Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie

Nadzvuková letadla

Je možné, že J-7II v budoucnu dostane nějaké nové střely, jako je PL-5 nebo PL-7? Dostane MiG-21 také nějaké nové vylepšené střely?

Pokud byly tyto rakety historicky namontovány na tyto verze letadel, je to možné. Problém s MiG-21 a novějšími raketami spočívá v tom, že novější rakety nebyly umístěny na aktuální verzi letadla, protože tyto rakety vyžadují nové závěsníky.


MiG-21F-13 je ve výzbroji poměrně omezený. Je možné, že uvidíme pozdější varianty se silnější výzbrojí?

Určitě plánujeme několik dalších verzí MiG-21 (a už na nich pracujeme). Chápeme, že současná verze má omezenou výzbroj, ale šlo o rozšířenou verzi, která se účastnila různých válečných konfliktů, a proto jsme se rozhodli začít s ní, protože v některých ohledech je to kultovní letoun.


Nyní dostáváme ještě modernější letadla, která dokážou velmi rychle spotřebovat veškeré palivo, potřeba externích palivových nádrží je silnější a silnější. Spousta letadel ve hře by měla z takové funkce užitek. Jsou na to nějaké plány?

Z výše popsaných důvodů tuto možnost nevylučujeme.


Francii by se opravdu hodilo nějaké top-tier letadlo, protože Super Mystére dost trpí. Je možné, že uvidíme francouzskou F-100 jako dočasné řešení, než přijdou pozdější francouzská letadla?

Mirage je definitivně v plánu a je již ve vývoji spolu s některými jinými francouzskými letadly, ale tento návrh budeme zvažovat.

Čína

Je možné, že v budoucnu uvidíme plný čínský vrtulníkový a námořní strom?

Ano, máme nějaké plány na tech. strom čínských vrtulníků. Nebude to tak těžký úkol kvůli dostatečnému počtu vozidel, ze kterých si můžeme vybrat. Čína má navíc své vlastní, doma navržené vrtulníky. S námořním výzkumným stromem, který máme také v našich plánech, je ta zcela opačná situace, a tedy složitější.


Jsou další vietnamské nebo severokorejské varianty vozidel možnými kandidáty do čínského stromu?

Nevylučujeme to, ale v současné době nemáme žádné další podrobnosti.

Britské vrtulníky

Ve srovnání s hlavními větvemi všech ostatních národů je britský strom vrtulníků poměrně malý, přičemž většina států má k dispozici pro výzkum v hlavní větvi nejméně 5–6 strojů a Británie pouze 3. Vzhledem k tomu, že Scout & Wasp jsou téměř totožné a mají poměrně špatný poměr výkonu/výzbroje, plánujete pracovat na více britských helikoptérách, abyste početně vyvážili strom s ostatními národy?

Ano, v budoucnu plánujeme další rozšíření britského stromu vrtulníků.


Existují nějaká omezení, která zabraňují zahrnutí Westland Gazelle AH Mk 1? Britové ji testovali s výzbrojí verze Westland byla schopná nést stejnou výzbroj jako její francouzská varianta i když ne ve službě - stejně jako německé vrtulníky maji ve hře americké/mexické zbraňové konfigurace. Gazely nasadili aspoň Briti na Falklandech s 68mm střelami SNEB. Je to možné do budoucna?

Hlavním problémem je, že podle našich informací byly britské gazely vyzbrojeny pouze 2x6 raketami SNEB 68 mm, což je celkově jen 12 raket. To je podle herních standardů extrémně málo, vzhledem k tomu, že relativně účinná je pouze salva. Další fotografie těchto helikoptér jsou protichůdné, protože ukazují podvěšené PTŘS bez ovládacího vybavení. Pokračujeme ve vyhledávání informací a budeme vděčni za jakoukoli pomoc v této záležitosti. Mezitím zvažujeme další možnosti pro britský strom, například Westland Wessex, který se zásadně liší od svého amerického předka a nese celou řadu zbraní.

Ostatní

Máme mnoho nových letadel a vrtulníků s více zbraňovými konfiguracemi, je možné, že budete systém výběru konfigurací přepracovávat tak, aby byl jasnější a lepší? Třeba modulární konfigurace, která by umožňovala vidět všechny dostupné možnosti?

Rozumíme problému a souhlasíme s tím, že letadlo s velkým počtem zbraňových předvoleb není příliš pohodlné a snadno použitelné, takže v budoucnu plánujeme tento systém vylepšit.


