Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie
×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 76

Piloti a tankisté,

je tu další kolo otázek a odpovědí s producentem War Thunderu Vjačeslavem Bulannikovem!

 

Letectvo:

Otázka: Francouzi dostavěli a používali He-177 A-3 ve společnosti SNCASE. Objeví se ve hře toto letadlo ve formě prémiového, nebo eventového stroje? Nebo He-274, který také Francouzi dostavěli a používali?

Odpověď: He-274 nebyl využíván jako bombardér, takže to není moc pravděpodobné. Dát He-177 Francii by znamenalo dát to stejné Američanům a Angličanům, kteří toto letadlo také zkoušeli a používali. Momentálně to neplánujeme. Nechme Němce užívat si své bombardéry He-177 na které tak dlouho čekali.

Otázka: Na 6. úrovni je mnoho moderních strojů, ale ve hře stále chybí spousta důležitých letadel z 2. sv. války jako B-26 Marauder, P-51B/C, Avro Manchester, Fairy Battle, Westland Lysander, Boulton Paul Defiant a další, jako například různé bombardovací verze Mosquita a první stíhací verze Blenheimu. Plánujete stále tato letadla do hry přidat?

Odpověď: Žádný z uvedených strojů nevylučujeme.

Otázka: Je možné dát Itálii Fiat G.59? Měl kanónovou výzbroj a motor Rolls Royce Merlin. Třeba jako prémiový stroj?

Odpověď: Podle našeho průzkumu byla postavena jen kanónová maketa pro Sýrii. Nemáme k dispozici jasný důkaz, že kanónová verze opravdu existovala. Na některých syrských fotkách jsou vidět kulomety. Letadlo bylo používané hlavně jako výcvikové a bylo vyzbrojeno dvojicí kulometů Breda, což je na danou úroveň slabota. Na tuto úroveň plánujeme jiná zajímavá prémiová letadla.

Otázka: Model německé P-47 nevypadá korektně. Kořistní německé P-47 byly verze "Razorback", neměly kapkovitý překryt kabiny. Plánujete to opravit?

Odpověď: Provedeme to spolu s nevyhnutelnou grafickou aktualizací modelů P-47. Hráči i vývojáři chtějí mít ve hře předchozí "Razorback" verzi.

Bojová vozidla:

Otázka: Uvidíme další samohybné protiletadlovky na středních úrovních jako AMX-13 DCA (dvojitý 30mm) a Typ 61 SPAAG? Japonsko i Francie by si definitivně zasloužily více samohybných protiletadlovek.

Odpověď: Bohužel jsme při průzkumu informací a materiálů o těchto vozidlech narazili na problémy, ale jejich přítomnost ve hře zatím nevylučujeme. Japonský prototyp s univerzálním 76mm dělem vypadá zajímavě.

Otázka: Plánujete přidat další americké těžké tanky (třeba jako prémiové)? Stále chybí T26E5, 155mm T30 a další.

Odpověď: Ano, plánujeme přidat další americké těžké tanky, alespoň dva. Které to jsou, to vám zatím neřekneme :).

Otázka: Japonským bojovým vozidlům na 5. a 6. úrovni chybí spousta vozidel, která by šla implementovat, ale také i spousta variant jako STB-2/3/4/5 a 6 prototypy, dále pak Typ 74 B až F a verze Typu 74 G/Kai, které by všechny šly oddělit od stávajících tanků STB-1 a Typ 74. Plánujete implementovat více variant těchto strojů? Třeba nějaký model STB jako prémiový stroj 5. úrovně?

Odpověď: Bohužel o těchto strojích neexistuje dostatek informací a to ani obrazových; celé to navíc komplikuje fakt, že si jsou tyto tanky velmi podobné. Z tohoto důvodu zatím nad přidáním dalších variant neuvažujeme.

Toto jsou otázky od maďarské komunity:

Otázka: Existuje šance, že ve hře uvidíme maďarské stroje? Pokud ano, tak v jakém tech. stromu je najdeme?

Odpověď: Šance existuje, spíše ve formě jednotlivých strojů, nebo s prémiovým statusem u jiných národů.

Otázka: Plánujete implementovat systém odklonění PTŘS?

Odpověď: Nad něčím takovým přemýšlíme.

Otázka: Má hra technické omezení, které by zabraňovalo implementaci přídavného spalování?

Odpověď: Pokud víme, tak ne.

Otázka: Můžeme čekat brzy funkci přetáčení nazpět v záznamech?

Odpověď: "Brzy" - nepravděpodobně.

Otázka: Plánujete do hry dostat tzv. "nultou úroveň", ve které by byly stroje z 1. sv. války a meziválečného období?

Odpověď: Momentálně takové plány nemáme.

Otázka: Je plně vymodelována balistika letecké i pozemní munice?

