Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie

Ahoj, připravujeme spuštění nové sezóny módu Světová válka, která nebude omezena jen na nové scénáře. Nyní budete mít možnost bojovat jen v plně vyzkoumaných strojích, velitelé budou odměňováni a mise budou rozmanitější, včetně nových armád a herních mechanik. Pojďme se blíže podívat na novinky ze sezóny "Útok z moře".

Maximální bojová schopnost

Pro hráče byl jedním z problémů režimu Světová válka nutnost vlastnit spoustu různých strojů pro různé bitvy. Pokud takový stroj nebyl umístěn na liště s posádkami, hráči dostali v bitvě k dispozici stroj ve výchozím stavu (tedy bez vyzkoumaných modifikací). To často v rukou nezkušených hráčů vedlo ke ztrátě takového stroje.

Tady je plně vyzkoumaný tank, letadlo nebo loď!

Nyní dostane před bitvou stroje s plně vyzkoumanými modifikacemi, i když daný národ třeba vůbec nemáte vyzkoumaný.

Tímto jsme se snažili zamezit nepříjemným situacím ve formě ztráty vzácného stroje a zároveň jsme zjednodušili účast v módu Světová válka pro hráče, kteří zatím nemají vyzkoumané všechny národy ve hře.

Skupiny bojové techniky

Otevřením Světové války všem herním národům jsme nezapomněli na hromadu všemožné bojové techniky, kterou tyto země disponují. Nyní už nebudou armády reprezentovat konkrétní modely vozidel, ale skupiny s daným číslem s "virtuálním složením" - výběrem několika modelů strojů, které lze v bitvě použít.

Nové mechaniky nám dovolí dostat do Světové války spoustu vzácné bojové techniky, včetně prémiových a eventových strojů.

A takto to bude fungovat! Během přípravné fáze si budete moci zvolit jeden z několika strojů z každé skupiny reprezentované v armádě. Vybrané stroje budou přiděleny s plně vyzkoumanými modifikacemi, podvěsnou výzbrojí a dokonce i dodatečnými pozicemi pro osádku v případě mnoha skupin v dané armádě.

Hráči, kteří dané stroje nemají vyzkoumány (libovolného národa) také dostanou stroje s plně vyzkoumanými modifikacemi z každé skupiny bez možnosti jejich výběru.

V nové sezóně Světové války jste 100% bojově připravení!

[ Pravidla pro nasazení v bitvě ]

Nové armády

Námořnictvo připlulo do Světové války, ale jejich pomoc nebude omezena na námořní bitvy - zvládnou toho mnohem více!

Vyloďovací armáda

Tato síla může vyzvednout pozemní bojovou techniku a přesunout ji na to správné místo. Během přesunu je samozřejmě tato armáda zranitelná a pokud ji ztratíte, přijdete zároveň o všechnu přepravovanou bojovou techniku - je to risk, který ale vyvažuje možnost neočekávaně vpadnout nepříteli do zad!

Námořní eskadry

Konvenčnější sílu pak tvoří eskadry klasických člunů, torpédoborců a křižníků, které vám pomohou vybojovat námořní nadvládu. Eskadra křižníků může provádět dělostřelecké bombardování pobřeží, které tamní pozemní síly nemohou opětovat.

Pobřežní baterie

Pobřežní baterie tvoří statickou složku armády, ale neméně nebezpečnou. Může způsobit zásadní poškození jakékoliv lodě a bude se jistě jednat o důležitý cíl při plánování operace.

Použijte svoje taktické schopnosti a udělejte ze své armády dobře namazaný stroj!

Nové mise

S příchodem nových armád se zásadně rozšíří různorodost dostupných misí pro režim Světová válka.

Námořní konvoje s útočením na vyloďující se plavidla, letecká obrana pobřežních baterií, odvážné nájezdy člunů na těžké křižníky - vydejte rozkaz členům svého svazu a dovedou vás k vítězství!

