Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie

Exportní verze amerického vrtulníku Iroquois pro německou armádu se zvětšeným trupem, novým rotorovým systémem a novým motorem!

 
Něco z historie
 

Při ostrém používání víceúčelových vrtulníků UH-1 se ukázalo, že se jedná o efektivní stroj, netrpící žádnými zásadními nedostatky. Není proto náhoda, že se o vrtulníky Iroquois začali zajímat spojenci Spojených států. Po vypuštění verze UH-1D se vláda Západního Německa rozhodla zakoupit licenci na výrobu nejnovější verze vrtulníků Iroquois v německých továrnách, zejména v Dornieru. V období od února 1967 až do konce roku 1981 vyrobily německé firmy 352 vrtulníků UH-1D.

Jak se německá verze UH-1D liší od svého předchůdce? Zejména velikostí. Byla výrazně zvýšena nosnost helikoptéry - modifikace UH-1D měla širší trup, celková délka vrtulníku narostla o více než jeden metr. Dále byl použit nový rotor s širšími listy a stabilizátory pohyblivé ve všech osách jako tomu bylo u UH-1C. Proměnou prošel i nos stroje: spodní část trupu byla zaoblená a proběhly úpravy umístění antén a pozičních světel. Německý výrobce se rozhodl nepoužít pancéřové sedačky pilotů, které byly použity na vrtulnících Iroquois ve Vietnamu. Pro UH-1D ve War Thunderu jsme vybrali několik konfigurací výzbroje použitých u série UH-1.

image
 

Ve hře najdete UH-1D na 5. úrovni ve stromu německých vrtulníků. Piloti německých vrtulníků Iroquois mají k dispozici šestihlavňové rotační kulomety ráže 7,62 mm, umístěných ve dvou kontejnerech po bocích trupu, dále neřízené rakety Hydra-70 a nakonec šest PTŘS typu AGM-22, které dokáží prorazit většinu pozemních cílů na této úrovni.

news_uh_1d_germ_com_773f07ce346ac5599e90
Stáhnout tapetu: 1280x1024 1920x1080 2560x1440

Stejně jako americké UH-1B a UH-1C, i německý Iroquois zapadne dobře do bitev na 5. úrovni a má potenciál vypořádat se i s pokročilejšími vozidly. Protože vrtulník nemá pancéřování a jen jeden motor, musí se jeho piloti naučit vyhýbání nepřátelské palbě. Jako první modifikaci doporučujeme vyzkoumat neprůstřelné vesty pro piloty. Dokud nebudete mít k dispozici PTŘS, doporučujeme se vyhýbat větším šarvátkám s nepřátelskými vozidly a soustředit se jen na "snipery" a lehce obrněné stroje. Jakmile namontujete protitankové řízené střely, otevře se vám spousta nových možností. Díky šestici střel můžete v klidu vyzobat několik protivníků během jednoho vzletu. Dokud si budete držet odstup, pečlivě mířit a povede se vám zůstat mimo zaměřovače protiletadlové obrany, nebudete mít konkurenci!

uh_1d_germ_06_1280h720_65199b33d124e6ef7

 

uh_1d_germ_05_1280h720_b719bf25f276f3e1f

 

UH-1D bude dostupný pro všechny spolu s vydáním aktualizace War Thunderu 1.83!

Tým War Thunder

ZDROJ: www.WarThunder.com


You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

28 May 2019

Hráči War Thunderu!

Před měsícem jsme vyhlásili Finále War Thunder ligy. Dnes představíme turnajové hodnocení nutné k účasti v těchto turnajích.

Pro účast v grandfinále a finálových turnajích Zlaté divize ligy musí hráči získat následující turnajové ohodnocení v žebříčku:

Explore the Story

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

Novinky

10 March 2021
Aktualizace "Ixwa Strike" - seznam změn
 

Do hry dorazila nová řada jihoafrických bojových vozidel, první proudové letadlo s variabilní geometrií křídel a více než třicítka nové bojové techniky! Nová mapa, taktické střely vzduch-země a HUD pro piloty spolu s novými grafickými efekty, novými zvuky střelby pro letadla a mnoho dalšího!

 

Explore the Story

17 November 2020

Nová verze Dagor engine, první bitevní lodě, nové letadlové lodě, nová obloha, letadla svislého vzletu a mnoho dalších důležitých změn.

Explore the Story

01 August 2020

Od 7.8.2020 od 13:00 do 31.8.2020 do 13:00

Získejte hvězdy⭐ plněním úkolů maratonu. Čím více hvězd získáte, tím víc cen dostanete: prémiové a eventové stroje, speciální emblémy ze série "Mýtická stvoření" a dekorace "Zbraně"!

 

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

09 November 2020

M1128 Stryker MGS je americké kolové obrněné vozidlo, vyvinuté na počátku nového tisíciletí jako překlenující stroj mezi stávajícími těžšími a lehčími bojovými vozidly. Velmi očekávaný Stryker MGS se brzy dostane do nejvyšších řad amerického stromu pozemních sil, kdy do War Thunderu dorazí v rámci nadcházející velké aktualizace „New Power“!

Explore the Story

06 November 2020

T-90A je modernizovaný tank řady T-72B s výrazně vylepšenými bojovými vlastnostmi. Čekali jste na to dlouho - nový vrchol sovětské sestavy konečně dorazí do War Thunderu!

Explore the Story

06 November 2020

USS North Dakota byla druhá ze dvou amerických bitevních lodí třídy Delaware, postavených americkým námořnictvem koncem 20. let jako reakce na výskyt bitevních lodí typu dreadnought. S vydáním velké aktualizace „New Power“ se USS North Dakota stane jednou z prvních amerických bitevních lodí dostupných kapitánům War Thunderu!

Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  30 May 2019

  Po dlhej medzere po vydaní PCI Express 3.0 v roku 2010 skupina PCI Special Interest Group (PCI-SIG) pripravila plán na urýchlenie vývoja a vydania následných štandardov PCIe. V nadväznosti na tento plán, koncom roka 2017 skupina vydala PCIe 4.0, ktorý zdvojnásobil šírku pásma PCIe 3.0. Teraz menej ako dva roky po PCIe 4.0 - a prvý hardvér pre tento štandard práve pristáva - skupina je opäť s vydaním špecifikácie PCIe 5.0, ktorá opäť zdvojnásobuje šírku pásma dostupnú prostredníctvom linky PCI Express.

  Explore the Story

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info