Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie

Merkava Mk.3D je pozdější modifikací známého izraelského bitevního tanku, vyvinutá v 80. letech. Díky vylepšení po všech stránkách, ale zejména v palebné síle díky novému 120mm dělu bez vývrtu, bude Merkava Mk.3D brzy k dispozici tankistům War Thunderu v nadcházejícím crafting eventu!

Ve zkratce: Pokročilá modifikace izraelského bitevního tanku Merkava, která v sobě zahrnuje podstatné vylepšení mobility, palebné síly a ochrany.

 

 

Merkava Mk.3D, hlavní bitevní tank, USA, VII. úroveň

Klady

 • Nové 120mm dělo bez vývrtu
 • Zesílené pancéřování
 • Vylepšená mobilita

Zápory

 • Stále nižší mobilita než většina ostatních špičkových MBT
 • Vyšší hmotnost
Něco z historie

Ihned po zahájení výroby tanku Merkava Mk.2 v roce 1983 začali izraelští inženýři pracovat na nové verzi tanku s označením Mk.3. Merkava Mk.3 představila významná vylepšení oproti předchozím variantám téměř po všech stránkách. Primárně se však upgrady soustředily na vylepšení ochrany - přidáním dalšího pancéřování na trup - a také montáží nově vyvinutého 120mm hladkého děla IMI MG251, přímo určeného pro novou variantu Merkavy pro zvýšení palebné síly.

Výroba modelu Merkava Mk.3 začala na konci 80. let a první vozidla se k jednotkám dostala v prosinci 1989. Merkava Mk.3 zůstala ve výrobě až do roku 2003, do kterého bylo vyrobeno přibližně 650 vozidel. Merkava Mk.3 tedy v současnosti patří na hrot izraelských obrněných jednotek.

obraz
obraz

Ve War Thunderu se Merkava Mk.3D objeví na nejvyšších úrovních amerických vozidel jako dárkový stroj, který do hry dorazí v rámci nadcházející crafting akce „Stratég“. Ve své podstatě zůstává Merkava Mk.3D stejná jako její předchozí verze, kterou již někteří tankisté možná znají, ale nová verze tanku dostala několik vylepšení, které jí umožní popasovat se s některými dalšími špičkovými MBT ve War Thunderu. Podívejme se blíže!

Začněte jedním z nejnápadnějších vylepšení vozidla - palebnou silou. Na rozdíl od předchozích iterací představuje Merkava Mk.3 domácí izraelské 120mm hladké dělo, které sdílí mnoho svých balistických vlastností s široce používaným dělem Rh 120 a jeho derivátů. Toto podstatné vylepšení palebné síly Merkavy umožní velitelům tohoto vozidla zapojit se do přestřelek na větší vzdálenosti; zároveň se jim bude mnohem pohodlněji bojovat s jinými, těžce obrněnými bitevními tanky na nejvyšších úrovních. Kromě toho má Merkava jeden z nejsilnějších kinetických nábojů ve hře!

Stáhnout tapetu:

Merkava Mk.3D dále nabízí silnější pancéřování, zejména na věži. V této části vozidla se nyní nachází dodatečný kompozitní pancíř, který zvyšuje odolnost Merkavy zejména proti kumulativní munici, ale mírně také vůči té kinetické. Trup tanku zároveň dostal o něco silnější pancíř, aby byla vylepšena ochrana životně důležitých součástí, jako například motoru. Za zmínku stojí také laserový varovný systém, několik druhů kouřových granátů a chráněné zásobníky munice!

Když už mluvíme o motoru, v této části Merkavy došlo také k významným vylepšením. Jmenovitě je Merkava Mk.3D vybavena přeplňovaným vznětovým motorem Continental AVDS-1790-9AR, který je schopný vyvinout výkon až 1200 koní. Výsledkem je, že dodatečný výkon nejen vyrovná zvýšení hmotnosti oproti předchozím variantám, ale také zvýší maximální rychlost vozidla na zpevněných cestách až na 60 km/h.

