Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie

Od 3.10 od 13:00 do 14.10 do 13:00
 
Sestavujte obrněné čluny MBK-161 a vyměňte je za tank VT1-2, stíhačku Whirlwind P.9 a vrtulník H-34.
 
 

Bojovníci! Velení vyžaduje více lodí! Aby toho dosáhla, převedla admiralita práva stavět obrněná plavidla na soukromé loděnice.

Získejte materiály a plány z bitev, sestavte obrněné čluny pro vlastní flotilu nebo vyměňte první nebo následující za jiné nové stroje.

 

 

 

Ceny eventu

MBK-161 (SSSR) - prémium, II. úroveň
MBK-161 (SSSR)
prémium, II. úroveň

Tato „říční bitevní loď“ se vyznačuje dobrou ochranou a vynikající výzbrojí: dvě 76mm děla v tankových věžích, 45mm víceúčelový kanón, který doplňuje 37mm kanón a velkorážné kulomety! Je pomalá, ale nezastavitelná!

V tomto eventu půjde složit

Whirlwind P.9 (Británie) - prémium, III. úroveň
Whirlwind P.9 (Británie)
prémium, III. úroveň

Raný dvoumotorový přepadový stíhač se čtveřicí 20mm kanónů Hispano, které si lehce poradí s letadly a lehce obrněnými vozidla a plavidly.

 

Půjde vyměnit za 1 kupón na MBK-161

VT1-2 (Německo) - eventový stroj, VI. úroveň
VT1-2 (Německo)
eventový stroj, VI. úroveň

Unikátní bezvěžový tank s dvojicí 120mm děl bez vývrtu a vynikající mobilitou. Vyvinuli jsme unikátní vlastnost míření pomocí natáčení celého trupu - aby ničení bylo jednoduché a pohodlné.

Půjde vyměnit za 2 kupóny a 4 sady tankových plánů

H-34 (USA) - prémium, V. úroveň
H-34 (USA)
prémium, V. úroveň

Sikorsky H-34, známý z francouzského tech. stromu, je konečně doma! Americká verze se slušným výběrem výzbroje, mimo jiné rakety a řízené střely.

 

Půjde vyměnit za 1 kupón na VT1-2

V rámci eventu Operace „Loděnice“ budete skládat obrněné čluny MBK-161, které se pak dají vyměnit za jiné eventové stroje.

 • Po sestavení prvního MBK-161 obdržíte kupón, který lze aktivovat pro získání MBK-161 (1943), vyměnit za Whirlwind P.9 nebo obchodovat na Trhu.
 • Druhou a každou další následující smontovanou loď dostanete ve formě poukázky, kterou si budete moci vyměnit pouze za jiné eventové stroje. 1 loď = 1 poukázka.

Sestavení první lodi

Celý proces montáže bude probíhat v „Dílna“ → Loděnice".

Obrněný člun MBK-161 se skládá z Dílů, jejichž sestavení vyžaduje základní materiály „Kovové a podpůrné materiály“, momentálně nevyužitou loděnici a čas na sestavení.

Přepravní kontejner (základní materiály)
Přepravní kontejner (základní materiály)

Bude rozdáván za každých 10 minut strávených v náhodných bitvách na úrovni II a vyšší s herní aktivitou alespoň 50%. Zbývající nevyužitý čas bude přenesen do další bitvy. V jedné bitvě můžete získat několik kontejnerů.

Základní materiály
Základní materiály

Použijete je pro sestavení všech dílů potřebných pro první loď. 1, 2 nebo 3 z nich lze nalézt v každém přepravním kontejneru. Lze obchodovat na trhu.

Loděnice
Loděnice

K dispozici pro všechny účastníky eventu po první bitvě. Bude použita pro každý proces montáže a může být použita v jeden moment pouze pro jeden úkol. Každá montáž vyžaduje čas.

Pro konečnou montáž MBK-161 z dílů budete potřebovat 4 sady lodních plánů. Jedna sada bude sestavena z 20 plánů, které jsou, stejně jako základní materiály, rozdávány za každých 10 minut strávených v bitvě a také za první místo v týmu (vítěz nebo poražený) v závěrečném výsledku bitvy.

Schéma montáže

Pro zjednodušení montáže jsou všechny části lodi uspořádány v nabídce „Schéma montáže MBK-161“ a jsou rozděleny do tří skupin: „Základní systémy a struktura“, „Systémy a potrubí“ a „Lodní zařízení“.

Pokrok při montáži součástí otevře nová výrobní zařízení, která urychlí montáž součástí své skupiny.