Odpověď: Pro naše účely je vymodelovaná dostatečně, když vezmeme v potaz, že v jedné bitvě může být v jeden moment počítáno několik tisíc střel.

Otázka: Jak přesně se počítá aktivita v bitvě? Mezi hráči koluje spousta mýtů a legend.

Odpověď: Používáme poměrně komplikovaný výpočet, ale zjednodušeně řečeno je aktivita v bitvě úměrně závislá na počtu získaných bodů a neúměrně závislá na času trvání celé bitvy.

Otázky můžete pokládat v angličtině na našem oficiálním fóru v sekci "Otázky na tým".

ZDROJ: www.WarThunder.com

DISKUTUJ: na fóre


You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

28 May 2019

Hráči War Thunderu!

Před měsícem jsme vyhlásili Finále War Thunder ligy. Dnes představíme turnajové hodnocení nutné k účasti v těchto turnajích.

Pro účast v grandfinále a finálových turnajích Zlaté divize ligy musí hráči získat následující turnajové ohodnocení v žebříčku:

Explore the Story

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

Novinky

12 October 2019

Materiály z Operace "Loděnice" nyní lze nejen obchodovat na trhu, ale také jejich pomocí můžete vyhrát další ceny, nebo je vyměnit za Dluhopisy.

Explore the Story

05 October 2019
Od 3.10 od 13:00 do 14.10 do 13:00
 
Sestavujte obrněné čluny MBK-161 a vyměňte je za tank VT1-2, stíhačku Whirlwind P.9 a vrtulník H-34.
Explore the Story

05 October 2019

Nové emblémy budou dostupné jen omezený čas, po jehož uplynutí budou nahrazeny novými. Hráčům zůstanou již odemknuté emblémy napořád!

Do hry jsme přidali emblémy, které budou dostupné do 18. října;. Najdete je v nabídce úpravy strojů v sekci “week’s latest”.

Z technických důvodů jsme museli o pár dní zpozdit vydání nových emblémů.

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

17 October 2019

Ve zkratce: Lehké obrněné vozidlo nejvyšších úrovní v sovětském tech. stromě, vyzbrojené 100mm dělem a 30mm kanónem! Na konci 70. let začala továrna Kurganmašzavod vyvíjet nové bojové vozidlo pěchoty, které mělo nahradit BMP-1. Vozidlo bylo postaveno na novém experimentálním podvozku určeného pro lehký tank. První modely měly být vybaveny 30mm kanónem ve formě primární výzbroje a také granátomety, kulomety a PTŘS. Armáda ale považovala takovou výzbroj za nedostatečnou a uvedla, že oproti BMP-1 nenabízí žádnou skutečnou výhodu. Aby se situace napravila, navrhli inženýři z Tuly novou věžičku s následující výzbrojí: 100mm poloautomatické dělo (také jako odpalovací zařízení PTŘS), 30mm automatický kanón a kulomet PKT.

 

Explore the Story

17 October 2019

Na konci 70. let začala továrna Kurganmašzavod vyvíjet nové bojové vozidlo pěchoty, které mělo nahradit BMP-1. Vozidlo bylo postaveno na novém experimentálním podvozku určeného pro lehký tank. První modely měly být vybaveny 30mm kanónem ve formě primární výzbroje a také granátomety, kulomety a PTŘS. Armáda ale považovala takovou výzbroj za nedostatečnou a uvedla, že oproti BMP-1 nenabízí žádnou skutečnou výhodu. Aby se situace napravila, navrhli inženýři z Tuly novou věžičku s následující výzbrojí: 100mm poloautomatické dělo (také jako odpalovací zařízení PTŘS), 30mm automatický kanón a kulomet PKT.

Explore the Story

16 October 2019

Centurion Action X je experimentální variantou bitevního tanku Centurion, která byla vyvinuta na počátku 50. let 20. století a má nově navrženou věž „bez mantletu“. Centurion Action X již brzy posílí vysoké úrovně britských pozemních vozidel v nadcházející aktualizaci War Thunderu 1.93!

Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  30 May 2019

  Po dlhej medzere po vydaní PCI Express 3.0 v roku 2010 skupina PCI Special Interest Group (PCI-SIG) pripravila plán na urýchlenie vývoja a vydania následných štandardov PCIe. V nadväznosti na tento plán, koncom roka 2017 skupina vydala PCIe 4.0, ktorý zdvojnásobil šírku pásma PCIe 3.0. Teraz menej ako dva roky po PCIe 4.0 - a prvý hardvér pre tento štandard práve pristáva - skupina je opäť s vydaním špecifikácie PCIe 5.0, ktorá opäť zdvojnásobuje šírku pásma dostupnú prostredníctvom linky PCI Express.

  Explore the Story

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info