Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie

Další kolo otázek a odpovědí s producentem War Thunderu Vjačeslavem Bulannikovem!

 

Bojová vozidla

Otázka: Plánujete přidat modernizační balíčky (modifikace) pro M1A1 a Challenger 2, jako jsou například M1A1 HA nebo Challenger 2 “Theatre entry standard” kit, nebo dokonce modifikaci “MEGATRON”? Nebo třeba jako samostatná vozidla?

Odpověď: Nevylučujeme další modifikace britských a amerických tanků, včetně modulů ochrany, nicméně pozdější modifikace Challengeru 2 jako je třeba zmiňovaný MEGATRON, (pokud) budou přidány pravděpodobně ve formě samostatného stroje.


Otázka: Plánujete přidat SAM systémy pro Itálii a Japonsko?

Odpověď: Ano, plánujeme přidat italské i japonské protiletadlové obranné systémy.


Otázka: Již jste dokázali naimplementovali mechaniku změny stroje v bitvě (zvednutí pancéřových krytů). Plánujete něco podobného třeba u Ka-Mi a jeho plováků?

Odpověď: Možná, ale ne v nejbližší době. .


Letectvo

Otázka: T-2 je nyní ve hře velmi silné letadlo, kterému se stroje jiných národů nemají momentálně šanci rovnat. Plánujete mu přidat adekvátní protivníky? Třeba britský/francouzský Jaguar, nebo podobné letadlo?

Odpověď: Plánujeme do hry dostat modernější stroje zbylých zemí.


Otázka: Plánujete nějaké další varianty Hawker Hunter?

Odpověď: Momentálně s tímto letadlem nemáme žádné bližší plány.


Otázka: Plánujete stále vylepšovat existující modely ve hře tak, jako jste učinili s Ju 87, He 111, F4U, Hurricane a Spitfire?

Odpověď: V nejbližší budoucnosti to neplánujeme, ale starší grafické modely aktualizujeme průběžně, takže to nevylučujeme.


Otázka: Proč má MI35/24B a FJ4B laserový značkovač? PTŘS je k zásahu nevyžadují.

Odpověď: Přítomnost laserového značkovače je na těchto strojích omylem, který bude v jedné z následujících aktualizací opraven.


Vrtulníky

Otázka: Plánujete další vývoj vrtulníkového Dlouhého střetu, nebo je stávající implementace konečná?

Odpověď: Vždy se snažíme dále vyvíjet herní módy a vrtulníkový Dlouhý střet není výjimkou. Je ale ještě brzo na konverzaci o konkrétních změnách, takže sledujte novinky.


Otázka: Plánujete stále přidat plný strom vrtulníků pro Itálii a Japonsko? Nebo jen prémiáky?

Odpověď: Plánujeme přidat samostatné stromy vrtulníků každé zemi ve hře.


Otázka: Můžete říct něco víc o britských vrtulnících?

Odpověď: Jak jsme říkali dříve, plánujeme přidat další helikoptéry, včetně britských. Více o nich se dozvíte v budoucích devblozích, takže sledujte novinky.


Námořnictvo

Otázka: Plánujete upravit požadavky na body výzkumu pro plavidla 1-2 úrovně? Některá z nich stojí třeba i 220 000-270 000 bodů výzkumu, což je stejně jako některé torpédoborce, nebo křižníky!

Odpověď: Jedná se o specifikum a vlastnost námořních tech. stromů. Efektivní stroje na dané úrovni (vč. těch na prvních úrovních), které se nacházejí v pravé části stromu vyžadují velké množství bodů výzkumu. Považujte je za vrcholné stroje své třídy.


Otázka: Můžete nám řici něco více o nových herních módech, úkolech a eventech v námořních bitvách? Třeba návrat módu Konvoj?

Odpověď: Pracujeme na několika nových námořních módech. Jakmile budou připraveny v požadované kvalitě, rozpovídáme se o nich, nebo je budeme implementovat formou testovacích eventů na živém serveru.


Otázka: Jak je na tom výkon letadel v námořních bitvách? V některých případech hráči preferují nasazení těžších plavidel, třeba torpédoborců až později ve hře, kdy je třeba na nebi už hodně letadel. V takovém připadě je životnost plavidla dost nízká. Je to tak ok, nebo vyžaduje situace nápravu?

Odpověď: Neustále analyzujeme statistiku námořních bitev. Výkony letectva jsou v tuto chvíli na přijatelné úrovni.


Otázka: Japonské křižníky (zejména ty nejsilnější) nejsou dobré. Jaká nová plavidla můžeme očekávat? Je možné, že ve hře uvidíme třeba křižník Mogami a jeho lehké a těžké varianty?

Odpověď: V době psaní odpovědi na tuto otázku je výkonnost těžkých křižníků s osmipalcovými děly nižší, než jsme čekali, což je dáno určitou specifičností modelu poškození a dalšími problémy (zejména roznětkami průbojné munice a vnitřním rozčleněním lodí ve hře). Na živé servery jsme vypustili změny, jejichž dopad budeme blíže monitorovat. Kromě toho ale pracujeme na lepších a silnějších japonských plavidlech.


Ostatní

Otázka: SSSR, USA, Británie a Německo mají na každém stupni Battle Ratingu možnost složit do sestavy tři stroje. To není u Francie, Itálie a Japonska (co se týče bojových vozidel) možné, protože mají velké díry uprostřed tech. stromů, nebo jen jeden stroj na daném BR, případně vůbec žádný. Budete se tomuto problému věnovat?

