Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie
×

Warning

Joomla\CMS\Cache\Storage\FileStorage::_deleteFolder JFolder: :delete: Could not delete folder. Path: /www/c/s/u69013/public_html/cache/com_content

M3 Bradley je součástí rodiny amerických bojových vozidel Bradley, které byly zařazeny do výzbroje americké armády počátkem 80. let. Tankisté se mohou těšit na toto ikonické a dlouho očekávané vozidlo již v nadcházející aktualizaci War Thunderu 1.85!

 

Stručně: Vysoce mobilní americký pásový průzkumný stroj vyzbrojený rychlopalným kanónem a smrtícími PTŘS.

Něco z historiehide

Vývoj vozidla Bradley začal koncem 50. let minulého století, když americká armáda začala hledat náhradu za zastarávající M113 APC. Navzdory tomu, že vývoj začal poměrně brzy, nedostal se nástupce M113 do výzbroje americké armády ani v následujících dvaceti letech.

Důvodem byly neustále se měnící specifikace, požadavky a vojenské doktríny, které neustále zasahovaly do vývoje. Neustále se měnící požadavky pak byly důsledkem různých technických a politických problémů, které během vývoje vyvstaly.

Nakonec v roce 1978 byl finální design představen armádě, která o dva roky později dala zelenou sériové výrobě. Bradley, pojmenovaný po americkém generálovi z 2. sv. války Omaru Bradleym, vznikl ve dvou verzích, které se od sebe vzhledově moc nelišily.

Zatímco byl M2 Bradley zamýšlen jako BVP, schopný převážet a podporovat pěchotní jednotky, verze M3 Bradley CFV (Cavalry Fighting Vehicle) měla provádět průzkumné a výzvědné činnosti. Schopnost převážet pěchotu nahradil vylepšený komunikační systém a větší zásoba munice.

Bradley byl zařazen do výzbroje americké armády v roce 1981 a během operací v Zálivu a dalších konfliktech se dočkal důkladné zkoušky ohněm. Navzdory několika neúspěšným pokusům o náhradu Bradleyho novým vozidlem zůstává tento stroj ve výzbroji americké armády dodnes - celkově bylo vyrobeno přes 6500 vozidel.

image

image

Ve War Thunderu bude Bradley prvním bojovým vozidlem pěchoty, které se objeví v americkém stromě bojových vozidel v aktualizaci 1.85. Extrémně mobilní a dobře výzbrojený dokáže Bradley vyvolat strach i ve velitelích sedídích v nejsilněji pancéřovaných bitevních tancích!

Tak jako většina ostatních vozidel této třídy, i M3 Bradley je jen lehce pancéřovaný a odolá tak maximálně palbě z těžkého kulometu, nebo lehkého kanónu - a to díky jeho laminátovo-hliníkovém pancéřování. I když toto řešení nenabízí kdovíjak dobrou ochranu, je velmi lehké, což má pozitivní vliv na mobilitu vozidla.

Stáhnout tapetu:

Když už jsme zmínili mobilitu - M3 Bradley dokáže díky svému naftovému motoru o výkonu 600 koní vyvinout rychlost až 66 km/h na silnici. To z něj sice nedělá nejrychlejší vozidlo své třídy, ale je to více než dostačující na rychlý pohyb na bojišti a vymanévrování potenciálních protivníků, a to i v relativně obtížném terénu.

Kuriozita: Strastiplný vývoj BVP Bradley byl ztvárněn v satirické komedii "Války Pentagonu" podle stejnojmenné knihy, jejíž autor se podílel na vývoji vozidla.

M3 Bradley je vyzbrojen 25mm kanónem, takže se na boj s nepřátelskými tanky s jejich kompozitním a reaktivním pancířem zepředu moc nehodí. Když ale využijete jeho excelentní mobility, dokáže M3 Bradley prorazit relativně tenký boční pancíř většiny bitevních tanků a díky velmi slušné kadenci 200 výstřelů za minutu během okamžiku napáchat výrazné škody.

 

Budoucí velitelé Bradley se nevyhnutelně občas ocitnou v situaci, kdy se nemohou dostat nepříteli do boku, nebo je moc daleko na efektivní použití hlavňové výzbroje. V takovém případě určitě rádi uslyšíte, že Bradley má po bocích věže výmetnice PTŘS typu TOW. Dobře známé střely TOW jsou efektivní a přesné i na velké vzdálenosti a dokáží ohrozit z přední strany i nepřátelské bitvní tanky.

Zároveň je ale důležité zdůraznit, že ze systému TOW nelze střílet za jízdy při větších rychlostech. Osádky vozidel Bradley musely při přesunech sundávat výmetnice z věže, protože při vyšších rychlostech hrozilo jejich odtržení ze závěsů. Toto bude simulováno i ve hře - výmetnice se budou automaticky zatahovat a vysunovat v závislosti na rychlosti jízdy.

