PRE VŠETKÝCH ČLENOV -CSM- PLATÍ DODRŽIAVAŤ PRAVIDLO POČAS ZAPNUTEJ HRY CHODIT NA TSko !! (Máš tu nové PM/S správy (5) )

Arrow up
Arrow down

-CSM- Dobrovolníci Járy Cimrmana - Multi Herný portál pre komunitu Čechov, Slovákov a Moravákov

//AKCIA\\ Silent Thunder: první test nové hry

 image

V soubojích tří velkých vojenských mocností 21. století budou hráči bojovat proti sobě v těch nejsilnějších jaderných ponorkách. První ochutnávka unikátního trojrozměrného podvodního bojiště, realistické fyziky ponorek a ničivé síly atomových zbraní proběhne již tento víkend. Všichni hráči se budou moci prvního testu zúčastnit.

Test bude probíhat od 31. března 14:00 do 3. dubna 14:00

 

V testovací verzi hry si hráči budou moci vyzkoušet moderní jaderné ponorky tří vojenských mocností: Spojených států, Velké Británie a Ruska. Každé z plavidel je vybaveno unikátní kombinací torpéd a střel.

 

Test bude probíhat na mapě inspirované okolím Špicberk, kde budou hráči bojovat o vládu nad jednou ze strategických zón. Jakmile jedna ze stran zónu zabere, budou odpáleny střely s plochou dráhou letu i balistické rakety.

Příkladem silné výzbroje ruské ponorky třídy Jaseň je silná protilodní a protipozemní střela s plochou dráhou letu 3M-14K ‘Kalibr’, kterou zpopularizovaly nedávné konflikty. Britská ponorka třídy Vanguard vyniká svou řízenou torpédovou výzbrojí, která je sice omezená na čtyři kusy, ale každé torpédo vážící dvě tuny disponuje nesrovnatelnou protiponorkovou silou. Americká třída Virginia sice nemá tak silná torpéda, to ale kompenzuje jadernou výzbrojí - na tuctu známých střel Tomahawk naleznete hlavice o síle 200 kilotun.

 

Silent Thunder má za cíl přinést zcela nový zážitek z bitev bojových strojů. V těch nejtemnějších hloubkách světových oceánů musí hráči navigovat a detekovat protivníky pomocí sonaru a dalších detekčních metod, zatímco se musí snažit vyhnout detekci protivníky. I ten sebemenší zvuk může prozradit jejich pozici - aktivní sonar, odpálení torpéda, nebo i jen malý kontakt trupu ponorky se skaliskem, nebo ledovou krou může znamenat konec hry. Je to hra pro pravé námořní taktiky!

 

Prolomte tento víkend mrazivé ticho Arktického oceánu!

 

image
 

tým Silent Thunder

ZDROJ: www.WarThunder.com

DISKUTUJ: na fóre

0
0
0
s2smodern

-CSM- hry které hráme v Jiné Dimenzi Járy Cimrmana

LIFE IS FEUDALDiablo III RoSEurotrucks Simulator 2IL2 SturmovikStar Trek Onlineworld of warcraft warlords of draenorcsgoarma3crossout gameblack desert onlinedota 2overwatch iconheroes of the stormdestiny 2 dockbattlefield 2Battlefield 3 battlefield 4Battlefield 1 Iconfortnitefor honor iconthe elder scrolls online globalelite dangerous iconplayerunknown s battlegrounds iconwotplanetside 2