PRE VŠETKÝCH ČLENOV -CSM- PLATÍ DODRŽIAVAŤ PRAVIDLO POČAS ZAPNUTEJ HRY CHODIT NA TSko !! (Máš tu nové PM/S správy (5) )

Arrow up
Arrow down

-CSM- Dobrovolníci Járy Cimrmana - Multi Herný portál pre komunitu Čechov, Slovákov a Moravákov

//DEVBLOG\\ Jaderná ponorka třídy Vanguard: Na stráži za královnu

news_uk_s30_vigilant_com_63249ac83cd712e

V současnosti jsou ponorky třídy Vanguard jedinými nosiči jaderných zbraní v arzenálu Royal Navy, i v novém projektu Silent Thunder.

 

Něco z historie:

V polovině 70. let bylo jasné, že britské z ponorek odpalované balistické střely i jejich nosiče, ponorky třídy Resolution, velmi rychle zastarávají a již nemohou být rovnocenným soupeřem posledním modelům ruských plavidel a zbraní. Velká Británie se zhlédla v amerických balistických střelách Trident, ty ale kvůli technickým omezením nešly na plavidla třídy Resolution používat. V roce 1980 proto britská vláda rozhodla o vývoji zcela nové strategické ponorkové platformy. Nově vzniklá třída Vanguard byla navržena tak, aby mohla nést střely Trident a jejich design byl založen na předchozí třídě Resolution. Kromě nové výzbroje pak Vanguardy nesly i novou generaci sonarového a hluk snižujícího vybavení, stejně jako novou pohonnou soustavu. Britové původně plánovali postavit 6 - 7 ponorek nové třídy, konec studené války ale znamenal výrazné škrty v rozpočtu a rozšiřování jaderného arzenálu již nebylo třeba.V současnosti jsou proto ve službě pouze čtyři čluny třídy, představující momentálně jedinou platformu Velké Británie pro jaderné zbraně.

 

image
 
image

 

V nové hře Silent Thunder bude ponorka třídy Vanguard součástí britského technologického stromu. Kromě amerických balistických střel Trident zůstane primární výzbrojí Vanguardů řízené torpédo. Vanguard nese čtveřici torpédometů v přídi, pro které je nesena zásoba 533mm torpéd Spearfish. Tato řízená torpéda byla speciálně navržena pro ničení sovětských ponorek i hladinových plavidel a kromě navádění po drátu disponují i maximální rychlostí přes 80 uzlů. Rovněž jsou tyto téměř dvoutunové zbraně vybaveny masivní hlavicí, která je více než schopna ničit jakékoliv cíle všech velikostí pod i nad hladinou.

 

uk_s30_vigilant_1280x720_logo_01_33b0857

uk_s30_vigilant_1280x720_logo_03_75b6db6

uk_s30_vigilant_1280x720_logo_04_0644930

uk_s30_vigilant_1280x720_logo_06_da40eeb

uk_s30_vigilant_1280x720_logo_08_fa1dc7a

 

Vyzkoušejte tuto ponorku v epických podvodních bitvách proti jiným hráčům! Vítejte u ponorkové flotily!

 

Jaderná ponorka třídy Vanguard bude dostupná každému účastníkovi otevřeného testu Silent Thunderu Silent Thunder – přidejte se taky!

ZDROJ: www.WarThunder.c

DISKUTUJ: na fóre

0
0
0
s2smodern

-CSM- hry které hráme v Jiné Dimenzi Járy Cimrmana

LIFE IS FEUDALDiablo III RoSEurotrucks Simulator 2IL2 SturmovikStar Trek Onlineworld of warcraft warlords of draenorcsgoarma3crossout gameblack desert onlinedota 2overwatch iconheroes of the stormdestiny 2 dockbattlefield 2Battlefield 3 battlefield 4Battlefield 1 Iconfortnitefor honor iconthe elder scrolls online globalelite dangerous iconplayerunknown s battlegrounds iconwotplanetside 2