[ Varianty misí ]

Odměny pro velitele

Velitelé, vaše přispění k vítězství je nyní viditelnější! Nyní budete moci soutěžit o cenné odměny pomocí vaší aktivity a efektivity v bitvách.

Za každou akci v operaci získáte jeden bod aktivity (ne více než jeden za minutu) a na konci operace bude vašemu svazu přiděleno hodnocení, které bude úměrně rozděleno v závislosti na získaných bodech aktivity mezi všechny velitele vašeho svazu:

200


Vítězná strana

40


Poražená strana

5


Za vítězství v bitvě

1


Za prohru v bitvě

Získané body budou zaznamenány ve vlastní záložce s žebříčkem pro velitele v dané sezóně - ti nejlepší velitelé budou štědře odměněni.

Doporučujeme vám projít a případně upravit velitelskou strukturu vašeho svazu, takže každý velitel bude moci získat i něco víc než jen zasloužené hodnocení!

Další důležité změny

Také přepracujeme značky v bitvách a provedeme spoustu dalších úprav!

Kompletní seznam změn:

 • Námořnictvo v režimu Světová válka je reprezentováno v herním módu RB se značkami, rychlostí plavidel z AB a násobiči ovladatelnosti torpéd z AB.
 • Nová mechanika v bitvě - vyloďovací armády a dělostřelecká palba z křižníkových eskader.
 • Byly změněny značky pro bojová vozidla - značky detekovaných protivníků byly zmenšeny a umístěny o něco výše. Cíle mise jsou nyní označeny speciální novou značkou.
 • Nové AI jednotky - přistávací čluny třídy Daihacu, přistávací čluny třídy G-5, 37mm protitankový kanón typ 1, náklaďák Isuzu typ 94.
 • Nový systém pro určování bojové techniky před bitvou - skupiny strojů. Během přípravy na bitvu ve Světové válce dostane hráč přiděleny dočasné pozice pro osádku bez vyzkoumaných schopností - za předpokladu, že je v dané bitvě více skupin strojů než má hráč pozic pro osádku. Hráč může z jedné skupiny strojů umístit do pozice osádky jeden stroj - buďto navrhovaný, případně volbu hráče v případě, že ten má daný stroj vyzkoumaný a zakoupený. V bitvě dostanou hráči vždy daný stroj s plně vyzkoumanými modifikacemi a vší dostupnou výzbrojí.
 • Byla upravena mechanika pro vyzbrojování leteckých armád na letištích. Nyní již nemusí velitel vybírat podvěsnou výzbroj. Pro stíhačky, které mají dostupnou raketovou/pumovou výzbroj musíte zvolit roli (stíhačka/bitevník). Například stíhačka dokáže efektivně zachytit nepřítelské bombardéry a bitevník je vhodný pro útok na pozemní/námořní cíle.
 • Byl implementován nový odměňovací systém pro všechny hráče, který funguje odvisle od výkonů hráčů při při vykonávání úkolů, a ne dle skóre v tabulce.
 • Byl implementován nový odměňovací systém pro velitele svazů. Za každou provednou akci v operaci získá velitel jeden bod aktivity (za 60 sekund ne více, než jeden) a během zobrazení výsledků operace získá svaz ohodnocení (200 bodů za vítězství v operaci, 40 za prohru v operaci, 5 bodů za každou vyhranou bitvu, 1 bod za každou prohranou bitvu, které budou proporčně rozděleny mezi všechny velitele, kteří byli během operace aktivní.
 • Do automatického popisu bitvy byla přidána pravděpodobnost vítězství.
 • Byla přidána mechanika technické prohru - pokud není velitel jedné ze stran aktivní (neovládá žádné armády) po 20 minut, obdrží jeho svaz technickou prohru.
 • Pro účast v módu Světová válka nyní musíte mít ve svazu alespoň 20 členů, kteří dosáhli alespoň na III. úroveň bojové techniky libovolného národa (dosud stačilo mít ve svazu 20 členů bez dalších podmínek). Maximální dosažená úroveň techniky každého člena svazu je zobrazena na stránce svazu v záložce "Světová válka".
 • Do misí typu konvoj (pozemní i námořní), obrana, letecká obrana byly přidány speciální zóny pro přebíjení.
 • Odstranili jsme body pro zabrání ze všech misí letecké obrany a přidali místo nich zóny pro přebíjení.
 • Protitanková děla nyní budou při vyhledávání cíle brát v potaz terénní překážky včetně stromů a vegetace.
 • Byla opravena chyba, kdy v některých případech docházelo k nepřidělení ohodnocení hráče po bitvě.
 • Byla opravena chyba, kdy se pozemní armády mohly dostat do bitvy přes nepřekonatelné překážky, například řeku.