Vzato kolem a kolem, Merkava Mk.3D není jen vhodným přírůstkem do sbírky všech tankistů ve hře, ale představuje také zásadní skok ve výkonu oproti předchozím iteracím vozidla. Pokud jste fanoušky Merkav, pak je Merkava Mk.3D ve vašem arzenálu nutností. Na druhou stranu, pokud jste si dosud mysleli, že Merkavě vždycky něco chybělo, zvažte možnost získat tank Merkava Mk.3D pro sebe, protože byste mohli změnit názor.

 

Merkava Mk.3D přichází do War Thunderu jako součást nadcházející crafting akce. Další podrobnosti o tom, jak tankisté budou moci vozidlo získat, budou brzy zveřejněny, takže sledujte novinky. Do té doby přejeme šťastný lov, tankisté!

 

eSport

28 May 2019

Hráči War Thunderu!

Před měsícem jsme vyhlásili Finále War Thunder ligy. Dnes představíme turnajové hodnocení nutné k účasti v těchto turnajích.

Pro účast v grandfinále a finálových turnajích Zlaté divize ligy musí hráči získat následující turnajové ohodnocení v žebříčku:

Explore the Story

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

Novinky

01 August 2020

Od 7.8.2020 od 13:00 do 31.8.2020 do 13:00

Získejte hvězdy⭐ plněním úkolů maratonu. Čím více hvězd získáte, tím víc cen dostanete: prémiové a eventové stroje, speciální emblémy ze série "Mýtická stvoření" a dekorace "Zbraně"!

 

Explore the Story

27 May 2020

S vydáním aktualizace War Thunderu “Starfighters” začínáme s betatestem italského námořnictva - Regia Marina! Během testování bude testerům k dispozici výzkum i nákup italských plavidel bez omezení - testerem se rozumí hráč, který splnil speciální úkoly, nebo si koupil alespoň jeden z balíčků, které s sebou nesou přístup k testování.

Explore the Story

26 May 2020

WAR THUNDER PŘEDSTAVUJE velkou aktualizaci „Starfighters“

Představujeme War Thunder: Starfighters, zbrusu novou velkou aktualizaci, která přináší italské námořnictvo, japonské vrtulníky, několik ikonických proudových letadel, včetně slavné rodiny F-104! Čekají na vás nová bojová vozidla, přepracované mapy a mnoho vylepšení, oprav a spousta dalších překvapení!

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

22 October 2020

Jedním z neobvyklých vozidel ve hře bude systém protivzdušné obrany Roland 3 na podvozku náklaďáku MAN! V další velké aktualizaci War Thunderu se do bitvy zapojí mocný nováček!

 

Explore the Story

22 October 2020

VFM 5 byl lehký tank vyvinutý britskou společností Vickers v 80. letech na základě předešlého amerického projektu. Tankisté War Thunderu se brzy mohou těšit na řízení tohoto jedinečného anglo-amerického hybridu, který bude v nadcházející velké aktualizaci k dispozici jako nový špičkový lehký tank ve stromu britských bojových vozidel!

Explore the Story

22 October 2020

Lorraine 37L Antichar je francouzský experimentální stíhač tanků, narychlo vyvinutý během invaze do Francie jako dočasné opatření ve snaze posílit armádu. V nadcházející velké aktualizaci se tankisté mohou těšit na příjezd Lorraine 37L do nižších řad tech. stromu francouzských bojových vozidel War Thunderu!

Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  30 May 2019

  Po dlhej medzere po vydaní PCI Express 3.0 v roku 2010 skupina PCI Special Interest Group (PCI-SIG) pripravila plán na urýchlenie vývoja a vydania následných štandardov PCIe. V nadväznosti na tento plán, koncom roka 2017 skupina vydala PCIe 4.0, ktorý zdvojnásobil šírku pásma PCIe 3.0. Teraz menej ako dva roky po PCIe 4.0 - a prvý hardvér pre tento štandard práve pristáva - skupina je opäť s vydaním špecifikácie PCIe 5.0, ktorá opäť zdvojnásobuje šírku pásma dostupnú prostredníctvom linky PCI Express.

  Explore the Story

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info