PRE VŠETKÝCH ČLENOV -CSM- PLATÍ DODRŽIAVAŤ PRAVIDLO POČAS ZAPNUTEJ HRY CHODIT NA TSko !! (Máš tu nové PM/S správy (5) )

Arrow up
Arrow down

-CSM- Dobrovolníci Járy Cimrmana - Multi Herný portál pre komunitu Čechov, Slovákov a Moravákov

//EVENT\\ Zimní hry

news_olymp_2018_com_352553c694f8ea81ea1b

Od 9. února 17:00 do 12. února 9:00

Vítejte do zimních her War Thunderu - zapojte se do speciálních eventů a bavte se!

 

 


Závody tanků

Řvoucí motory a skřípající brzdy. Kluzký led a zrádný sníh. Ostré zatáčky a vysoká rychlost. Tankové závody jsou zpět!

Vítěz každého závodu získá 15 000 Stříbrných lvů. Účastnit se mohou jen hráči, kteří mají vyzkoumaný alespoň jeden stroj s BR 3.0 nebo vyšším.

Curling

Cílem eventu "Curling" je doprovodit spřátelenou obrněnou kolonu přes nepřátelskou linii dělostřelectva až do strategické zóny. Na cestě k ní jsou tanky nezranitelné střelbou hráčů, ale jakmile do zóny kolony dorazí, mohou hráči tanky zničit.

Hráči obou týmů mohou zničit dělostřelectvo na zemi v cestě kolony, nebo se pustit do nepřátelských letadel. Ve strategickém bodu pak každý zničený tank zpomaluje jeho zabrání, takže to by měl být váš hlavní cíl. Na vítězství dosáhnete jen pomocí koordinace všech hráčů!

Účastnit se mohou letadla 2-4 úrovně.

Biatlon

Zúčastněte se speciálního eventu Biatlon! Chcete se v plné parádě dostat za cílovou čáru, nebo protivníkovi zabránit průlet body? Nebo možná něco mezi? Tento zábavný Arkádový event nabízí neomezeně taktických možností!

Účastnit se mohou letadla 2-4 úrovně.

 


tým War Thunder

ZDROJ: www.WarThunder.com

DISKUTUJ: na fóre

0
0
0
s2smodern

-CSM- hry které hráme v Jiné Dimenzi Járy Cimrmana

LIFE IS FEUDALDiablo III RoSEurotrucks Simulator 2IL2 SturmovikStar Trek Onlineworld of warcraft warlords of draenorcsgoarma3crossout gameblack desert onlinedota 2overwatch iconheroes of the stormdestiny 2 dockbattlefield 2Battlefield 3 battlefield 4Battlefield 1 Iconfortnitefor honor iconthe elder scrolls online globalelite dangerous iconplayerunknown s battlegrounds iconwotplanetside 2