tým War Thunderu

Tým War Thunder

ZDROJ: www.WarThunder.com


You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

28 May 2019

Hráči War Thunderu!

Před měsícem jsme vyhlásili Finále War Thunder ligy. Dnes představíme turnajové hodnocení nutné k účasti v těchto turnajích.

Pro účast v grandfinále a finálových turnajích Zlaté divize ligy musí hráči získat následující turnajové ohodnocení v žebříčku:

Explore the Story

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

Novinky

17 November 2020

Nová verze Dagor engine, první bitevní lodě, nové letadlové lodě, nová obloha, letadla svislého vzletu a mnoho dalších důležitých změn.

Explore the Story

01 August 2020

Od 7.8.2020 od 13:00 do 31.8.2020 do 13:00

Získejte hvězdy⭐ plněním úkolů maratonu. Čím více hvězd získáte, tím víc cen dostanete: prémiové a eventové stroje, speciální emblémy ze série "Mýtická stvoření" a dekorace "Zbraně"!

 

Explore the Story

27 May 2020

S vydáním aktualizace War Thunderu “Starfighters” začínáme s betatestem italského námořnictva - Regia Marina! Během testování bude testerům k dispozici výzkum i nákup italských plavidel bez omezení - testerem se rozumí hráč, který splnil speciální úkoly, nebo si koupil alespoň jeden z balíčků, které s sebou nesou přístup k testování.

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

09 November 2020

M1128 Stryker MGS je americké kolové obrněné vozidlo, vyvinuté na počátku nového tisíciletí jako překlenující stroj mezi stávajícími těžšími a lehčími bojovými vozidly. Velmi očekávaný Stryker MGS se brzy dostane do nejvyšších řad amerického stromu pozemních sil, kdy do War Thunderu dorazí v rámci nadcházející velké aktualizace „New Power“!

Explore the Story

06 November 2020

T-90A je modernizovaný tank řady T-72B s výrazně vylepšenými bojovými vlastnostmi. Čekali jste na to dlouho - nový vrchol sovětské sestavy konečně dorazí do War Thunderu!

Explore the Story

06 November 2020

USS North Dakota byla druhá ze dvou amerických bitevních lodí třídy Delaware, postavených americkým námořnictvem koncem 20. let jako reakce na výskyt bitevních lodí typu dreadnought. S vydáním velké aktualizace „New Power“ se USS North Dakota stane jednou z prvních amerických bitevních lodí dostupných kapitánům War Thunderu!

Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  30 May 2019

  Po dlhej medzere po vydaní PCI Express 3.0 v roku 2010 skupina PCI Special Interest Group (PCI-SIG) pripravila plán na urýchlenie vývoja a vydania následných štandardov PCIe. V nadväznosti na tento plán, koncom roka 2017 skupina vydala PCIe 4.0, ktorý zdvojnásobil šírku pásma PCIe 3.0. Teraz menej ako dva roky po PCIe 4.0 - a prvý hardvér pre tento štandard práve pristáva - skupina je opäť s vydaním špecifikácie PCIe 5.0, ktorá opäť zdvojnásobuje šírku pásma dostupnú prostredníctvom linky PCI Express.

  Explore the Story

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info