PRE VŠETKÝCH ČLENOV -CSM- PLATÍ DODRŽIAVAŤ PRAVIDLO POČAS ZAPNUTEJ HRY CHODIT NA TSko !! (Máš tu nové PM/S správy (5) )

Arrow up
Arrow down

-CSM- Dobrovolníci Járy Cimrmana - Multi Herný portál pre komunitu Čechov, Slovákov a Moravákov

//NOVINKA\\ Představujeme aktualizaci 1.77 “Advancing Storm”!

1 77 1280x1024 logo main eng b77e5c06b3cc317a40452bfb9493321a

WAR THUNDER PŘEDSTAVUJE aktualizaci 1.77 “Advancing Storm”

“Advancing Storm” přináší novou verzi Dagor engine - 5.0 a spolu s ní vylepšenou grafiku, detailnější krajinu a efekty počasí. Mapy jsou hezčí a vypadají realističtěji, zvuky jsou mnohem lepší a také jsme přidali přes dvě desítky nových strojů, včetně pěti tanků VI. úrovně: Т-64B, M1 Abrams, Challenger, Leopard 2K a AMX-30 Brenus.

 

Vylepšená grafika a zvuk

Zásadně jsme vylepšili grafiku! Hra nyní vypadají věrněji a plastičtěji, stíny vypadají živěji a na silnicích a cestách se po dešti objevují kaluže a bahno. Detaily reliéfu přeměnily krajinu a přidaly do již známých lokací rozličnější terén. Díky novému algoritmu vyhlazování obrazu a kontaktním stínům nyní budovy, tráva, porost a další malé detaily vypadají o mnoho lépe.

Stáhněte si hru a přesvědčte se na vlastní oči!

Určitě se zaposlouchejte do toho, jak dobře zní přepracované zvuky ve hře. Každý výstřel se nyní skládá z několika zvukových "vrstev", díky kterým je zvuk výstřelu mnohem detailnější.

Nová bojová vozidla

Několik ikonických tanků ze 70. a 80. let 20. století posílí arzenál War Thunderu: americký M1 Abrams, britský Challenger 1, německý Leopard 2K, sovětský T-64B a francouzský AMX-30B2 Brenus. Každý z nich se chlubí silnou výzbrojí, pancéřováním, velkou rychlostí a skvělou ovladatelností.

T-64B je vybaven odpalovacím zařízením na řízené protitankové střely Kobra, u AMX-30B2 Brenus najdete dynamickou ochranu. Leopard 2K je neuvěřitelně mobilní, má rychlopalné dělo s vynikajícím stabilizátorem a bude se schopen postavit nízko letícím letadlům díky svému protiletadlovému 20mm kanónu. Legendární M1 Abrams, předchůdce současných amerických tanků se stává novým top-tier strojem amerického tech. stromu. Tento stroj disponuje jedněmi z nejpokročilejších tehdejších vojenských technologií, včetně ochrany osádky před požárem v oddílu s municí. Může se stát, že osádku tanku Abrams může pokračovat v bitvě i když k požáru munice dojde!

Mimochodem některá z těchto vozidel dodnes slouží v několika různých zemích.

Nová letadla

Německý těžký bombardér He 177 Greif byl vytvořen jedním z našich hráčů; Daniel Joy_Division__ Zaitsev, v rámci programu - Revenue Share. Novinkou je i Martin M.B.5 - jedná se o vynikající alternativu pozdějším Spitfirům v britském tech. stromě a je to jedno z nejlepších vrtulových letadel ve hře. V sovětském stromě najdete La-200, který má dva proudové motory umístěné v řadě za sebou.

Celkově jsme v této aktualizaci přidali 14 nových a aktualizovaných modelů letadel.

V aktualizaci 1.77 “Advancing Storm” najdete spoustu dalších novinek a vylepšení! Stáhněte si hru a hrajte!

KOMPLETNÍ SEZNAM ZMĚN


tým War Thunderu

 

ZDROJ: www.WarThunder.com

DISKUTUJ: na fóre

0
0
0
s2smodern

-CSM- hry které hráme v Jiné Dimenzi Járy Cimrmana

LIFE IS FEUDALDiablo III RoSEurotrucks Simulator 2IL2 SturmovikStar Trek Onlineworld of warcraft warlords of draenorcsgoarma3crossout gameblack desert onlinedota 2overwatch iconheroes of the stormdestiny 2 dockbattlefield 2Battlefield 3 battlefield 4Battlefield 1 Iconfortnitefor honor iconthe elder scrolls online globalelite dangerous iconplayerunknown s battlegrounds iconwotplanetside 2