cavalry Fighting Vehicle) měla provádět průzkumné a výzvědné činnosti. Schopnost převážet pěchotu nahradil vylepšený komunikační systém a větší zásoba munice.

Bradley byl zařazen do výzbroje americké armády v roce 1981 a během operací v Zálivu a dalších konfliktech se dočkal důkladné zkoušky ohněm. Navzdory několika neúspěšným pokusům o náhradu Bradleyho novým vozidlem zůstává tento stroj ve výzbroji americké armády dodnes - celkově bylo vyrobeno přes 6500 vozidel.

image

image

Ve War Thunderu bude Bradley prvním bojovým vozidlem pěchoty, které se objeví v americkém stromě bojových vozidel v aktualizaci 1.85. Extrémně mobilní a dobře výzbrojený dokáže Bradley vyvolat strach i ve velitelích sedídích v nejsilněji pancéřovaných bitevních tancích!

Tak jako většina ostatních vozidel této třídy, i M3 Bradley je jen lehce pancéřovaný a odolá tak maximálně palbě z těžkého kulometu, nebo lehkého kanónu - a to díky jeho laminátovo-hliníkovém pancéřování. I když toto řešení nenabízí kdovíjak dobrou ochranu, je velmi lehké, což má pozitivní vliv na mobilitu vozidla.

Stáhnout tapetu:

Když už jsme zmínili mobilitu - M3 Bradley dokáže díky svému naftovému motoru o výkonu 600 koní vyvinout rychlost až 66 km/h na silnici. To z něj sice nedělá nejrychlejší vozidlo své třídy, ale je to více než dostačující na rychlý pohyb na bojišti a vymanévrování potenciálních protivníků, a to i v relativně obtížném terénu.

Kuriozita: Strastiplný vývoj BVP Bradley byl ztvárněn v satirické komedii "Války Pentagonu" podle stejnojmenné knihy, jejíž autor se podílel na vývoji vozidla.

M3 Bradley je vyzbrojen 25mm kanónem, takže se na boj s nepřátelskými tanky s jejich kompozitním a reaktivním pancířem zepředu moc nehodí. Když ale využijete jeho excelentní mobility, dokáže M3 Bradley prorazit relativně tenký boční pancíř většiny bitevních tanků a díky velmi slušné kadenci 200 výstřelů za minutu během okamžiku napáchat výrazné škody.

 

Budoucí velitelé Bradley se nevyhnutelně občas ocitnou v situaci, kdy se nemohou dostat nepříteli do boku, nebo je moc daleko na efektivní použití hlavňové výzbroje. V takovém případě určitě rádi uslyšíte, že Bradley má po bocích věže výmetnice PTŘS typu TOW. Dobře známé střely TOW jsou efektivní a přesné i na velké vzdálenosti a dokáží ohrozit z přední strany i nepřátelské bitvní tanky.

Zároveň je ale důležité zdůraznit, že ze systému TOW nelze střílet za jízdy při větších rychlostech. Osádky vozidel Bradley musely při přesunech sundávat výmetnice z věže, protože při vyšších rychlostech hrozilo jejich odtržení ze závěsů. Toto bude simulováno i ve hře - výmetnice se budou automaticky zatahovat a vysunovat v závislosti na rychlosti jízdy.

Dlouho očekávaný M3 Bradley konečně dorazí do War Thunderu - v nadcházející aktualizaci 1.85. Bude dostupný všem tankistům na nejvyšší úrovni tech. stromu amerických bojových vozidel. Zatím sledujte novinky a dozvíte se více o další velké aktualizaci. Tak zatím, tankisté!

Tým War Thunder

ZDROJ: www.WarThunder.com


0
0
0
s2sdefault

You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

19 March 2019

Před nějakou dobou jsme publikovali devblog o zavedení systému hodnocení do automatických turnajů. Zatímco čtete tyto řádky, účastníci turnajů získávají své body hodnocení a tvoří žebříčky napříč herními módy - to nám dovolilo vytvořit systém "War Thunder ligy" - sestavy turnajů rozdělené do tří divizí podle turnajového hodnocení hráčů.

Explore the Story

Novinky

11 April 2019

Od 11.4 od 13:00 do 22.4 do 13:00

Obnovte vzácnou stíhačku I-180S a vyměnte ji za samohybné dělo VFW, Pr.122bis, zachytnou stíhačku Ju 388 J, bitevní tank Merkava Mk.1, nebo lehký křižník HMS Tiger.

Explore the Story

08 April 2019

VFW bylo těžké německé experimentální samohybné dělo, vyvinuté a zkoušené v pozdních fázích 2. sv. války. Ačkoliv byl nakonec projekt opuštěn, budou mít hráči War Thunderu šanci získat toto německé vozidlo 3. úrovně v nadcházejícím eventu ””Bojový inženýr”!

Explore the Story

07 April 2019

Lehký křižník HMS Tiger je posledním britským dělovým křižníkem tradiční druhoválečné konstrukce, který se kvůli průtahům při stavbě dočkal služby v Královském námořnictvu až dlouho po konci války. Kapitáni War Thunderu budou mít možnost získat toto válečné plavidlo jako jednu z cen v eventu ”Bojový inženýr”!

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

01 April 2019

Posbírali jsme všechny dostupné informace a prošli každé očité svědectví, popisující bojové stroje z Green Hills a tamní mimozemské bitevní arény.

Explore the Story

09 March 2019

Super Mystère je posledním letounem francouzské rodiny proudových stíhaček Mystère a zároveň prvním, který dosáhl nadzvukové rychlosti ve vodorovném letu. V aktualizaci 1.87 “Locked on!” se mohou francouzští piloti těšit na přístup na 6. úroveň letectva prostřednictvím dlouho očekávaného Super Mystère B.2!

Explore the Story

09 March 2019

Typ 1936A (Mob) je vylepšenou verzí torpédoborce základního typu 1936, který mnozí hráči dobře znají. Tato vylepšená verze typu 1936 se silnější výzbrojí bude na své kapitány čekat v aktualizaci War Thunderu 1.87!

Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  14 December 2018

  Opäť sme sa dočkali zaujímavých noviniek a vylepšení, ktoré určite nielen užívateľ Radeon GPU ocení. AMD zapracovalo v niekoľkých oblastiach a prináša výrazne vylepšený "Overlay", teda prekrytie rozhraním, kedy počas hrania, streamovanie a pod. Máte prístup k priamemu ovládanie viacerých prvkov, vrátane výkonu grafiky (Wattman), je možné sledovať výkon a rad ďalších vecí.

  Explore the Story

  19 October 2018

  Zla sprava hlavne pre majitelov Intel CPU, Nové záplaty na Meltdown a Spectre znížia výkon hlavne (Intel CPU) až o 20-30% !

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info