Nyní, když máme více moderních letadel, můžete prosím představit nové větší a modernější AI letadlové lodě s letovými palubami schopnými poskytnout dostatek prostoru pro proudové stroje nejvyšších úrovní? Stále operujeme z předválečných letadlovek v extrémně poválečných letounech.

Ano, máme v plánu vytvořit nové letadlové lodě, z nichž půjdou poválečné proudové stroje normálně používat.


Vzhledem k tomu, že nyní existují prémiové vrtulníky s raketami typu vzduch-vzduch, je možné vylepšit tvorbu her pro Dlouhý střet vrtulníků tak, aby lidé s prvními vrtulníky jako AH-1G, Mi-4, H-34, Scout/Wasp a Alouette II nemusí čelit helikoptérám s o generaci novějšími střelami typu vzduch-vzduch jako Eurocopter, AH-1Z, Mi-35M a Lynx? Je to téměř nemožné.

To je ve skutečnosti velmi obtížný úkol, když se vezme v úvahu nízká popularita čistě helikoptérových bitev. Prozkoumáváme však možná řešení tohoto problému.


tým War Thunderu

Tým War Thunder

ZDROJ: www.WarThunder.com


You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

28 May 2019

Hráči War Thunderu!

Před měsícem jsme vyhlásili Finále War Thunder ligy. Dnes představíme turnajové hodnocení nutné k účasti v těchto turnajích.

Pro účast v grandfinále a finálových turnajích Zlaté divize ligy musí hráči získat následující turnajové ohodnocení v žebříčku:

Explore the Story

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

Novinky

17 November 2020

Nová verze Dagor engine, první bitevní lodě, nové letadlové lodě, nová obloha, letadla svislého vzletu a mnoho dalších důležitých změn.

Explore the Story

01 August 2020

Od 7.8.2020 od 13:00 do 31.8.2020 do 13:00

Získejte hvězdy⭐ plněním úkolů maratonu. Čím více hvězd získáte, tím víc cen dostanete: prémiové a eventové stroje, speciální emblémy ze série "Mýtická stvoření" a dekorace "Zbraně"!

 

Explore the Story

27 May 2020

S vydáním aktualizace War Thunderu “Starfighters” začínáme s betatestem italského námořnictva - Regia Marina! Během testování bude testerům k dispozici výzkum i nákup italských plavidel bez omezení - testerem se rozumí hráč, který splnil speciální úkoly, nebo si koupil alespoň jeden z balíčků, které s sebou nesou přístup k testování.

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

09 November 2020

M1128 Stryker MGS je americké kolové obrněné vozidlo, vyvinuté na počátku nového tisíciletí jako překlenující stroj mezi stávajícími těžšími a lehčími bojovými vozidly. Velmi očekávaný Stryker MGS se brzy dostane do nejvyšších řad amerického stromu pozemních sil, kdy do War Thunderu dorazí v rámci nadcházející velké aktualizace „New Power“!

Explore the Story

06 November 2020

T-90A je modernizovaný tank řady T-72B s výrazně vylepšenými bojovými vlastnostmi. Čekali jste na to dlouho - nový vrchol sovětské sestavy konečně dorazí do War Thunderu!

Explore the Story

06 November 2020

USS North Dakota byla druhá ze dvou amerických bitevních lodí třídy Delaware, postavených americkým námořnictvem koncem 20. let jako reakce na výskyt bitevních lodí typu dreadnought. S vydáním velké aktualizace „New Power“ se USS North Dakota stane jednou z prvních amerických bitevních lodí dostupných kapitánům War Thunderu!

Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  30 May 2019

  Po dlhej medzere po vydaní PCI Express 3.0 v roku 2010 skupina PCI Special Interest Group (PCI-SIG) pripravila plán na urýchlenie vývoja a vydania následných štandardov PCIe. V nadväznosti na tento plán, koncom roka 2017 skupina vydala PCIe 4.0, ktorý zdvojnásobil šírku pásma PCIe 3.0. Teraz menej ako dva roky po PCIe 4.0 - a prvý hardvér pre tento štandard práve pristáva - skupina je opäť s vydaním špecifikácie PCIe 5.0, ktorá opäť zdvojnásobuje šírku pásma dostupnú prostredníctvom linky PCI Express.

  Explore the Story

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info