Schéma montáže
 1. Trup - je vyroben z „materiálů“.
 2. Podpora výroby - urychluje montáž dílů své skupiny (lze ji získat přijetím blízké součásti a pouze pro dobu montáže aktuální lodi).
 3. Podpůrný výrobní slot - získaná Podpora výroby dané skupiny se do něj umístí automaticky.
 4. Zbývající/potřebné materiály pro montáž součástí.

Vylepšení výroby

Po každém sestavení MBK-161 obdržíte 2 vylepšení, která zvyšují efektivitu výroby dalším zrychlením montáže dílů. Budete mít možnost získat šest vylepšení - po dvou během prvních tří sestavení. Vylepšení se neztratí po smontování lodi. Lze s nimi obchodovat na trhu.

Montáž následujících lodí

Při montáži druhého a následujícího člunu se tento princip nezmění, ale při montáži se budou používat pokročilé materiály a ne ty základní - ty lze také získat z přepravních kontejnerů za každých 10 minut strávených v bitvě.

V bitvě budou padat plány tankových součástí společně s plány lodních součástí - lze je sestavit do sady tankových plánů, které jsou potřebné k výrobě kupónu na VT1-2. Jedna sada tankových plánů bude sestavena ze 40 plánů tankových součástí.

Počet plánů je omezen: každý hráč může během bitev obdržet 240 plánů lodních součástí a 160 plánů tankových součástí. A stejné omezení platí i pro umístění se na 1. místě po bitvě. Sada plánů lze obchodovat na trhu.

Nejaktivnější hráči tak budou moci během eventu získat až 480 plánů lodních součástí a 320 plánů tankových součástí.

Podmínky

 • Eventové předměty lze získat jen v těchto herních režimech:
  • Pozemní AB, RB a SB.
  • Letecké AB a RB.
  • Námořní AB a RB
 • Za každých 10 minut strávených v bitvách se strojem minimálně II. úrovně a herní aktivitou alespoň 50%, bude rozdán přepravní kontejner, který obsahuje mezi 1 a 3 materiály (základní materiály při první montáži a pokročilé materiály při druhé a následující).
 • Za každých 10 minut strávených v bitvách se strojem minimálně II. úrovně a herní aktivitou alespoň 50% budou rozdány plány lodních součástí (až 240 kusů). Během druhé a každé další montáže (za stejných podmínek jako dříve) získáte plány tankových součástí (až 160 kusů).
 • Zbývající nevyužitý čas se neztratí, bude uložen a započítán do následující bitvy.
 • Pokud hráč dokončí bitvu na prvním místě (v každém týmu), získá další plány lodních součástí (až 240 kusů) nebo plány tankových součástí (až 160 kusů) v závislosti na počtu sestavení. Množství přijatých plánů za první místo je uvedeno v sekci Úspěchy → Operace „Loděnice“.
 • Po sestavení prvního MBK-161 obdržíte kupón, který lze aktivovat pro získání MBK-161, vyměnit za Whirlwind P.9 nebo obchodovat na Trhu. Druhá a každá další sestavená loď bude distribuována ve formě poukázek, které jsou nutné pro výměnu za ostatní eventové stroje:
  • 1 poukaz lze vyměnit za MBK-161 nebo Whirlwind P.9.
  • 2 poukazy + 4 sady tankových plánů lze vyměnit za kupón na VT1-2.
  • Kupón na VT1-2 lze vyměnit za kupón na H-34.
 • Možnost obchodování s eventovými předměty je uvedena v jejich popisu.
 • Pro montáž každé z prvních tří lodí bez použití trhu budete potřebovat přibližně 15 hodin hracího času (konkrétně čas strávený v bitvě). Čas sestavení následujících montáží závisí na obdržení dodatkových plánů při získání prvního místa v bitvě.
 • Termíny eventu:
  • Přepravní kontejnery a plány budou padat v bitvách mezi 3. (13:00) a 14. (13:30) říjnem.
  • Montáž lodi a její výměna za jiný eventový stroj pomocí dokoupených předmětů z Trhu je k dispozici do 21. října (13:30).
  • 21. října (13:30) budou všechny položky eventu kromě kupónů vozidel odstraněny z inventářů a z Trhu. Nezapomeňte si vyměnit poukázky před tímto datem!

Pro hráče na PlayStation 4 ® a Xbox One

V nabídce „Workshop → Loděnice, budete si moci zakoupit speciální „Engineer's Toolkit“ (Základní pro první montáž a Pokročilý pro další montáže), který vám umožní výrazně urychlit montáž. 

Základní sada nástrojů
Základní sada nástrojů

Významně urychluje první sestavení MBK-161 (1943):

 • Zkracuje třikrát dobu montáže všech položek všech skupin.
 • Umožňuje získat další plány lodních součástí v bitvách.

