PRE VŠETKÝCH ČLENOV -CSM- PLATÍ DODRŽIAVAŤ PRAVIDLO POČAS ZAPNUTEJ HRY CHODIT NA TSko !! (Máš tu nové PM/S správy (5) )

Arrow up
Arrow down

-CSM- Dobrovolníci Járy Cimrmana - Multi Herný portál pre komunitu Čechov, Slovákov a Moravákov

//Devblog 1.71\\ Aktualizované Bitevní úkoly

warbonds 171

V aktualizaci War Thunderu 1.71 uvidíte i aktualizované Bitevní úkoly. Zvýšili jsme odměnu ve Válečných dluhopisech a přidali nové funkce, které udělají Bitevní úkoly zajímavější, ale zachovají jejich mechaniku.

Nehořlavé Válečné dluhopisy

V aktualizované verzi Bitevních úkolů si již nemusíte dělat starosti s jejich zmizením na konci každého měsíce - odstranili jsme jejich časový limit. Teď už budete moci začít získávat Válečné dluhopisy a utratit je třeba následující měsíc.

 


Progres v obchodě s Válečnými dluhopisy

Jednou z hlavních změn ve Válečných dluhopisech je zobrazení progresu v osobním rozhraní obchodu. Každý splněný Bitevní úkol nyní zaručí nejen získání Válečných dluhopisů samotných, ale i vylepšení obchodu, kde se dají utratit a zvyšování jeho levelu. Pokaždé, když se hráči podaří zvýšit úroveň obchodu, čeká ho tam nové zboží a speciální dárek.

Speciální úkoly

Obtížné Bitevní úkoly byly nahrazeny novým typem - Speciálními úkoly. Za jejich úspěšné splnění dostanou hráči medaile, které odemknou prémiové zboží a cennou odměnu. Speciální úkoly nejsou časově omezené a lze splnit více, než jeden denně.

Speciální úkoly lze najít pod samostatnou záložkou v okně Bitevních úkolů a dají se odemknou utracením několika Válečných dluhopisů v obchodě.

Nové bitevní úkoly

U příležitosti této aktualizace jsem nachystali několik nových Bitevních úkolů pro všechny herní módy a obtížnosti:

  • Aktivista – vyhrajte hru s požadovaným procentem aktivity v bitvě (všechny módy).
  • Hra ve velkém měřítku – zničte nepřátelské základny a vyhrajte (letecká AB a RB).
  • Lov ptáků – ničte nepřátelská letadla v tankových bitvách (tankové AB a RB).

Nové zboží

Kromě Speciálních úkolů se v obchodě objeví i jedna novinka - univerzální záložní stroj. To můžou hráči použít jako záložní stroj pro stroj vlastního výběru.


War Thunder tým

ZDROJ: www.WarThunder.com

DISKUTUJ: na fóre

0
0
0
s2smodern

-CSM- hry které hráme v Jiné Dimenzi Járy Cimrmana

LIFE IS FEUDALDiablo III RoSEurotrucks Simulator 2IL2 SturmovikStar Trek Onlineworld of warcraft warlords of draenorcsgoarma3crossout gameblack desert onlinedota 2overwatch iconheroes of the stormdestiny 2 dockbattlefield 2Battlefield 3 battlefield 4Battlefield 1 Iconfortnitefor honor iconthe elder scrolls online globalelite dangerous iconplayerunknown s battlegrounds iconwotplanetside 2