PRE VŠETKÝCH ČLENOV -CSM- PLATÍ DODRŽIAVAŤ PRAVIDLO POČAS ZAPNUTEJ HRY CHODIT NA TSko !! (Máš tu nové PM/S správy (5) )

Arrow up
Arrow down

-CSM- Dobrovolníci Járy Cimrmana - Multi Herný portál pre komunitu Čechov, Slovákov a Moravákov

//AKCIA\\ Herní mód “Světová válka”: Zveme dobrovolníky!

a1_d1b181c1095c403ee895215f77eef777.jpg

Práce na herním módu “Světová válka” je v plném proudu a my se připravujeme na finální fázi uzavřeného betatestu; v přípravě na implementaci je řada klíčových inovací.

 

Poslat přihlášku

Dosud se herního módu "Světová válka" mohly účastnit jen svazy. Jak ale bylo oznámeno dříve, bude tento mód dostupný i jednotlivým hráčům - čas nadešel a nyní si ho budou moci vyzkoušet i hráči, kteří nejsou členové svazů!

“Světová válka” vám dá možnost zúčastnit se bitev se stroji, které stály historicky proti sobě. Zároveň v uzavřeném betatestování zvyšujeme i počet účastníků: “20 vs 20”.

“Světová válka” zároveň představí velké množství různých operací, z nichž každá sestává z několika aktivních bitev. Vítězství v každé dané operaci závisí na svazech, které se jich zúčastní, ale celkový počet hráčů, kteří se mohou simultánně účastnit bitev v každé operaci může překročit 150 hráčů a svazy by tak nemusely stačit - budou potřebovat vaši pomoc!

Pro snadné nalezení bitev pro jednotlivé hráče jsme vytvořili seznam všech probíhajících bitev včetně těch, které se připravují. Je potřeba si jen vybrat požadovaný národ a bitvu v dané kategorii, což vás dostane do bitvy! V případech, kdy jste odhodlaní hrát v konkrétni operaci větší roli, ale zároveň sledovat postup zvolené strany na taktické mapě, můžete si vybrat možnost zapojit se jen do požadované operace a hrát jen bitvy, které jsou její součástí.

Byly otevřeny přihlášky pro ty, kteří se chtějí zúčastnit uzavřeného betatestu herního módu "Světová válka"! Přihlašte se a my zvážíme vaši kandidaturu na roli vojáka v módu "Světová válka"!

[EN] Světová válka na War Thunder Wiki


tým War Thunder

DISKUTUJ: na fóre

0
0
0
s2smodern

-CSM- hry které hráme v Jiné Dimenzi Járy Cimrmana

LIFE IS FEUDALDiablo III RoSEurotrucks Simulator 2IL2 SturmovikStar Trek Onlineworld of warcraft warlords of draenorcsgoarma3crossout gameblack desert onlinedota 2overwatch iconheroes of the stormdestiny 2 dockbattlefield 2Battlefield 3 battlefield 4Battlefield 1 Iconfortnitefor honor iconthe elder scrolls online globalelite dangerous iconplayerunknown s battlegrounds iconwotplanetside 2