Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie

Dnes se trochu rozpovídáme o změnách v mechanice poškození a oprav v Realistických bitvách bojových vozidel. Jak asi víte, tak momentálně se bez vyzkoumaného modulu Náhradních dílů lze opravit jen na strategickém bodu.

Pokud poškozenému tanku nepomůžou spoluhráči, zůstane nepohyblivý, nebo bez funkční zbraně až do konce bitvy. Tank s vyzkoumaným modulem Náhradních dílů opraví poškození za 10-30 sekund (v závislosti na síle utrpěného poškození, počtu přeživších členů osádky a jejich schopnosti oprav). Takto to ve hře dosud fungovalo.

 

 

Po nedávné diskuzi o modulech a změnám, které se jich týkají, jsme se rozhodli přepracovat tuto funkčnost a zároveň vzít v potaz následující:

 • Snížit rozdíly ve schopnosti znovunabytí bojové schopnosti mezi vylepšeným a nevylepšeným vozidlem.
 • Zachovat stávající hratelnost v pozemních Realistických bitvách co se týče důležitosti způsobeného poškození.
 • Učinit hru zajímavější pro nevylepšená vozidla.

 

Plánujeme tedy změnit funkci kritického poškození povolením polní opravy, která bude dostupná vždy a všem vozidlům.

 

Bude to fungovat takto:

 1. Zničený motor úplně znemožní na 20 sekund pohyb vozidla, po uplynutí této doby bude motor vrácen na 40% své původní hodnoty výkonu.
 2. Zničená převodovka úplně znemožní na 20 sekund pohyb vozidla, po uplynutí této doby bude omezen rozsah pro zařazení rychlosti na polovinu.
 3. Zničený vodorovný posun věže zablokuje pohyb věž/e, nebo zbraň/e na 15 sekund, po uplynutí této doby bude rychlost otáčení omezena na 3 stupně/s.
 4. Zničený mechanismus svislého náměru omezí svislý pohyb zbraně v rozsahu ±1,5 stupně od náklonu, při kterém byla zbraň zasažena.
 5. Zničená hlaveň znamená značné postihy při střelbě: 20x větší rozptyl vypálené střely a 2x menší úsťová rychlost a průrazná schopnost.

 

Pokud je bojové vozidlo vybaveno modulem Náhradní díly, hráč ho může kdykoliv v bitvě aktivovat a začít tak opravovat svoje vozidlo do plné bojové schopnosti. Bez tohoto modulu ale bude muset dojet na zabraný strategický bod a provést opravy tam. Zároveň zůstala plně zachována funkce pomoci s opravami pro členy skupiny/lehká vozidla týmu. Procesy automatické částečné obnovy poškozených částí vozidla mohou probíhat současně a nijak se navzájem neovlivňují.

Myslíme si, že tyto změny budou mít pozitivní dopad na hratelnost nevyzkoumaných bojových vozidel a zároveň zjednoduší jejich funkci bez velkých změn v mechanikách boje v Realistických bitvách. Zveme všechny hráče, aby se zúčstnili konstruktivního dialogu k této změně a těšíme se na vaše komentáře.

Rádi bychom dodali krátké vysvětlení a znovu zdůraznili, že účelem těchto změn je zvýšit zábavu, kterou při hře s nevyzkoumanými stroji hráči ve hře zažívají.

 

Neplánujeme těmito změnami překopat základy hratelnosti v RB, ani to, jaký má způsobené poškození dopad na hru. I teď budete mít po způsobení poškození nepříteli určitý čas na "dodělání" ho, ale pokud se vám to nepodaří, nepřítel se stane znovu nebezpečným. Nedá se spoléhat na to, že nepřítel nemá vyzkoumaný modul "oprav". Bez jeho výzkumu pak hráči budou mít větší šanci dostat se na strategický bod, kde se mohou plně opravit, nebo získat v beznadějné situaci podporu od spoluhráčů.

 

Jsme připraveni zvážit různé možnosti týkající se této mechaniky v závislosti na diskuzi na fóru - například upravit navrhované změny v poškození hlavně, kompletně znemožnit palbu, nebo vůbec neměnit mechaniky poškození zbraní a omezit jen pohyblivost vozidla. Podle našich zkušeností je dopad na vlastnosti děla při jeho kritickém poškození dostatečně silný, a proto jsme se pro RB rozhodli pro tuto možnost. Ale nic není vytesáno do kamene a proto od vás uvítáme konstruktivní kritiku a návrhy.

Tým War Thunder

ZDROJ: www.WarThunder.com


You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

28 May 2019

Hráči War Thunderu!

Před měsícem jsme vyhlásili Finále War Thunder ligy. Dnes představíme turnajové hodnocení nutné k účasti v těchto turnajích.

Pro účast v grandfinále a finálových turnajích Zlaté divize ligy musí hráči získat následující turnajové ohodnocení v žebříčku:

Explore the Story

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

Novinky

10 March 2021
Aktualizace "Ixwa Strike" - seznam změn
 

Do hry dorazila nová řada jihoafrických bojových vozidel, první proudové letadlo s variabilní geometrií křídel a více než třicítka nové bojové techniky! Nová mapa, taktické střely vzduch-země a HUD pro piloty spolu s novými grafickými efekty, novými zvuky střelby pro letadla a mnoho dalšího!

 

Explore the Story

17 November 2020

Nová verze Dagor engine, první bitevní lodě, nové letadlové lodě, nová obloha, letadla svislého vzletu a mnoho dalších důležitých změn.

Explore the Story

01 August 2020

Od 7.8.2020 od 13:00 do 31.8.2020 do 13:00

Získejte hvězdy⭐ plněním úkolů maratonu. Čím více hvězd získáte, tím víc cen dostanete: prémiové a eventové stroje, speciální emblémy ze série "Mýtická stvoření" a dekorace "Zbraně"!

 

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

09 November 2020

M1128 Stryker MGS je americké kolové obrněné vozidlo, vyvinuté na počátku nového tisíciletí jako překlenující stroj mezi stávajícími těžšími a lehčími bojovými vozidly. Velmi očekávaný Stryker MGS se brzy dostane do nejvyšších řad amerického stromu pozemních sil, kdy do War Thunderu dorazí v rámci nadcházející velké aktualizace „New Power“!

Explore the Story

06 November 2020

T-90A je modernizovaný tank řady T-72B s výrazně vylepšenými bojovými vlastnostmi. Čekali jste na to dlouho - nový vrchol sovětské sestavy konečně dorazí do War Thunderu!

Explore the Story

06 November 2020

USS North Dakota byla druhá ze dvou amerických bitevních lodí třídy Delaware, postavených americkým námořnictvem koncem 20. let jako reakce na výskyt bitevních lodí typu dreadnought. S vydáním velké aktualizace „New Power“ se USS North Dakota stane jednou z prvních amerických bitevních lodí dostupných kapitánům War Thunderu!

Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  30 May 2019

  Po dlhej medzere po vydaní PCI Express 3.0 v roku 2010 skupina PCI Special Interest Group (PCI-SIG) pripravila plán na urýchlenie vývoja a vydania následných štandardov PCIe. V nadväznosti na tento plán, koncom roka 2017 skupina vydala PCIe 4.0, ktorý zdvojnásobil šírku pásma PCIe 3.0. Teraz menej ako dva roky po PCIe 4.0 - a prvý hardvér pre tento štandard práve pristáva - skupina je opäť s vydaním špecifikácie PCIe 5.0, ktorá opäť zdvojnásobuje šírku pásma dostupnú prostredníctvom linky PCI Express.

  Explore the Story

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info