Dlouho očekávaný M3 Bradley konečně dorazí do War Thunderu - v nadcházející aktualizaci 1.85. Bude dostupný všem tankistům na nejvyšší úrovni tech. stromu amerických bojových vozidel. Zatím sledujte novinky a dozvíte se více o další velké aktualizaci. Tak zatím, tankisté!

Tým War Thunder

ZDROJ: www.WarThunder.com


You are not authorised to post comments.

0
0
0
s2sdefault

eSport

29 November 2018

[eSPORT] WarThunder Víkendové turnaje na 1.12 a 2.12

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastnit, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

22 November 2018

[eSPORT] WarThunder Víkendové turnaje na 24-25.11.2018

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastnit, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

15 November 2018

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastnit, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

hráme o vianočne ceny tak nezabudnite hrat turnaje !

Explore the Story

Novinky

06 December 2018

[EVENT] AIRPOWER 2019 Najväčšia Európska Letecká show ! 6-7.9.2019

Explore the Story

30 November 2018
Je tu další kolo otázek a odpovědí s producentem War Thunderu, Vjačeslavem Bulannikovem!

Explore the Story

23 November 2018

Radi by sme sa s vami podelili o dôležité oznámenie! Teraz všetky národy vo War Thunder budú mať svoju vlastnú pobočku pozemných síl. V aktualizácii 1.85 predstavíme taliansky výskumný strom pozemných vozidiel a tak čoskoro budete môcť zažiť výnimočnú originalitu talianskych tankov a obrnených vozidiel!

Explore the Story

Tipy, Triky

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

17 November 2018

[TIP][Kamufláž] Thrustmaster eSport Kamufláž pre F6F-5 - Zadarmo

Explore the Story

15 November 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (3.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme tipy tankovej munície a ich výhody a nevýhody.

Explore the Story

Aktualizácie

13 December 2018

OTOMATIC je vysoce pokročilé italské samohybné protiletadlové dělo vyvinuté v 80. letech jako soukromý projekt společnosti OTO Melara. Tankisté War Thunderu se mohou těšit na vyčištěné nebe pomocí tohoto nejmodernějšího SPAA, které se ve hře objeví v nadcházející aktualizaci 1.85 Supersonic!

Explore the Story

13 December 2018

Aktualizace 1.85 “Supersonic” přináší do hry mnoho zajímavých přídavků a novinek. Dnes vám chceme představit jednu z nich - novou mapu pro námořní bitvy inspirovanou Ohňovou zemí!

Explore the Story

12 December 2018

OF-40 byl prvním italským poválečným tankem, jehož konstrukci silně ovlivnil německý Leopard 1. OF-40 Mk.2 se objeví ve hře v nadcházející aktualizaci hry 1.85 a hráči ho najdou na nejvyšší úrovni italského stromu bojových vozidel!

Explore the Story

Iné hry

03 November 2018

Oslavujúc celý jeden rok strieľačky Destiny 2 na Battle.net sa Activision rozhodol sprístupniť na určitý čas základnú hru na PC úplne zadarmo.

Explore the Story

23 October 2018

Tento víkend sme v destinácii Destination: Star Trek v Birminghame odhalili náš plán pre zvyšok roku 2018 a prvú polovicu roku 2019. Chcete vedieť, čo príde na svete Star Trek Online?

Explore the Story

19 October 2018

Spojili sme sa s Gaijin Entertainment na oslavu sezóny Halloween v Crossout!

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  19 October 2018

  Zla sprava hlavne pre majitelov Intel CPU, Nové záplaty na Meltdown a Spectre znížia výkon hlavne (Intel CPU) až o 20-30% !

  Explore the Story

  15 October 2018

  Nové ovládače pre AMD grafické karty pridávajú pre nové windows 1809 a nové funkcie a opravujú nejaké bugy

  Explore the Story

  10 September 2018

  V posledných dňoch sa postupne používateľom prehliadača Chrome nainštalovala verzie 69, ktorá priniesla niekoľko noviniek. Prinajmenšom dve nie sú hodnotené vyslovene pozitívne, takže sa na ne pozrieme.

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info

  - CSM- FINANČNÁ ZBIERKA 2019
  • -CSM- FINANČNÁ ZBIERKA 2019
  • Ahojte Priatelia, blíži sa nám koniec roku
  • Každý sa môže podieľať na Finančom fungovaní -CSM-
  • Informacie po prihlásení: MOJE -CSM- / finančna zbierka
  • alebo tu https://bit.ly/2N8XUyi
  • Všetkým Vopred Ďakujem!
  • Aktualny stav máme 40% z cielovej sumy
  eSport CW Sezóna 1.1.2019
  • Ahojte Cimrmani
  • WT eSport CW Sezóna ZAČINA 1.1.2019
  • Informacie nájdete po prihlásení pod ESPORT
  • alebo tu https://bit.ly/2G1DUvg
  • Pripravte sa začíname Trénovat!
  -CSM- Sleduj Komunitné Sútaže
  • Ahojte Cimrmani
  • Aktuálne prebiehajúce sútaže
  • Informacie nájdete po prihlásení
  • MOJE -CSM- / zoznam sútaži
  • alebo https://bit.ly/2QEdxzH