Odpověď: Historické díry ve výzbroji jsou reflektovány i ve hře, ale vždy se snažíme je kvůli praktičnosti nějak vyplnit.


Otázka: V kombinovaných Simulátorových bitvách není možné nasadit německé kořistní stroje, jako je Jak-1, LA-5FN atd. Podíváte se na to?

Odpověď: Do her bez značek se snažíme povolovat co nejméně ukořistěných strojů, co to jde - vede to logicky k problémům s teamkilly.


Otázka: Švédsko má spoustu zajímavých strojů, zejména bojových vozidel. Můžeme očekávat, že se tento národ jednou objeví i ve hře?

Odpověď: Švédsko je pro nás jedním z kandidátů na nový národ ve hře.


You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

28 May 2019

Hráči War Thunderu!

Před měsícem jsme vyhlásili Finále War Thunder ligy. Dnes představíme turnajové hodnocení nutné k účasti v těchto turnajích.

Pro účast v grandfinále a finálových turnajích Zlaté divize ligy musí hráči získat následující turnajové ohodnocení v žebříčku:

Explore the Story

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

Novinky

26 October 2022

Nová, finská větev švédského tech. stromu - letadla i bojová vozidla, včetně Leopardu 2A6! Více než 50 nových a aktualizovaných strojů, namátkou s dlouho očekávaným americkým vozidlem M1A2 SEP s modifikací TUSK, protiletadlovým vozidlem s TOR-M1 a ikonickou japonskou bitevní lodí Fusó! Kromě toho dvě nová mapy: "Arktida" a "Skalnatý kaňon" a jako vždy dlouhý seznam oprav chyb a menších změn! Připravte se na aktualizaci "Fire and Ice"!

Explore the Story

15 December 2021

Nový herní národ s leteckým stromem v podobě Izraele, průzkumné letouny pro námořní bitvy, vliv větru na herní prostředí, nové mapy, spousta nových strojů a dlouhý seznam oprav chyb - to vše na vás čeká ve velké aktualizaci "Winged Lions"!

Explore the Story

10 March 2021
Aktualizace "Ixwa Strike" - seznam změn
 

Do hry dorazila nová řada jihoafrických bojových vozidel, první proudové letadlo s variabilní geometrií křídel a více než třicítka nové bojové techniky! Nová mapa, taktické střely vzduch-země a HUD pro piloty spolu s novými grafickými efekty, novými zvuky střelby pro letadla a mnoho dalšího!

 

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

14 December 2023

Představujeme Air Superiority!

Rok 2023 zakončíme stylově s úžasnou velkou aktualizací Air Superiority. Několik států dostalo špičkové stíhačky, mezi něž patří F-15, Su-27 a J-11, Mirage 4000 a JAS39. Zavedli jsme VIII. úroveň pro bojová vozidla a následně i nové tanky: M1A2 SEP2, Leopard 2A7V, T-90M, VT-4A1, Strv 122B+ a Challenger 3 (TD)! Spojené státy dostanou skvělou loď USS Roanoke a několik dalších lodí za jiné národy, zatímco je tu pro letadla mapa Sopečné údolí, zasazená do krásné krajiny ruského poloostrova. Byla také přidána možnost používat univerzální zálohy během bitvy a výukové mise pro používání leteckých střel a přepracovali jsme grafiku všech typů ohně pro vozidla a hořící budovy, aby vypadaly obecně lépe.

Explore the Story

19 September 2023
Bylo implementováno velké množství bojové techniky, oprav a očekávaných doplňků z časového plánu! Stěžejní letouny: F-16C Block 50, Barak II a MiG-29SMT a stíhačky pro další země. Itálie získala maďarskou větev, která zahrnuje 11 bojových vozidel počínaje Csabou a konče KF41, jakož i 3 vrtulníky. První jihokorejské vozidlo VIDAR, které přichází jako exportní varianta používaná v Norsku, přichází také do švédského stromu! Vylepšeny byly také vizuální efekty větru, kouře, detonací munice a další, přibyla VI. úroveň pro oceánská plavidla a 3 prémiové bitevní lodě. Jsou zde také dvě nové mapy, včetně návratu "Testovacího areálu - 2271".
Explore the Story

07 March 2023
První plavidla francouzského námořního stromu, nové a aktualizované grafické efekty a optimalizace datové struktury spolu s vystřelovacími sedadly pro vybrané moderní proudové letouny. Mezi 43 novými i modernizovanými modely bojové techniky nelze nezmínit skutečného obra - Char2, obratný vrtulník AH-6M "Little Bird" nebo první francouzský lehký křižník Duguay-Trouin!. Kromě toho všeho zimní verze mapy "Seversk", nová mapa pro fanoušky letadel - Pyreneje, a jako vždy mnoho vylepšení a oprav! Přivítejte aktualizaci "Sky Guardians"!
Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  30 May 2019

  Po dlhej medzere po vydaní PCI Express 3.0 v roku 2010 skupina PCI Special Interest Group (PCI-SIG) pripravila plán na urýchlenie vývoja a vydania následných štandardov PCIe. V nadväznosti na tento plán, koncom roka 2017 skupina vydala PCIe 4.0, ktorý zdvojnásobil šírku pásma PCIe 3.0. Teraz menej ako dva roky po PCIe 4.0 - a prvý hardvér pre tento štandard práve pristáva - skupina je opäť s vydaním špecifikácie PCIe 5.0, ktorá opäť zdvojnásobuje šírku pásma dostupnú prostredníctvom linky PCI Express.

  Explore the Story

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info