Plány lodních součástí ve formě tří kusů budou rozdávány za každých 10 minut strávených v náhodných bitvách na úrovni II a vyšší s herní aktivitou alespoň 50%.

Pokročilá sada nástrojů
Pokročilá sada nástrojů

Významně urychluje druhé a následné sestavení MBK-161 (1943):

 • Zkracuje třikrát dobu montáže všech položek všech skupin.
 • Umožňuje získat další plány tankových součástí v bitvách.

Plány tankových součástí ve formě tří kusů budou rozdávány za každých 10 minut strávených v náhodných bitvách na úrovni II a vyšší s herní aktivitou alespoň 50%.

Majitelé „Engineer's Toolkit“ obdrží dodatečné plány v bitvách o odpovídající stroje (bez množstevního omezení).

Hráči na PlayStation 4 ® a Xbox One mohou také nakupovat materiály (základní a pokročilé) za Zlaté orlice a také vyměňovat základní materiály za pokročilé materiály ve Velitelství (obchodní položka).


tým War Thunderu

Tým War Thunder

ZDROJ: www.WarThunder.com


You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

28 May 2019

Hráči War Thunderu!

Před měsícem jsme vyhlásili Finále War Thunder ligy. Dnes představíme turnajové hodnocení nutné k účasti v těchto turnajích.

Pro účast v grandfinále a finálových turnajích Zlaté divize ligy musí hráči získat následující turnajové ohodnocení v žebříčku:

Explore the Story

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

Novinky

10 March 2021
Aktualizace "Ixwa Strike" - seznam změn
 

Do hry dorazila nová řada jihoafrických bojových vozidel, první proudové letadlo s variabilní geometrií křídel a více než třicítka nové bojové techniky! Nová mapa, taktické střely vzduch-země a HUD pro piloty spolu s novými grafickými efekty, novými zvuky střelby pro letadla a mnoho dalšího!

 

Explore the Story

17 November 2020

Nová verze Dagor engine, první bitevní lodě, nové letadlové lodě, nová obloha, letadla svislého vzletu a mnoho dalších důležitých změn.

Explore the Story

01 August 2020

Od 7.8.2020 od 13:00 do 31.8.2020 do 13:00

Získejte hvězdy⭐ plněním úkolů maratonu. Čím více hvězd získáte, tím víc cen dostanete: prémiové a eventové stroje, speciální emblémy ze série "Mýtická stvoření" a dekorace "Zbraně"!

 

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

07 September 2021

Warthunder Aktualizace "Direct Hit" - seznam změn

Tato aktualizace přináší do War Thunderu spoustu nové bojové techniky vozidel a vylepšení, včetně legendárních letadel jako MiG-27M a švédský Viggen! Do hry se dostávají nové naváděné bomby a mnoho dalších funkcí - dvě nové mapy, aktualizovaná testovací jízda, systém řízení palby pro lodě, nové grafické efekty, Nvidia DLSS 2.2 a mnoho dalšího!

Explore the Story

03 June 2021

Aktualizace "Red Skies" - seznam změn

VII. úroveň pro letectvo, zbrusu nový velitelský zaměřovač pro vybraná vozidla, kamera pro sledování námořních střel a téměř 30 nových strojů ve hře! Dvě nové mapy, nové efekty jaderného výbuchu, aktualizované zvuky a mnoho dalšího!

Explore the Story

09 November 2020

M1128 Stryker MGS je americké kolové obrněné vozidlo, vyvinuté na počátku nového tisíciletí jako překlenující stroj mezi stávajícími těžšími a lehčími bojovými vozidly. Velmi očekávaný Stryker MGS se brzy dostane do nejvyšších řad amerického stromu pozemních sil, kdy do War Thunderu dorazí v rámci nadcházející velké aktualizace „New Power“!

Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  30 May 2019

  Po dlhej medzere po vydaní PCI Express 3.0 v roku 2010 skupina PCI Special Interest Group (PCI-SIG) pripravila plán na urýchlenie vývoja a vydania následných štandardov PCIe. V nadväznosti na tento plán, koncom roka 2017 skupina vydala PCIe 4.0, ktorý zdvojnásobil šírku pásma PCIe 3.0. Teraz menej ako dva roky po PCIe 4.0 - a prvý hardvér pre tento štandard práve pristáva - skupina je opäť s vydaním špecifikácie PCIe 5.0, ktorá opäť zdvojnásobuje šírku pásma dostupnú prostredníctvom linky PCI Express.

  Explore the Story

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info